Poptáváme cementování vrtných tyčí

Poptáváme cementování vrtných tyčí

Poptáváme cementování vrtných tyčí o průměru 60 až 130 mm a délce 3000 až 6000 mm.
Poptávka byla vložena dne:
11.06.2019 07:35

Platnost poptávky:
10.07.2019 14:58

Kontaktní osoba:
Jaromír Krmášek, Ing.

Kontaktní email:

Telefon:
+420 602 713 504

Okres:
Ostrava-město

Obrázek:
Poptáváme cementování vrtných tyčí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výpalky i tryskání provádíme rychle a přesně

Výpalky i tryskání provádíme rychle a přesně

Škála našich služeb je opravdu velmi široká. Díky dlouholetým zkušenostem a profesionálním strojům jsme vám kromě standardního obrábění a frézování schopni zajistit také například: Výpalky Tryskání Úkosové plazmové pálení Pálení materiálu Základem kvalitní práce jsou spolehlivé a moderní stroje. V firmě Zekof to víme, a proto jsme vybaveni těmi nejlepšími obráběcími a měřícími stroji, díky kterým jsme schopni vyřídit vaši zakázku rychle ale přesto velmi přesně. Také pro výpalky a soustružení používáme tu nejlepší techniku. Plynová a plazmová pracoviště si poradí s výpalky o síle 1 – 200 mm. Karuselový soustruh zase obrobí i velké kusy s průměrem až 3500 mm. Nevíte si s úpravou konkrétního materiálu rady? My vám rádi pomůžeme. Přesně vám poradíme, která služba je pro vaše výrobky ta nejvhodnější. Bez problému se postaráme o velké zakázky i objednávky na jedinou atypickou součástku. U nás totiž práci s kovem skutečně rozumíme.


Povrchové úpravy kovů, fosfátovací linka, fosfátování

Povrchové úpravy kovů, fosfátovací linka, fosfátování

Fosfátování je povrchová úprava, kdy se na povrch povlakovaného kovu vylučují nerozpustné fosforečnany. Povlak vzniká reakcí iontů z pracovní lázně s ionty rozpuštěnými z povrchu povlakovaného kovu. Vyloučené krystalové povlaky jsou porézní, a tudíž nasákavé pro nátěrové hmoty, oleje, vosky nebo maziva. Mangano fosfátové povlaky jsou schopny omezit riziko zadření točivých soukolí a automobilový průmysl jej užívá při úpravě jednotlivých ozubených kol ve složitých převodových systémech. Mangano fosfátové povlaky mají vysokou tepelnou odolnost a jsou vhodné i pro součástky zatížené třením. Zinečnatý fosfát je povlak vhodný zejména jako povrch před následným lakováním, nebo bývá využíván jako elektrická izolace. Pracovní prostor: šířka – 500 mm výška – 800 mm délka – 1300 mm. Lázně nové generace jsou mimořádně šetrné k životnímu prostředí a vytvářejí vysoce kvalitní povrchy.


Průmyslová mokrá lakovna Vysočina - specialista na vysokotlaký nátěr a nástřik

Průmyslová mokrá lakovna Vysočina - specialista na vysokotlaký nátěr a nástřik

Pokud chcete lakovat opravdu kvalitně, obraťte se na společnost Elna renovace s.r.o. Poskytujeme lakování v lakovacích boxech, ale také v místě realizace zakázky. Lakovací box o rozměru  4×3,6×12m (š x v x d) slouží pro nátěrové systémy typu syntetika, alkyd, epoxid a polyuretany. Výběr lakovacích systému je dle přání zákazníka. Samozřejmostí je, že Vám poradíme, který je k Vašemu účelu nejvhodnější. Provádíme nástřik, vysokotlaký nástřik a nátěr. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Prášková lakovna s širokým výběrem barevných odstínů

Prášková lakovna s širokým výběrem barevných odstínů

Prášková lakovna MOSTR Libor Brom Pardubice se zabývá komerčním lakováním a lakováním vlastních výrobků. Naše lakovna v Pardubicích s nepřetržitým provozem je schopna zpracovávat 1000 m? lakovaného povrchu denně a to v bezkonkurenční kvalitě. Vše se provádí ručním stříkáním. Nabízíme svým zákazníkům široký výběr barevných odstínů, včetně metalíz a zvláštních efektů, jako předúpravu používáme železitý fosfát. V rámci potřeby nabízíme i měření tloušťky laku skenovacím zařízením ELCOMETR 456 s kombinovanou sondou.


Povrchová úprava, komaxitování, práškové lakování - prášková lakovna a vypalovací pec

Povrchová úprava, komaxitování, práškové lakování - prášková lakovna a vypalovací pec

Hledáte špičkovou technologii povrchových úprav? Firma ISMM Production & Business Cooperation s.r.o. provozuje práškovou lakovnu, která obsahuje tři na sobě nezávislé technologie - kontinuální práškovou lakovnu, komorovou práškovou lakovnu, malou ruční stříkací kabinu a vypalovací pec. Provádíme práškové lakování (komaxitování)- moderní technologie při povrchových úpravách kovů, splňující přísná kritéria pro ochranu životního prostředí. Malá ruční stříkací kabina, vypalovací pec: - stříkací kabina Wagner - určena pro nástřik prášku metodou Tribo Kinetika nebo Elektrostatika u lakování malých a středních dílů do 80 kg v malých sériích - ve vypalovací peci činí teplota vypalování 180° - 220 °C. Kontinuální prášková lakovna: - k lakování sériových dílů o max. rozměrech 3500x1000x1500 mm, do 100 kg/m dopravníku - automatické tryskání - technologie umožňuje nanášet základní i finální vrstvu práškové barvy. Komorová prášková lakovna: - ruční tryskání - k lakování velkorozměrových dílů o max. rozměru 7000x3000x3000 mm, do 3000kg. Budeme vaším nejlepším partnerem v oblasti práškového lakování!


Tryskání, lakování rozměrných a těžkých dílů – zemědělských, stavebních strojů

Tryskání, lakování rozměrných a těžkých dílů – zemědělských, stavebních strojů

Máte zájem o tryskání či lakování rozměrných a těžkých dílů? Pak jste tu správně! Společnost Plado, s.r.o. z Ivančic s nimi má bohaté zkušenosti. Zajistíme: - práškové lakování kovových předmětů do rozměru 7,0x2,1x2,0 m (DxVxŠ) - ruční tryskání ocelových dílců do rozměru 8,0x2,5x3,0 m (DxVxŠ) - tryskání ocelových dílců v automatickém stroji do rozměru 2,5x1,8 m Pro komplexnost našich služeb poskytujeme také: - vhodnou předúpravu předmětů (broušení, tryskání, fosfátování) - krytí závitů a ploch - drobné montáže - polepování - vícebarevné lakování - balení - přepravu nákladním vozidlem - poradenství Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!