Hledám dodavatele bílého skla pro kosmetiku

Hledám dodavatele bílého skla pro kosmetiku

Hledám dodavatele bílého skla pro svoji kosmetiku. Zaujaly mě skleničky z bílého opálu (15 a 30 ml). Mohla bych vás poprosit o cenu, podmínky nákupu a popřípadě vzorky? Moc vám děkuji, s pozdravem V. Pešková
Poptávka byla vložena dne:
14.04.2021 09:04

Platnost poptávky:
14.05.2021 08:44

Kontaktní osoba:
Bc. Veronika Pešková

Kontaktní email:

Telefon:
+420 739 677 306

Okres:
Plzeň-sever

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Luxusní zahradní keramika řady Excelent, keramické květináče pro pěstování bonsai

Luxusní zahradní keramika řady Excelent, keramické květináče pro pěstování bonsai

Máte rádi kvalitní keramické květináče? Hledáte poctivého českého výrobce zahradní keramiky? Pak se obraťte na firmu PKZ Keramika Poštorná z Břeclavi. Naše společnost vyrábí kvalitní a designovou zahradní keramiku, která se stane ozdobou každé zahrady. Pokud hledáte stylové a robustní zahradní květináče a obaly na květiny, určitě si vyberete některý z výrobků řady Excelent. V této řadě naleznete i keramické květináče a podmisky pro pěstování bonsai.


Zahradní keramika – kvalitní české keramické květináče, vázy a podmisky

Zahradní keramika – kvalitní české keramické květináče, vázy a podmisky

Kvalitní keramiku na zahradu, jako jsou květináče, vázy a podmisky, vyrábí a dodává firma PKZ Keramika Poštorná a.s. z Břeclavi. Pokud rádi na vaší zahradě pěstujete okrasné květiny, umístěte je do některých z námi vyráběných keramických květináčů nebo váz, které zkrášlí vaši zahradu, balkón nebo terasu. Keramické květináče, vázy a podmisky vyrábíme v různých stylech a barevných odstínech. Námi vyráběná zahradní keramika je navíc mrazuvzdorná. Zakoupíte u nás oválné i hranaté vázy v různých velikostech a barevném provedení. K prodeji máme i balkánské, římské a rustikální vázy. Prodáváme i keramické truhlíky. Kompletní sortiment zahradní keramiky naleznete na našem webu


Sterilní uzávěry, injekční a infuzní lahve pro lékařství - obalové materiály z plastu, skla

Sterilní uzávěry, injekční a infuzní lahve pro lékařství - obalové materiály z plastu, skla

Obalový materiál pro uskladnění lékařského sortimentu prodává naše společnost ELPACK, s.r.o. z Brna. Skladem máme širokou škálu obalů, které dodáváme pro zdravotnická zařízení a jiné zákazníky. V našem sortimentu naleznete : - sterilní uzávěry na kapky - šroubovací, s pipetou, rozprašovačem a se štětečkem - skleněné a plastové PP/PEHD injekční lahve - bílé, hnědé - infuzní vaky s otvorem a lahve. Kompletní přehled naleznete na webových stránkách. Máte-li zájem o jiné výrobky a nenašli jste je v našem katalogu, pak nás kontaktujte a my Vám připravíme alternativu podle Vašich požadavků.


Výroba tabulového, technického, speciálního skla Sokolov, hodinová skla, mikroskla, zpětná zrcátka

Výroba tabulového, technického, speciálního skla Sokolov, hodinová skla, mikroskla, zpětná zrcátka

Představujeme Vám firmu GLASSBEL, spol. s r.o. z okresu Sokolov, která se zabývá výrobou kompletního sortimentu skel pro tuzemský i zahraniční trh. Naší tradiční výrobu zahrnují skla pro automobilový průmysl, hodinářství, sklenářství, drogistický průmysl a další uplatnění. Svým zákazníkům nejen ze Sokolova můžeme nabídnout technické sklo, hodinová skla, tabulové sklo, speciální skla, mikroskla, zrcadla, zpětná zrcátka, zrcátka do kabelky, stolní nebo zvětšovací. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Sídlíme na adrese v obci Lítov, okres Sokolov.


Potisk skleněných lahví a skleniček na zakázku, lahve a sklenice s jednobarevným a vícebarevným potiskem

Potisk skleněných lahví a skleniček na zakázku, lahve a sklenice s jednobarevným a vícebarevným potiskem

Chcete si nechat potisknout logem firmy nebo daným motivem skleničky? Nebo hledáte firmu, která provádí potisk malých i velkých lahví o malých sériích? Pak kontaktujte firmu ANGLASS. Provádíme potisk sklenicí a skleněných lahví na zakázku. Sklenice a lahve potiskujeme jedno i vícebarevným potiskem. Zpracujeme velko i malosériové zakázky. Potisk provádíme u lahví ve velikosti objemu 5 cl až 12 litrů - záleží na vašem výběru. Potisk na lahve aplikujeme metodou přímého nebo transferového potisku. Různorodé motivy také tiskneme na přání zákazníka na různé typy skleniček a nápojového skla. Potiskem dekorujeme skleněné hrníčky, sklenice na víno, šampus nebo i klasické sklenice. Sklenice potiskujeme metodou pískování nebo sítotiskem.


Malosériová a zakázková výroba užitkové keramiky a kameniny  - římské hrnce, džbány a jiné výrobky

Malosériová a zakázková výroba užitkové keramiky a kameniny - římské hrnce, džbány a jiné výrobky

Odolnou a designovou keramiku a výrobky z chemické kameniny dodává firma PKZ Keramika Poštorná a.s. Ta má s výrobou keramiky a kameniny dlouholeté zkušenosti. Vyrábíme malosériově a na zakázku užitkovou keramiku na vaše přání. Vyrábíme užitkovou keramiku, která je zdravotně nezávadná. Mezi naše výrobky patří velmi oblíbený římský hrnec, džbán na víno a na pivo, mušle pro koně, hranatá a kulatá výlevka, koryto pro hospodářské využití, umyvadla pro vestavění do koupelnového nábytku i stojánek na vánoční stromek a další výrobky z chemické kameniny. Také vyrábíme pro obce a města odpadkové koše i s erbem. Na vaši zahradu dodáme keramické truhlíky, květináče a vázy v různých velikostech a barevném provedení. Zadejte nám jakoukoli zakázku, rádi vám vyrobíme keramiku na zakázku.