Chirurgické zákroky a operace, ošetření fraktur i kastrace zvířat

Veterinární ošetřovna

Chirurgické zákroky a operace, ošetření fraktur i kastrace zvířat

V rámci poskytování kvalitní a komplexní péče pro Vaše mazlíčky provádíme také chirurgické zákroky a operace. Ať už jde o jakkoliv vážné onemocnění nebo zranění, frakturu, nádor či oční vadu - s pomocí moderního vybavení a dlouholetých zkušeností v oboru se vždy snažíme zvolit ten nejvhodnější a nejúčinnější zákrok, a to včetně nezbytné anestezie.

Hlava válce Škoda Rapid, Německo

Hlava válce Škoda Rapid, Německo

Hledám hlavu válce automobilu Škoda Rapid, rok výroby 1936. Prosím o zprávu, byl bych vděčný,
S pozdravem
Loibl

Původní znění:
Anfrage
Guten tag ich suche einen zylinderkopf von skoda rapid baujahr 1936 Um eine nachrit wäre ich ihnen dankbar Gruss Loibl
Poptávka byla vložena dne:
06.05.2019 15:02

Platnost poptávky:
06.08.2019 13:02

Kontaktní osoba:
Ludwig Loibl

Kontaktní email:

Telefon:
+498 724 966 934

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Individuální úpravy vozidel - renovace karoserie, světel, sportovní podvozek, brzdy, laděný výfuk

Individuální úpravy vozidel - renovace karoserie, světel, sportovní podvozek, brzdy, laděný výfuk

Pokud vlastníte, nebo kupujete historický vůz, který bude vyžadovat individuální úpravy, můžete svěřit renovaci vozidla autoservisu B&D CARS Staré Město u Uherského Hradiště. Provádíme renovace karoserie, světel, podvozku u veteránů i úpravy nových aut - sportovní podvozek, brzdy, laděný výfuk, aerodynamika. Dále zajistíme veškeré běžné opravy vozidel i služby pneuservisu. Individuální úprava vozu, jsme připraveni modifikovat různé části vozu - podvozek, brzdový systém, výfukový systém, světla. Renovace karoserie, podvozku, palivové nádrže, světlometů i opravy karburátorů, rozdělovačů u historických vozidel.


Lakování na míru - renovace laků u automobilů a motocyklů

Lakování na míru - renovace laků u automobilů a motocyklů

Sháníte-li v Brně autolakovnu, která se postará o renovaci laku Vašeho veterána, automobilu či motocyklu, pak se neváhejte obrátit na naši společnost Autolakovnu BOSS. Náš cíl je dodržet nejvyšší kvalitu a také dodržet termíny domluvených termínů. Používáme vysoce kvalitní barvy od výrobců Standox. Děláme převážně renovace, obnovy laků u automobilů, veteránů, motocyklů, ale i nábytku na míru. Lakujeme nástavby, jízdní kola, plasty, přilby karosérie a další. Více informací na webových stránkách.


Historické a zánovní vozy z USA a Kanady od Toman Motors s.r.o.

Historické a zánovní vozy z USA a Kanady od Toman Motors s.r.o.

Jsou krásné, historické a pro některé jsou doslova uměleckým dílem. Řeč je o historických vozech s USA a Kanady, které si můžete i Vy nechat dovézt od společnosti Toman Motors s.r.o. z Prahy. Společnost Toman Motors s.r.o. z Prahy poskytuje prodej a dovoz historických a zánovních vozů z USA a Kanady, které budete obdivovat nejen Vy, ale také Vaše okolí. Kromě těchto služeb společnost nabízí rovněž kompletní servis pro tyto vozy, včetně deatailingu, který zajistí, že bude o Vaše auto prvotřídně postaráno tak, aby bylo dobře a kvalitně ošetřeno a zanechalo si svůj vzhled. Dovezené vozy pro Vás samozřejmě otestuje a to jak z pohledu technické způsobilosti tak z historického hlediska. Pokud nevíte, kam svého nového miláčka zaparkovat, aby byl v bezpečí, pak ani s tím si nedělejte hlavu. Toman Motors s.r.o. nabízí parkování, které zajistí, že se Vašemu novému autu nic nestane. Pro kompletní nabídku historických a zánovních vozů z USA a Kanady od firmy Toman Motors s.r.o. neváhejte navštívit jejich web.


Autolakovna Bilík-lakování karoserie veteránů, automobilů i motocyklů

Autolakovna Bilík-lakování karoserie veteránů, automobilů i motocyklů

Rozhodli jste se, že Vašemu vozu dopřejete renovaci laku, nebo nový lak ? Lakování automobilů i motocyklů v regionu Zlín provádí Autolakovna Bilík - tel.: 605932341. Specializujeme se i na lakování veteránů. Pavel Bilík má dlouholeté zkušenosti a praxi s lakováním vozidel všech typů. Prováděné práce: - opravy, renovace autolaku - autolakýrnické práce na přání - lakování osobních automobilů – barva, metalíza, perleť, tuningové nástřiky celorlaků - oprava karoserie vozidla - klempířské práce na rovnacím zařízení - renovace světel, předních světlometů. Používáme materiály a vysoce kvalitní laky značky DuPont. Namícháme a naplníme barvu do sprejů dle přineseného vzorku laku nebo kódu barvy na vozidle.


Zakázkové lakování - veteránů, motoveteránů, amerik, oživení laku

Zakázkové lakování - veteránů, motoveteránů, amerik, oživení laku

Sháníte na Brněnsku kvalitní lakovnu, která by se postarala o novou fasádu Vašeho veterána? Pak neváhejte navštívit naši Autolakovnu BOSS, kde se o všechno postaráme! V naší autolakovně děláme převážně renovaci laků u automobilů, motocyklů, amerik, veteránů, motoveteránů, plastových dílů ad. Disponujeme míchacím zařízením Standox, lakováním i airbrushem RC modelů. Zajistíme kompletní nebo i bodové opravy karosérie. Naše zaměstnance posíláme na pravidelná školení, takže odvádíme kvalitní práci. Snažíme se splňovat nejvyšší kvalitu a také dodržet termíny domluvených zakázek. Více informací na webových stránkách.


Renovace veteránů - repliky náhradních dílů

Renovace veteránů - repliky náhradních dílů

Pokud vlastníte veterána a hledáte pro něj náhradní díly, pak se obraťte na společnost Autoplachty Nekvasil, kde najdete široký sortiment autentických replik náhradních dílů pro tyto vozy. Zabýváme se hlavně výrobou plachet, sedaček a dalších plátěných doplňků pro vojenská vozidla z období II. světové války, ale také máme v nabídce široký sortiment autentických replik náhradních dílů pro historické vozy a veterány a také doplňky k vozům značky Jeep. Repliky náhradních dílů vyrábíme pro vozy JEEP, Dodge WC, GMC CCKW 353, WILLYS M38, M38A1, M151 MUTT, M29 WEASEL, GAZ 69, GAZ 67, KDF 82, KDF 166, ARO M461, UAZ-469. Více informací naleznete na našich webových stránkách.