Nábytkové kování, Indie

Nábytkové kování, Indie

Jsme výrobci vybavení interiéru; úchyty kabinetu, úchyty táhel, knoflíky a další vybavení interiéru.

Hledáme expanzi v Evropské unii a hledáme partnera, který by vázal nebo zahájil distribuci našich produktů v regionu.

Poté, co jsme byli schopni úspěšně uspokojit indické trhy od roku 1992 a zaznamenali obrovský růst, zkoumáme expanzi do zámoří.

Původní znění:
Establishing business cooperation
Respected sir/Madam,

We are manufacturers of Interior Hardware fittings; Cabinet Handles, Pull Handles, Knobs and other interior hardware fittings.

We are looking for expansion in the European Union, and looking for a partner to tie-up or take up distribution of our products in the region.

After being able to successfully cater the Indian markets since 1992 and tremendous growth, we are exploring to expand overseas.
Poptávka byla vložena dne:
14.07.2020 09:18

Platnost poptávky:
13.10.2020 15:17

Kontaktní osoba:
Manal Parikh

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
India

Obrázek:
Nábytkové kování, Indie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní a spolehlivá nýtovací technika pro jednotlivce i firmy

Kvalitní a spolehlivá nýtovací technika pro jednotlivce i firmy

Hledáte společnost zabývající se prodejem kvalitní spolehlivé nýtovací techniky? Pak oslovte brněnskou firmu SIMAF CZ s.r.o, která se dlouhodobě věnuje vývoji a distribuci spojovacího materiálu. Zajišťujeme dodávky spojovacích materiálů jak jednotlivcům, tak měnším i velkým firmám. Mezi naším sortimentem nalezete - nýtovačky - nýtovací matice a šrouby - trhací nýty - zásobníkové nýty S kvalitním a spolehlivým nýtovacím nářadím a příslušenstvím Vám půjde práce od ruky. Pro více informací nás kontaktujte, nebo navštivte náš e-shop.


Nástavce, bity a utahováky, spojovací materiál - prodej

Nástavce, bity a utahováky, spojovací materiál - prodej

Sháníte utahovací a spojovací materiál? Stavíte ploché střechy, pokládáte asfaltové pásy na střechy a potřebujete připevnit materiál? Pak nás neváhejte oslovit. Naše firma Jakub Kokeš CZ, s.r.o., je dodavatelem kotevní techniky a spojovacího materiálu. U nás zakoupíte Nástavce -utahovací nástavec Ph2, utahovací nástavec Torx25,Torx30, utahovací nástavec 2xTorx25. Dále máme v našem sortimentu také bity a utahováky -bity PH, PZ ,bity TORX, bit SQ2 / SQ3, nástavec bit magnetický, šroubovací bity M6 a šroubovací nástavec M6. Těšíme se na Vaši návštěvu v Brně. Neváhejte a kontaktujte nás také i telefonicky či emailem. Více informací najdete na webových stránkách.


Nerezové zábradlí a sloupky - kulaté a hranaté, madla, úchyty, kotvení, eshop

Nerezové zábradlí a sloupky - kulaté a hranaté, madla, úchyty, kotvení, eshop

Nerezové zábradlí je určeno především pro betonová, montovaná i dřevěná, balkóny a balustrády. Společnost Večerek Tomáš prodává na svém e-shopu nerezové zábradlí za velmi příznivou cenu. Ať už sháníte nerezové sloupky, madla, úchyty, šrouby a další nerezové polotovary, navštivte náš e-shop, kde si určitě vyberete. Pokud jste se rozhodli namontovat si zábradlí sami, naši pracovníci Vám rádi poradí, kolik nerezového zábradlí budete potřebovat. vy si pouze vyberete vzhled zábradlí, který se Vám nejvíce líbí. U nás si vybere kutil i profesionál, v široké nabídce sortimentu najdete nerezové komponenty potřebné k sestavení nerezového zábradlí. V naší nabídce naleznete široký výběr nerezových komponentů vhodných pro jednoduché sestavení kvalitního stavebnicového nerezového zábradlí.


Velkoobchod, prodej hutního materiálu, nerezového materiálu

Velkoobchod, prodej hutního materiálu, nerezového materiálu

Hledáte v Brně velkoobchod s hutním, nebo nerezovým materiálem? Potom neváhejte a obraťte se na firmu Železářství Skořepka, s.r.o.. Naše firma Železářství Skořepka, s.r.o., má sídlo v Brně, a zabývá se zajišťováním velkoobchodního i maloobchodního prodeje hutního a spojovacího materiálu, barevných kovů, nerezového materiálu. Můžete si u nás vybrat ze širokého sortimentu nářadí a nástrojů, které využijí při práci řemeslníci, i kutilové. Jsme zástupci společnosti Ferona a.s., v oblasti hutního materiálu. Navštivte některou z našich prodejen, věříme, že budete spokojeni. Parkovat můžete přímo u prodejen a to bezplatně.


Hřeby navařovací, samolepící hřeby, spojovací materiál -

Hřeby navařovací, samolepící hřeby, spojovací materiál -

Jste z Brna a potřebujete navařovací či samolepící hřeby, nebo jiný spojovací materiál, navštivte nás. Naše firma Jakub Kokeš CZ, s.r.o., se specializuje na spojovací materiál. Jsme dodavatelé a prodejci spojovacího materiálu a kotevní techniky v celé ČR. U nás si můžete vybrat si z široké škály kotevní techniky pro hydroizolace, vzduchotechniku a izolace ve stavebnictví. Na prodej jsou navařovací hřeby HN - A, HN – B, hřeb s talířkem HNT 2,0, HNT 2,7. Samolepící hřeb - ocel galvanicky zinkovaná. Přítlačná podložka hřebu - žárově zinkovaný ocelový plech, polyuretanová pěna s akrylátovým lepidlem. Neváhejte a vyzkoušejte nás, věříme, že budete spokojeni. Více informací na webových stránkách.


Armatury pro VN, NN, VVN - kotevní, nosné a další druhy

Armatury pro VN, NN, VVN - kotevní, nosné a další druhy

Hledáte velkoobchod se síťovými armaturami? Potřebujete si koupit kotevní nebo nosnou svorku? Pak navštivte e-shop firmy ESTA, spol. s.r.o.z Ivančic. Na našem e-shopu naleznete široký sortiment síťových armatur za výhodné ceny. Pořídit u nás můžete: - kotevní, nosné svorky - svorky pro natočení - propichovací, polopropichovací svorky - lanové svorky - napínáky