Poptávám zapůjčení zahradní techniky

Poptávám zapůjčení zahradní techniky

Poptávám zapůjčení zahradního aerifikátoru na zahradu o rozloze cca 500m2.Jedná se o zapůjčení v okrese Chrudim.
Poptávka byla vložena dne:
22.03.2021 08:31

Platnost poptávky:
22.04.2021 07:53

Kontaktní osoba:
Roman

Kontaktní email:

Telefon:
+420 604 821 111

Okres:
Chrudim

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej, servis benzínové vertikutátory, provzdušňovače Husqvarna, MTD, CubCadet

Prodej, servis benzínové vertikutátory, provzdušňovače Husqvarna, MTD, CubCadet

Pokud potřebujete udržovat větší travnatou plochu v okolí domu, neobejdete se bez vertikutátoru - benzínového provzdušňovače trávníku. V lokalitě Uherské Hradiště jej můžete pořídit na prodejně Zahradní technika Robert Bílka v Modré. Na prodej máme benzínové vertikutátory Husqvarna, MTD, CubCadet, které mají výkonný motor a jsou vhodné pro zahrady s větší plochou i pro členité zahrady. Patříme k autorizovaným prodejcům značky Husqvarna, MTD a CubCadet v České republice. Postaráme se i o záruční a pozáruční servis. Po celou sezónu tak můžete s pomocí vertikutátoru udržovat krásný a zdravý trávník. Doporučujeme: - benzínový provzdušňovač CubCadet CC V 40 B - zajišťuje funkci provzdušňování trávníku a vertikutaci - benzínový vertikutátor Optima 3v1 Odstraníte snadno plevel a zbytky odumřelých rostlin a trávník bude snadněji přijímat živiny a vodu. Navštivte naši prodejnu v Modré u Uherského Hradiště a my Vám pomůžeme vybrat benzínový vertikutátor podle Vašich potřeb.


Akumulátorové, elektrické odmechovače Husquarna – jarní slevy

Akumulátorové, elektrické odmechovače Husquarna – jarní slevy

Odmechování, setí a provzdušnění trávníku – to vše za Vás udělá výkonný a kompaktní odmechovač Husquarna. Neváhejte a využijte jarní slevy na kvalitní odmechovače Husquarna, které pořídíte v prodejně nebo na e-shopu Agroservis Holý v Moravském Krumlově. V naší prodejně zahradní techniky si můžete koupit akumulátorové nebo elektrické odmechovače s centrálně nastavitelnou výškou nožů a ergonomickými řídítky. Díky sklopitelné rukojeti jsou odmechovače kompaktní pro transport a uskladnění. Výkonný motor a pracovní šířka 38 cm se postará o dokonalé odstranění mechu a chomáčů travní plsti z vašeho trávníku.


Prodej spolehlivých zahradních traktorů STIGA na sekání trávy

Prodej spolehlivých zahradních traktorů STIGA na sekání trávy

V prodejně zahradní techniky Václav Fučík v Jemnici zakoupíte spolehlivé zahradní traktory na sekání trávy od předního výrobce zahradní techniky STIGA. Právě u nás naleznete zahradní traktory, které jsou vhodné jak pro sekání středně velkých až rozlehlých ploch – zahradní traktory řady Estate, tak i zahradní traktory, které jsou konstruovány pro sekání trávy v kopcovitém terénu – zahradní traktory řady Estate Pro. Zahradní traktory Estate: - pro sekání středně velkých až rozlehlých pozemků - motor pohání zadní kola - vybaveny hydrostatickou převodovkou umožňující měnit pojezdovou rychlost vpřed i vzad - možnost vložení mulčovací vložky do sběrného koše na trávu Zahradní traktory Estate Pro: - pohon všech čtyř kol - pro sekání trávy v členitém a kopcovitém terénu - nadměrný objem sběracího koše (350 litrů) - jednoduchá obsluha


Čistění karburátorů ultrazvukovou čističkou - dokonalé čištění a úspora času

Čistění karburátorů ultrazvukovou čističkou - dokonalé čištění a úspora času

Chcete si nechat vyčistit karburátor ultrazvukovou čističkou? Neváhejte a vyzkoušejte firmu F. M. PRACOS Drahomíra Kadlecová, která sídlí v Brně a provádí čištění karburátorů ultrazvukovou čističkou. Můžete v klidu zapomenout na vyfukování a drátky na dokonalé vyčištění karburátoru je nejlepší ultrazvuková čistička. Je ideální hlavně pro karburátory motorů stavebních strojů, zahradní techniky, sítka, pružiny, svíčky, dále pak ventily, tiskové hlavy, kovové nástroje, filtry a další. Výhodou je vysoká kvalita čištění a úspora času, otvory lze čistit v malém prostoru i slepém prostoru tvarově složitého předmětu. Při čištění by nemělo hrozit žádné poškození. Více informací najdete na webových stránkách.


Křovinořezy Husquarna za akční ceny - profesionální, hobby i farmářské

Křovinořezy Husquarna za akční ceny - profesionální, hobby i farmářské

Prodejna a servis zahradní techniky Agroservis Holý v Moravském Krumlově prodává křovinořezy značky Husquarna. Zakoupíte u nás křovinořezy pro profesionální, hobby i farmářské účely - vše za akční jarní ceny. Možnost zakoupení křovinořezů Husquarna přes e-shop. Vyberete si u nás křovinořez jak pro posečení vysoké trávy, tak i pro odstranění dřevnatých křovin. Křovinořezy Husquarna vynikají vysokým výkonem, nízkou hmotností a dobrou vyvážeností. Nosný popruh rozloží zátěž na větší plochu těla - práce s křovinořezem je tak pohodlná, efektivní a bezpečná.


Akumulátorová zahradní technika má výhody - akumulátorové sekačky, pily, křovinořezy, foukače

Akumulátorová zahradní technika má výhody - akumulátorové sekačky, pily, křovinořezy, foukače

Pokud váháte při nákupu zahradní techniky mezi akumulátorovou a benzínovou - poradí Vám na prodejně firmy Patrick Zlín. Akumulátorová zahradní technika má mnohé výhody. Na prodejně ve Zlíně najdete široký sortiment akumulátorové techniky - akumulátorové sekačky, pily, křovinořezy, foukače, nůžky, vyžínače. Vyberou si u nás hobby uživatelé i profesionálové. Výhody akumulátorové zahradní techniky oproti benzínové: - snadné ovládání a manipulace - tichý chod - menší hmotnost - jeden akumulátor lze použít pro více strojů. Pořizovací náklady jsou o něco vyšší, mají ovšem rychlou návratnost. V sortimentu naší prodejny najdete akumulátorovou, benzínovou a elektrickou zahradní techniku. Poskytujeme svým zákazníkům záruční a pozáruční servis.