Poptávám strom Ořešák černý

Poptávám strom Ořešák černý

Poptávám Ořešák černý, výsadba na lesní půdu, lesní porost.
Poptávka byla vložena dne:
19.04.2021 09:26

Platnost poptávky:
19.05.2021 08:50

Kontaktní osoba:
Jana Bartošová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 704 016 724

Okres:
Žďár nad Sázavou

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zahradní centrum Brno, prodej okrasných dřevin, prodej trvalek, keřů, stromů, rostlin a substrátů

Zahradní centrum Brno, prodej okrasných dřevin, prodej trvalek, keřů, stromů, rostlin a substrátů

Představujeme Vám zahradní centrum PM Agri s.r.o. v Brně, které má pro své zákazníky připravený rozmanitý sortiment jak okrasných dřevin, tak trvalek či krásně kvetoucích rostlin. Našim zákazníkům nabízíme skvělý výběr kvalitního kontejnerovaného a balového zboží v maloobchodním či velkoobchodním prodeji v nově otevřené prodejně v Brně - Komárově. Dále nabízíme odborné poradenství v oblasti pěstování okrasných rostlin. Možnost parkování přímo před prodejnou. U nás vyberete vzrostlé keře a stromy v nejlepší kondici. Samozřejmostí bude i zajištění odvozu zakoupeného zboží smluvní autodopravou. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Kaštanová 141a, Brno.


Okrasné výsadby zahrad - sadové a parkové úpravy

Okrasné výsadby zahrad - sadové a parkové úpravy

Provádíme výsadbu zahrad včetně prodeje a pěstování sazenic pro okolí Vsetína a Valašského Meziříčí. Poskytneme vám tyto služby: - výsadby zahrad - sadové úpravy - parkové úpravy - výsadba lesních a okrasných školek - zahradnické a sadařské práce - údržba a realizace zahrad.


Prodej bylinek, máta, meduňka, mateřídouška, tymián, saturejka, yzop Pardubice

Prodej bylinek, máta, meduňka, mateřídouška, tymián, saturejka, yzop Pardubice

V našem zahradnictví Vám rádi prodáme prvotřídní bylinky všeho druhu jako například, máta, meduňka, mateřídouška, tymián, yzop, saturejka. V dnešní uspěchané době je dobré trochu se zastavit a udělat něco pro své zdraví a dát si třeba šálek čaje z čerstvé meduňky, osvěžující chlazenou vodu s mátou a citrónem, sníst naložené maso v tymiánu a k tomu zeleninu ozdobenou saturejkou, udělat si magickou koupel s mateřídouškou nebo vyzkoušejte yzop, jenž má antibakteriální účinky a pročistí Vám hlavu. Zaujala Vás některá z těchto variant?! Neváhejte zavítat do našeho zahradnictví nedaleko Pardubic.


Zahradnictví, prodej balkonových rostlin, zeminy, květináčů Brno, Modřice

Zahradnictví, prodej balkonových rostlin, zeminy, květináčů Brno, Modřice

Sháníte-li na Brněnsku zahradnictví, kde prodávají, balkonové rostliny, květináče i zeminu, pak se neváhejte zastavit za námi v Modřicích! U nás v zahradnictví najdete k prodeji pokojové rostliny – orchideje, venkovní rostliny, cibuloviny, ovocné dřeviny, jarní cibuloviny, balkonové rostliny, zeminu, květináče, vodní rostliny, růže, jahody, vinnou révu, řezané květiny, okrasné trávy, ovocné stromy a keře, sazenice zeleniny ad, substráty, hnojiva, osiva, chemické a biologické přípravky na ochranu rostlin, plastové a keramické květináče, mísy, truhlíky a další. Více informací na webových stránkách.


Výhodný prodej ovocných dřevin přímo z okrasného zahradnictví

Výhodný prodej ovocných dřevin přímo z okrasného zahradnictví

Zahradnictví Havlíček Pardubice je zaměřeno na pěstování a prodej okrasných rostlin, dřevin, keřů, stromů, trvalek, bylinek i kanadských borůvek. Ovocné dřeviny V jarních a podzimních měsících v našem zahradnictví nabízíme široký sortiment ovocných dřevin: jádroviny – jabloně a hrušně peckoviny – třešně, višně, meruňky, broskve a slivoně drobné ovoce – maliník, ostružiník, malinoostružiník, rybíz, angrešt, rakytník, aronie, muchovník, kanadské borůvky, líska, josta, brusinky, vinná réva


Doplňkový prodej pro všechny zahrádkáře – hnojiva, netkané textilie, rašelina

Doplňkový prodej pro všechny zahrádkáře – hnojiva, netkané textilie, rašelina

Hledáte zahradnictví na jihu od Brna, které se zabývá nejen prodejem ovocných stromků, ale i prodejem hnojiv a dalších přípravků a doplňkového sortimentu pro zahrady? Zahradnictví Urban v Želešicích na jihu Brna se specializuje na prodej ovocných stromků, růží i okrasných dřevin. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodné odrůdy a vhodného místa pro výsadbu a rádi Vám poskytneme základní informace o rostlinách. Dále se zabýváme doplňkovým prodejem pro zahrádkáře: - přísady zeleniny, bylinky, balkónové kytky, léčivky a letničky - opěrné kůly ke stromům – různé délky - netkané textilie – černá netkaná textilie pod mulč a s prořezy pro sázení jahod, bílá netkaná textilie zakrývací - chrániče proti okusu - rašelina - mulčovací kůra - zahradnické substráty pro různé tipy rostlin Hnojiva: - Speciální hnojiva pro ovocné stromky Kristalon - Rozpustná hnojiva pro zeleninu, jahody atd. - Ledek - Speciální hnojiva pro trávníky - Speciální hnojiva pro brambory - Tabletové hnojivo pro jehličnany, růže, ovocné stromky … A spoustu dalších speciálních hnojiv pro zahrady.