Poptávám kvalitní truhlářské řezivo

Poptávám kvalitní truhlářské řezivo

Poptávám kvalitní truhlářské řezivo. Bor 24-26mm množství cca 6m3.
Poptávka byla vložena dne:
06.09.2019 10:32

Platnost poptávky:
06.10.2019 09:38

Kontaktní osoba:
roaldřevo

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Trutnov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej a úprava řeziva z masivu, palubky, OSB desky i plotovky a doprava po celé ČR

Prodej a úprava řeziva z masivu, palubky, OSB desky i plotovky a doprava po celé ČR

Chystáte se stavět plot a potřebujete zakoupit plotovky? Hledáte firmu, která zajistí nejen prodej řeziva, ale i krácení na Vámi požadované míry? Oceníte dovoz po celé ČR? Obraťte se na společnost Tesařství MÍK s.r.o. sídlící v Brně, která se specializuje na prodej i úpravu řeziva a jejich dodávku jak pro občanské tak i pro průmyslové stavby. Firmám poskytujeme i přepravní a obalové prvky, například atypické palety, přepravní bedny, klíny a další. Zakoupené řezivo jsme schopni zkrátit na míru dle požadavku zákazníka a postaráme se i o hoblování. Mořením řeziva přípravkem Bochemit profi zajistíme ochranu dřeva proti houbám, plísní a dřevokazným hmyzem. Produkty: - masivní dřevo: prkna, hranoly, fošny i střešní latě - plotovky - lišty - OSB desky - palubkové obklady - podlahy - KVH Vámi objednané řezivo jsme schopni doručit po celé ČR. Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.


Stavební řezivo – prkna, fošny, hranoly, obkladové palubky

Stavební řezivo – prkna, fošny, hranoly, obkladové palubky

Pokud sháníte dřevěný materiál potřebný ke stavbě nebo opravě dřevěných konstrukcí, jako jsou střechy, altány, pergoly, podlahy nebo ploty, navštivte spoelčnost PROŘEZ s.r.o. z Prostějova, která uspokojí poptávku jak stavebních firem, tak kutilů nebo řemeslníků. Sortiment stavebního řeziva u dřevovýroby PROŘEZ s.r.o. je opravdu široký – můžete zde zakoupit v různých tloušťkách a délkách: - prkna - fošny - hranoly - obkladové palubky Hranoly a fošny v délkách nad 5 metrů zhotovíme na objednávku. Pro více informací nás kontaktuje na uvedeném telefonním čísle nebo navštivte naše webové stránky.


Stavební řezivo - hranoly, fošny, latě, prkna

Stavební řezivo - hranoly, fošny, latě, prkna

Pila Hartman Jičín Vám nabízí kompletní stavební řezivo od trámů na krovy, až po střešní konstrukce. Pila Hartman se zabývá nejen prodejem řeziva, ale i těžbou a výkupem dřeva. Stavební řezivo: hranoly, fošny, latě, prkna - Pila Hartman Jičín Mezi náš sortiment patří: stavební prkna střešní latě stropní trámy pergoly garážová stání krovy rodinných domů v případě zájmu včetně montáže střešní konstrukce a to jak po jednotlivých kusech, tak i kompletní dodávky stavebního konstrukčního dřeva pro celé dřevostavby Potřebujete stavební řezivo? Neváhejte nás kontaktovat.


Dodavatel kvalitního stavebního dřeva pro stolaře, truhláře i domácí kutily

Dodavatel kvalitního stavebního dřeva pro stolaře, truhláře i domácí kutily

Potřebujete stavební dřevo v opravdu špičkové kvalitě a nejste si jisti na koho se obrátit? Naše dřevo je pro vás tou správnou volbou, ať už jste profesionál nebo domácí kutil. Zabýváme se nákupem a prodejem: - palubek, - podlahových prken, - lišt, - prahů, - hoblovaných hranolů, desek, fošen, - stavebního dříví, - schodnic, - dřeva pro výrobu sauny, - plotovky, - lavičkové profily a spoustu dalších. Zároveň dodáváme palivový materiál jako jsou brikety, dříví na podpálku i topení, pelety, aj. Nakupovat můžete také jednoduše přes náš eshop. Pro více informací navštivte naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte!


Kvalitní řezivo a kulatina na stavbu přímo z pily Zlín-Malenovice

Kvalitní řezivo a kulatina na stavbu přímo z pily Zlín-Malenovice

Vybrat správného dodavatele kvalitního řeziva ve Zlíně není problém. Pro kulatinu i řezivo na Vaši stavbu, výrobu nábytku i pro jiné uplatnění stačí zajet do Malenovic u Zlína a odebrat dřevo přímo z pily. Malenovická pila, s.r.o. má téměř stoletou tradici. U nás koupíte jen kvalitní produkty - řezivo, dřevěné brikety či jakékoli pilařské výrobky, na které si jenom vzpomenete. Vyrábíme stavební řezivo i konstrukční řezivo, svým zákazníkům nabízíme i veškeré úpravy řeziva, jako je drobné hoblování dřeva nebo impregnace namáčením ( zelená barva k ošetření dřeva BOCHEMIT QB). Mezi naše tradiční produkty patří: - dřevěné desky - dřevěné fošny - dřevěné hranoly - dřevěné latě - dřevěné trámy a další řezivo. Mimo to máme na prodej: - dřevěné brikety - piliny - veškeré pilařské výrobky - průmyslovou štěpku. Vedle prodeje řeziva a zpracování dřeva se zabýváme také exportem dřeva a hospodářskou činností na přibližně 460 hektarech lesů v okolí Malenovic. Přijeďte se k nám na Malenovickou pilu podívat a rozhodně neodjedete s prázdnou - najdete nás na adrese Zlín-Malenovice, 3.května 273.


Prodej truhlářského sušeného řeziva z kvalitních výřezů, nejen pro truhlářství i stavebnictví

Prodej truhlářského sušeného řeziva z kvalitních výřezů, nejen pro truhlářství i stavebnictví

Potřebujete-li kvalitní truhlářské sušené řezivo, pak neváhejte a obraťte se na WOOD RAKUŠAN! Naše firma se zabývá produkcí sušeného řeziva určeného nejen pro truhlářskou a stavební činnost. Truhlářské řezivo vyrábíme z kvalitních výřezů, které řežeme na prkna a fošny o tloušťkách 25, 30, 40, 50, 60, 70 a 80 mm, dlouhé 3, 4 a 5 m. Objednat lze i vzduchosuché řezivo nebo jiný rozměr, dle přání zákazníka. Druhy řeziva v nabídce - smrk, borovice, modřín, douglaska, dub evropský, dub americký červený, buk, jasan, javor, bříza, olše, habr, třešeň, akát, lípa, jilm, topol, ořech evropský, ořech americký, hruška, osika. Naše sklady jsou dobře dostupné pro zákazníky nejen z Vysočiny, náš hlavní sklad řeziva se nachází v Mladoňovicích(okr. Třebíč), v bývalém objektu družstva, druhý sklad pak naleznete v Jemnici. Více informací a kompletní nabídku dřeva a řeziva naleznete na webových stránkách.