Poptávám zapůjčení bubnové sekačky

Poptávám zapůjčení bubnové sekačky

Potřebuji si zapůjčit bubnovou sekačku na posekání vysoké trávy na zahradě. Půjčovna může být z oblasti Pardubic, Holic nebo Hradce Králové.
Poptávka byla vložena dne:
08.07.2019 09:42

Platnost poptávky:
08.08.2019 07:57

Kontaktní osoba:
Jana Kvapilová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Pardubice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Čistění karburátorů ultrazvukovou čističkou - dokonalé čištění a úspora času

Čistění karburátorů ultrazvukovou čističkou - dokonalé čištění a úspora času

Chcete si nechat vyčistit karburátor ultrazvukovou čističkou? Neváhejte a vyzkoušejte firmu F. M. PRACOS Drahomíra Kadlecová, která sídlí v Brně a provádí čištění karburátorů ultrazvukovou čističkou. Můžete v klidu zapomenout na vyfukování a drátky na dokonalé vyčištění karburátoru je nejlepší ultrazvuková čistička. Je ideální hlavně pro karburátory motorů stavebních strojů, zahradní techniky, sítka, pružiny, svíčky, dále pak ventily, tiskové hlavy, kovové nástroje, filtry a další. Výhodou je vysoká kvalita čištění a úspora času, otvory lze čistit v malém prostoru i slepém prostoru tvarově složitého předmětu. Při čištění by nemělo hrozit žádné poškození. Více informací najdete na webových stránkách.


Půjčovna zahradní techniky, Husqvarna, Honda, Vari a invalidních vozíků

Půjčovna zahradní techniky, Husqvarna, Honda, Vari a invalidních vozíků

Sháníte půjčovnu zahradní techniky? Firma Gardentech s.r.o. s prodejnou v Brně Černovicích poskytuje tyto služby. Půjčovna invalidní vozík značky SELVO. Půjčovna zahradní techniky: -elektrocentrála jednofázová a třífázová -řetězové pily Husqvarna od 1,3 kW do 3,9 kW -křovinořez Husqvarna a Jonsered -pařezová fréza Husqvarna -aerifikátor Husqvarna -foukač Husqvarna, Partner a Honda -aku pila Husqvarna -aku vyžínač Husqvarna -vertikutátor Husqvarna, Wolf-Garten -rotační kypřič Vari -rotační kypřič malý -provzdušňovač Vari -mulčovač Vari -drtič elektrický -štěpkovač, drtič benzínový Viking -bubnová sekačka AGATHA -zametací kartáč Vari -štěpkovač Vari. Při zapůjčení motorové pily nebo křovinořezu zákazník obdrží kanystr s palivem, případně náhradní řetěz. Pronajmutí stroje je podmíněno předložením platného OP a dalšího dokladu totožnosti (RL, ŘP, pas), dále složením vratné zálohy v hotovosti. Bližší informace k zapůjčené technice naleznete na stránkách.


Multifunkční zahradní traktor Panter FD-5 pro vinaře, zahrádkáře, komunální sféru

Multifunkční zahradní traktor Panter FD-5 pro vinaře, zahrádkáře, komunální sféru

Všestraným pomocníkem a žhavou novinkou v zahradní technice je multifunkční zahradní traktor Panter FD-5, který má uplatnění pro vinaře, zahrádkáře, chovatele, pěstitele i komunální sféru. Díky možnosti rozšíření o mnoho funkcí tento stavenicový stroj přizpůsobíte individuálně svým potřebám. Využijete jej pro převážení nákladu, sekání, mulčování, orání, kypření půdy, vyorávání brambor, hrabání sena, odklízení sněhu, rozmetání soli či hnojiva, zametání apod. Zahradní traktor Panter FD-5 je vybaven speciální převodovkou, která má unikátní systém chlazení, vydrží tedy dlouhodobě i větší zátěž. Základní verze je vybavena zadním tažným závěsem pro připojení vozíku. Doplňkové příslušenství: - PN1 - přední nosič pro připojení pracovních nástavců - ZN1 - zadní nosič pro připojení zadního nářadí - ON1 - je nutný pro užívání předního a zadního nosiče, slouží k jejich a výškové zdvihání.


Prodej a servis zahradních křovinořezů značky Stihl a Viking

Prodej a servis zahradních křovinořezů značky Stihl a Viking

Hledáte firmu, která je zaměřená na prodej a servis křovinořezů? Pak navštivte firmu zahradní a lesní technikyMiloš Hlaváč v Ivančicích, který nabízí prodej a servis zahradních křovinořezů, vyžínačů a motorových pil značky Stihl a Viking. Špičkové zahradní křovinořezy, motorové pily a vyžínače máme skladem za skvělé ceny. Křovinořezy a motorové pily jsou skvělým pomocníkem a vysekají Vám z džungle krásnou rajskou zahradu. Výrobky, které nabízíme jsou určené pro profesionální i běžné uživatele. Jsme autorizovaný prodejce i servis. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat či navštívit.


Servis a opravy lesní a zahradní techniky-křovinořezy, motorové pily

Servis a opravy lesní a zahradní techniky-křovinořezy, motorové pily

Porouchala se Vám lesní či zahradní technika? Potřebujete provést jejich servis? Pak neváhejte a obraťte se na Agroservis Holý! Klademe velký důraz na kvalitní servis a služby svým zákazníkům! Prodáváme, opravujeme a provádíme servis řetězových benzínových i elektrických pil značek HUSQVARNA, McCULLOCH, GARDENA, MAKITA, vyžínačů týž značek, dále pak křovinořezy HUSQVARNA, McCULLOCH a HONDA a mnoho dalšího. Více informací a kompletní nabídku opravované techniky najdete na webových stránkách.


Prodej, servis benzínové vertikutátory, provzdušňovače Husqvarna, MTD, CubCadet

Prodej, servis benzínové vertikutátory, provzdušňovače Husqvarna, MTD, CubCadet

Pokud potřebujete udržovat větší travnatou plochu v okolí domu, neobejdete se bez vertikutátoru - benzínového provzdušňovače trávníku. V lokalitě Uherské Hradiště jej můžete pořídit na prodejně Zahradní technika Robert Bílka v Modré. Na prodej máme benzínové vertikutátory Husqvarna, MTD, CubCadet, které mají výkonný motor a jsou vhodné pro zahrady s větší plochou i pro členité zahrady. Patříme k autorizovaným prodejcům značky Husqvarna, MTD a CubCadet v České republice. Postaráme se i o záruční a pozáruční servis. Po celou sezónu tak můžete s pomocí vertikutátoru udržovat krásný a zdravý trávník. Doporučujeme: - benzínový provzdušňovač CubCadet CC V 40 B - zajišťuje funkci provzdušňování trávníku a vertikutaci - benzínový vertikutátor Optima 3v1 Odstraníte snadno plevel a zbytky odumřelých rostlin a trávník bude snadněji přijímat živiny a vodu. Navštivte naši prodejnu v Modré u Uherského Hradiště a my Vám pomůžeme vybrat benzínový vertikutátor podle Vašich potřeb.