Hledáme myčky pro nákladní vozidla

Hledáme myčky pro nákladní vozidla

Hledáme myčky pro nákladní vozidla / cisternové soupravy / v okolí Hodonín - Uherské Hradiště /
Poptávka byla vložena dne:
28.01.2021 10:50

Platnost poptávky:
28.02.2021 10:11

Kontaktní osoba:
GOODMILLS Česko s.r.o.Svatopluk Macek


Telefon:
+420 606 728 896

Okres:
Hodonín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ozónové čištění vozidel - účinná dezinfekce auta i na COVID-19

Ozónové čištění vozidel - účinná dezinfekce auta i na COVID-19

S novinkou ve službách přichází společnost Auto Daníček Zlín - využívá moderní technologii ozónové čištění vozidel pro dezinfekce interiéru auta i autoklimatizace bez chemie. V období boje proti koronaviru COVID-19 je platná akční cena 299kč s DPH. Snažíme se Vám pomoci i v této nelehké době. Čištění interiéru vozidla ozónem je šetrný ekologický způsob, jak lze zlikvidovat viry, bekterie a odstranit pachy i plísně. Čištění zabere zhruba 30-60 minut v závislosti na typu vozidla. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel. 577432013.


Profesionální oprava i mytí nákladních vozidel v pojízdné myčce, doplnění náplně do klimatizace

Profesionální oprava i mytí nákladních vozidel v pojízdné myčce, doplnění náplně do klimatizace

Vlastníte nákladní automobil a potřebujete ho umýt či opravit? Hledáte spolehlivou firmu, která se postará celkově o Vaše vozy? Navštivte společnost SKATRANS s.r.o. ve Valašském Meziříčí, která se zaměřuje na nákladní dopravu a s nákladními vozy má tedy zkušenosti. Postarají se o veškerý potřebný servis a opravy, ale i o mytí a doplnění náplně do klimatizací. Vlastníme velkou pojízdnou myčku a vysokotlaký čistič. Navíc používáme pouze kvalitní přípravky, které nepoškodí ani kabinu či plachtu. Vyčistíme i disky díky účinným čističům. Zajistíme i doplnění náplně do klimatizací, k čemuž nám slouží profesionální přístroj COOLIUS 1000 od značky Würth, který se postará i o dezinfekci. Neváhejte a svěřte nám svůj vůz a my se o něj postaráme kvalitně a za příznivé ceny. V případě dotazů se na nás obraťte.


Šetrné bezkontaktní mytí aut - samoobslužná automyčka s Nonstop provozem

Šetrné bezkontaktní mytí aut - samoobslužná automyčka s Nonstop provozem

Bezkontaktní mytí aut je šetrnější pro autolak vozu než kartáčové mytí, také je to rychlejší a levnější způsob údržby karoserie. Nyní je nová samoobslužná automyčka i ve Fryštáku, najdete ji vedle čerpací stanice v areálu Zemědělského družstva vlastníků při výjezdu z Fryštáku na Holešov. Provozní doba NONSTOP. Mycí programy: - tlakové mytí šamponem - oplach - voskování.


Moderní, spolehlivá a kvalitní čisticí a mycí technologie do autoumýváren

Moderní, spolehlivá a kvalitní čisticí a mycí technologie do autoumýváren

Zařizujete autoumývárnu a hledáte spolehlivého partnera pro dodávky čisticích a mycích technologií? Obraťte se na ty nejlepší v oboru, kyjovskou firmu Šebesta, spol. s.r.o., která pro Vás zajistí komplexní stavební i technologické řešení autoumýváren. Mezi naším sortimentem naleznete: - recirkulační a diskontinuální čistírny odpadních vod z autoumýváren - plastové sběrné žlaby - sedimentační a zásobní jímky - sorpční filtry - automatické tlakové stanice - mycí agregáty - otočná ramena Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Mycí linka pro osobní a užitková vozidla s vysokotlakým předmytím

Mycí linka pro osobní a užitková vozidla s vysokotlakým předmytím

Chcete jezdi v krásně umytém a nablýskaném autě? Pak na nic nečekejte a zajeďte svého miláčka umýt do moderní mycí linky v Brumově, který leží nedaleko Valašských Klobouků. Nová mycí linka disponuje celkem pěti mycími programy a vysokotlakým předmytím, které zbaví Váš vůz hrubých nečistot. Auto jde tak do mycí linky očištěné od zaschlého bláta a dalších špatně smytelných nečistot. Tím dochází k lepšímu konečnému čištění. Mycí linka je navíc uzpůsobena pro mytí užitkových vozidel, kde najdete rovněž ruční vysokotlaké mytí. Pro nákladní automobily a další dopravní techniku pak slouží samoobslužná umývárna. Jezďte v nablýskaném voze díky moderní mycí lince s pěti programy, kterou pro Vás zařídila v Brumově společnost Vodohospodářské stavby Javorník-CZ s.r.o.


Montované stavby a dodávky autoumýváren, automyček

Montované stavby a dodávky autoumýváren, automyček

Hledáte firmu, která se zabývá hlavně výrobou a dodávkou technologií čistíren odpadních vod a autoumýváren? Pak kontaktujte firmu Šebesta, spol. s r.o. v Kyjově, která zajistí kompletní servis, co se týče dodávky materiálu a stavebnicového systému Montované stavby autoumýváren: -jednoduchý návrh a výroba -jednoduchá montáž -žárově zinkovaná konstrukce -vhodné pro celoroční provoz s využitím izolačních panelů či jiných oplášťovacích prvků -součástí stavby je technologická místnost pro umístění technologie ČOV, technologie mytí příp. dalšího vybavení jako např. vysavač, hustič apod. Typy realizací autoumýváren: - samoobslužné (jednoboxové, víceboxové) s ručním vysokotlakým mytím - s portálovou nebo řetězovou mycí linkou na osobní a užitkové vozy - pro mytí nákladních automobilů a jiné techniky pro dopravu.