Poptávám pronájem prostor

Poptávám pronájem prostor

Sháním prostory k provozování masérského salonu v centru Liberce. Omyvatelná podlahová krytina, umyvadlo v místnosti. Velikost od 16 - 25 m2.
Poptávka byla vložena dne:
01.10.2020 08:25

Platnost poptávky:
01.11.2020 08:04

Kontaktní osoba:
Marcela Laurinová


Telefon:
+420 723 137 593

Okres:
Liberec

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Skladové prostory pro stroje, strojní zařízení a skladování materiálu - pronájem

Skladové prostory pro stroje, strojní zařízení a skladování materiálu - pronájem

S možností pronájmu skladového prostoru pro výrobní společnosti, distributory přichází společnost MONTEMA, spol. s r.o. Otrokovice. Ať už potřebujete skladové prostory pro stroje, strojní zařízení či vyřešit skladování materiálu a vlastní prostory nemáte, neváhejte se na nás obrátit. K dispozici jsou rekonstruované skladové prostory, které mají zpevněné plochy, jsou vytápěné. V případě zájmu nás kontaktujte na tel.: 577932683.


Pronájem místnosti na cvičení či jógu v nově zrekonstruovaných prostorech i se sprchou a šatnou

Pronájem místnosti na cvičení či jógu v nově zrekonstruovaných prostorech i se sprchou a šatnou

Dáváte lekce jógy a hledáte vhodné prostory na cvičení, kde by byla příjemná atmosféra? Místnost, která by byla blízko centra města? Kontaktujte společnost DK projekt s.r.o., která poskytuje pronájem cvičební místnosti v nově zrekonstruovaných prostorech v Ostravě. Místnost je vhodná k jakémukoliv cvičení, praktikování jógy, tance. Ale využít ji můžete i pro uspořádání kurzu, semináře či přednášky. Součásti je šatna, sociální zařízení, sprcha i malá kuchyňka. Prostory najdete poblíž centra Ostravy na křižovatce Bohumínská a U Jeslí se skvělou dostupností MHD i dostatkem parkovacích míst. V případě zájmu o prohlídku nás prosím kontaktujte buď telefonicky na čísle 737186969 nebo i emailem kozusnikovadana@gmail.com


Nabídka nemovitostí k pronájmu v Praze a okolí

Nabídka nemovitostí k pronájmu v Praze a okolí

Hledáte nové bydlení, chcete si pronajmout byt, dům, kancelář v Praze či okolí? Hledáte tu správnou nemovitost? Profesionální služby naší společnosti TIDE REALITY, spol. s.r.o. Vám pomůžou jak s prodejem a koupí, tak i s pronájmem. Zaštiťujeme kompletní proces od porozumění požadavkům s konkrétním zadáním, přes samotné zprostředkování až po vyřízení právních formalit. Ke každému zákazníkovi přistupujeme s individuálním přístupem a snažíme se uspokojit jeho představy. V naší nabídce naleznete zprostředkování pronájmu domů a bytů, prodej domů a bytů, ale i komerčních prostor a pozemků. Veškeré dotazy zodpovíme v naší realitní kanceláři na ulici Dřevěná 382/2, Praha 2. Aktuální nabídku nemovitostí si můžete nejprve prohlédnout na internetových stránkách naší společnosti.


Přímý prodej nemovitosti - propagace všech druhů nemovitostí

Přímý prodej nemovitosti - propagace všech druhů nemovitostí

Přímý prodej je standardní způsob zpeněžení nemovitosti, kdy je nemovitost nabízena na realitním trhu za využití všech možných pasivních i aktivních prostředků prodeje. Propagace nemovitosti spočívá v inzerci na cca 9 významných realitních serverech, na inzerci v tisku, regionální televizi, oslovujeme naše klienty z řad investorů napříč celou Českou Republikou a v zahraničí, vyhledáváme potencionální investory, spolupracujeme s nadnárodními realitními společnostmi. Taková forma prodeje je určena pro všechny typy nemovitostí, u kterých nelze očekávat vyšší zájem investorů nebo tam, kde dochází k testování trhu. V těchto případech doporučujeme dražby nebo výběrová řízení. Máme za sebou celou řadu zkušeností a poznatků, které dále zúročujeme ve prospěch našich klientů!


Pronájem kanceláří, skladů, skladových prostor České Budějovice, pronájem nebytových prostorů

Pronájem kanceláří, skladů, skladových prostor České Budějovice, pronájem nebytových prostorů

Zelenina - Fruktimport spol. s r.o. České Budějovice, která se zabývá výhodným pronájmem bytových a nebytových prostor, skladů, kanceláří i parkovacích míst. Hledáte vhodné prostory pro své podnikání? Vaší firmě se daří a Vy potřebujete nové kanceláře, sklady či další místa k parkování? Neváhejte a oslovte naší firmu Zelenina - Fruktimport spol. s r.o. z Českých Budějovic, která poskytuje výhodný pronájem kanceláří různých velikostí, skladů a parkovacích míst v objektu firmy. Nabízíme pronájem: -kanceláře, sklady -prostory pro firmy i soukromníky -bytové a nebytové prostory -skladové prostory -pro klienty možnost pronájmu parkovacích míst.


Realitní služby, prodej bytů, správa nemovitostí Beroun, pronájem bytů, domů, nebytových prostor

Realitní služby, prodej bytů, správa nemovitostí Beroun, pronájem bytů, domů, nebytových prostor

Trojans International s.r.o. Beroun Jsme realitní společnost, která svým zákazníkům ráda zprostředkuje prodej domů, bytů, pozemků, chalup, chat, garáží, nebytových prostor, objektů, převod členských práv nebo povinností k družstevním bytům. Dále zajistíme pronájem domů, bytů, kancelářských, obchodních, výrobních nebo skladových prostor. Postaráme se Vám o výměny bytů, jejich převod a přepis na úřadech. Vedle prodeje také provádíme správu nemovitostí, včetně vedení účetnictví, kontrolu úhrad nájemného, ekonomicko správní činnost, technicko správní činnost a na přání i pojištění nemovitosti. Zajišťujeme znalecké posudky na nemovitosti. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Na příkopě 1/6, Beroun.