Systém pre akumuláciu elektrickej energie

Systém pre akumuláciu elektrickej energie

Výber dodávateľa dvoch systémových riešení pre akumuláciu elektrickej energie na báze (1. systém ) bezúdržbových olovených akumulátorov a (2. systém) LiFePo4 akumulátorov.

Podrobný opis je súčasťou súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
05.10.2020 10:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenská technická univerzita v Bratislave - Rektorát

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
01.12.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenská technická univerzita v Bratislave - Rektorát

Zadavatel IČ:
00397687

Kontaktní osoba:
prof. Ing. František Janíček, PhD.

Zadavatel telefon:
+421 260 291 298


Slovník veřejné zakázky (CPV)

31400000-0
Akumulátory, galvanické články a batérie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Hadice na domácí a průmyslové vysavače Flexadur prodej Plzeň - koncovka LUX PVC

Hadice na domácí a průmyslové vysavače Flexadur prodej Plzeň - koncovka LUX PVC

Hadice na průmyslové a domácí vysavače jsou vystaveny velké zátěži, proto je na ně kladen vysoký nárok ohledně jejich flexibility, estetiky a záruky dlouhé životnosti. Veškeré tyto požadavky bezezbytku splňují hadice Flexarud společně s kompatibilními koncovkami LUX PVC, které prodává společnost Karel Adrián – HADICEADRI z Plzně. Hadice Flexadur jsou určeny pro odsávání vzdušniny, prachu a běžného drobného a jemného odpadu. Jsou vyztuženy polyesterovým vláknem a stejně jako koncovka LUX PVC jsou použitelné v širokém rozpětí okolní teploty.


Náhradní díly na sporáky, pračky, myčky, mikrovlnky a další spotřebiče

Náhradní díly na sporáky, pračky, myčky, mikrovlnky a další spotřebiče

Pokud sháníte náhradní díly na elektrospotřebiče, společnost Karel Ušela - Ventilátory Zlín prodává běžné díly pro sporáky, pračky, myčky, mikrovlnky, ohřívače vody i jiné domácí spotřebiče. Na prodej máme i náhradní díly na akumulační kamna, konvektory, topná tělesa, chladničky a ostatní produkty z naší nabídky. Pro sporáky, vestavné trouby nabízíme kompletní sortiment náhradních dílů: - topné těleso horní, topné těleso spodní, topné těleso kruhové, ventilátory, plotny, motorky, termostaty, pojistky, přepínače. Náhradní díly Mora, Gorenje a dalších značek. Náhradní díly do praček jako topná tělesa, blokování dveří, čerpadla, motorky čerpadel, pračkové hadice, elektroventily. Náhradní díly pro mikrovlnné trouby různých značek - náhradní vysokonapěťový kondenzátor, magnetron.


Prodej náhradních dílů pro domácí elektrospotřebiče Hradec - náhradní díly od českých i zahraničních značek

Prodej náhradních dílů pro domácí elektrospotřebiče Hradec - náhradní díly od českých i zahraničních značek

Nadeta Zdeněk Prášil Kosice Díky našemu prodeji náhradních dílů pro elektrospotřebiče už nemusíte vyhazovat každý spotřebič, který se Vám porouchá. Na našem Eshopu si snadno ověříte dostupnost potřebného náhradního dílu. Nabízíme prodej velkého množství značek např. ETA, AEG, ELECTROLUX, ARISTOM, TATRAMAT, GORENJE, MORA, BRAUN, ZELMER, ROWENTA, TEFAL, BOSCH, FAGOR, BEKO, MOULINEX, BRAVO... Náhradní díly lze jednoduše objednat přes Eshop nebo nás navštívit osobně na prodejně na adrese Kosice 73, okres Hradec Králové.


Prodej, dodávka - náhradní díly pro spotřebiče, servis domácích spotřebičů

Prodej, dodávka - náhradní díly pro spotřebiče, servis domácích spotřebičů

Pokud marně sháníte náhradní díl pro Váš nefungující domácí spotřebič nebo uvažujete o koupi nového spotřebiče, pak neváhejte a vyzkoušejte nás. Naše firma Perfekt Servis spol. s r.o., prodává, opravuje náhradní díly, a má již bohaté zkušenosti v oboru. Navštivte nás v kamenné prodejně, která se nachází Brně na Václavské ulici. Vybrané zboží lze zakoupit také u nás v e-shopu. Můžete si vybrat pračky, ledničky, myčky, sušičky a další zboží. Jsme garantem servisu a hlavní dodavatel náhradních dílů zn. FAGOR. Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001. Neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se na Vaši návštěvu. Více informací najdete na webových stránkách.


Eshop náhradní díly k elektrospotřebičům Hradec Králové

Eshop náhradní díly k elektrospotřebičům Hradec Králové

Nadeta Zdeněk Prášil Kosice, Hradec Králové Přestal vám fungovat vysavač nebo pračka či bojler? Přemýšlíte nad opravou vašeho spotřebiče? Sháníte nový či starší náhradní díl? Poptejte se u nás - Nadeta Zdeněk Prášil Hradec Králové. Zabýváme se prodejem náhradních dílů k domácím elektrospotřebičům. Jsme schopni zajistit díly k novým i starším typům domácích spotřebičů. Provozujeme velkoobchod, maloobchod a internetový prodej mnoho značek například - ETA, AEG, ELECTROLUX, ARISTOM, TATRAMAT, GORENJE, MORA, BRAUN, ZELMER, ROWENTA, TEFAL, BOSCH, FAGOR, BEKO, MOULINEX, BRAVO atd.


Distribuce spotřebních baterií a akumulátorů značky VARTA pro Českou i Slovenskou republiku

Distribuce spotřebních baterií a akumulátorů značky VARTA pro Českou i Slovenskou republiku

Spectrum Brands Czech spol. s r.o. je dynamická společnost z České Lípy, která se specializuje na činnosti velkoobchodního dovozu kvalitních spotřebních baterií, žárovek a akumulátorů značky VARTA. Jsme předními distributory této inovativní energie, kterou dodáváme do České republiky i na Slovensko. Zajistíme Vám dostatečné zásoby energie v moderních monočláncích i akumulátorech vhodných do každé domácnost. Vybrat si u nás můžete také z inteligentních a moderních nabíjecích stanic, rychlonabíječek, svítilen, holicích strojků i žehliček na vlasy od značek REMINGTON, RUSSELL či HOBSS. Všechny baterie jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů, díky kterým se snažíme o maximální ochranu našeho životního prostředí. Inteligentní energii doma i na cestách získáte s bateriemi od společnosti Spectrum Brands Czech spol. s r.o.