Ukončovací systémy Schlüter, balkonový okapový profil Profila

Profila Trade s.r.o. Ostrava

Ukončovací systémy Schlüter, balkonový okapový profil Profila

Na trvale krásném vzhledu celé podlahové krytiny mají nemalý podíl ukončovací profily, schodové hrany, vnější rohy a ukončení stěn Schlüter. Nejen ukončovací systémy Schlüter, nýbrž i balkonový profil Profila tvoří bohatý nabídkový sortiment e-shopu na webu profila.cz

Poptávám hydrografiku na disk osobního vozu

Poptávám hydrografiku na disk osobního vozu

Poptávám hydrografiku na 15" disk.
Poptávka byla vložena dne:
24.04.2019 14:11

Platnost poptávky:
24.05.2019 07:39

Kontaktní osoba:
Vyskočil Jan

Kontaktní email:

Telefon:
+420 605 859 788

Okres:
Mladá Boleslav

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Autolakovna, oživení a renovace laku automobilů, obnova ztraceného lesku

Autolakovna, oživení a renovace laku automobilů, obnova ztraceného lesku

Potřebujete-li v Brně sehnat kvalitní autolakovnu, kde Vám nejen oživí a obnoví ztracený lak, ale i třeba kompletně zrenovují celý lak na Vašem automobilu, pak se neváhejte zastavit do Autolakovny BOSS. Snažíme se dodržet nejvyšší kvalitu odvedené práce a domluvené termíny. Zabýváme se renovacemi, oživením i obnovením laků automobilů v Brně i jeho okolí. Naši specialitou jsou airbrushové kresby. Lakujeme automobily, nástavby, motocykly, jízdní kola a další. K lakování používáme vysoce kvalitní barvy a tím garantujeme dlouhou životnost nástřiku. Více informací najedete na webových stránkách.


Šetrná metoda pro opravu laku a důlků na karosérii vozidel všech značek - Paintless Dent Repair (PDR)

Šetrná metoda pro opravu laku a důlků na karosérii vozidel všech značek - Paintless Dent Repair (PDR)

Poničil Vám vandal vozidlo nebo došlo k pádu větví nebo krupobití a potřebujete upravit karosérii? Chcete zvolit šetrnější metodu, která se provádí za studena? V tom případě se obraťte na společnost Veselý DŮLEK. Společnost Veselý DŮLEK se specializuje na metodu Paintless Dent Repair (PDR), u které není nutná další úprava povrchu lakováním. Mezi výhody se řadí rychlost, zachování původního vzhledu, nižší cena opravy a šetrnost k životnímu prostředí. Vraťte svému vozidlu původní vzhled a nechce si u nás důlky na karosérii opravit co nejdříve!


Opravy karosérie, klempířské a lakýrnické práce – navštivte naše zkušené karosáře

Opravy karosérie, klempířské a lakýrnické práce – navštivte naše zkušené karosáře

Škody způsobené při autohavárii, při padání krup či napadení chuligána se většinou neobejdou bez újmy na stavu karoserie a laku. Autocentrum Černý provádí autokarosářské a klempířské práce. V servise provedou opravy karosérií, výměny blatníků, kapot a prahů, autoskel, a v neposlední řadě lakýrnické práce. Poradíme si i s korozí karosérií tak aby byla zajištěny bezpečnostní funkce automobilu, sledujeme tuhost karoserie a míru poškození. Dodržujeme technologický a pracovní postup při opravě vozů. Navštivte nás.


Lakování karbonových výrobků Airbrush - umělecké malování na auta, motorky, přilby

Lakování karbonových výrobků Airbrush - umělecké malování na auta, motorky, přilby

Umělecké malování na auto, motorku či přilbu? Ano, vše je možné u opravdových profesionálů v oboru. Autolakovna BOSS Dušan Sedláček využívá techniky airbrush. Jde o velice jemnou technikou malby využívající stlačeného vzduchu a speciální pistole k nanášení velmi tenkých vrstev barvy a tímto postupem následně vytváří vlastní motiv, obraz, barevné spektrum, nebo plynulý přechod z jednoho odstínu barvy do druhé. Vše je následně přelakováno lakem, který otěruvzdorný a opatřen UV filtrem, který zabraňuje blednutí malby. Malujeme helmy, motocykly, automobily a díly, střešní boxy, jízdní kola, vodní skútry, lodě, modely a jiné. Bližší informace naleznete na webových stránkách.


Odborná renovace, oprava laku vozidel-autolakovna Zlín-Příluky

Odborná renovace, oprava laku vozidel-autolakovna Zlín-Příluky

Pavel Bilík provádí odborně renovace laku vozidel, především veteránů, v regionu Zlínský kraj. Autolakovna je na ul.Vizovická v areálu uhelné sklady, Zlín-Příluky. Oprava laku provedená u nás, to je zaručeně nejlepší péče pro Váš automobil. Ať už Váš vůz potřebuje nový autolak z jakéhokoliv důvodu, obraťte se na nás s důvěrou - tel.: 605932341. Máme dlouholetou praxi s lakováním vozidel všech typů včetně veteránů i motocyklů. Prováděné práce: - lakování osobních automobilů – barva, metalíza, perleť, tuningové nástřiky celorlaků - opravy, renovace autolaku - autolakýrnické práce na přání - oprava karoserie vozidla, klempířské práce na rovnacím zařízení - renovace světel, předních světlometů. Používáme laky, autolaky značky DuPont. Jsme schopni namíchat i barvu dle přineseného vzorku laku nebo dle kódu barvy vozidla.


Keramická ochrana laku, renovace laku na autech, karavanech

Keramická ochrana laku, renovace laku na autech, karavanech

Aby zůstala karoserie auta ve skvělém stavu, vyplatí se permanentní ochrana laku. Zákazníci z okolí Zlína se mohou obrátit na firmu Petr Šimáček - PAPEC. Děláme pro Váš vůz to nejlepší a tím je právě keramická ochrana laku na autech nebo karavanech. U starších vozů provádíme renovace laku. Po nanesení vznikne na laku průhledný povlak o minimální tloušťce, díky kterému je lak chráněný i několik let před nepříznivými vlivy různých vnějších činitelů, zabrání se tak jeho poškozování a vyhnete se nákladnějším opravám laku. Ochrana laku auta proti: - mechanickému poškození - škrábancům - působení posypové soli - kyselým dešťům - UV záření. O odvoz a dovoz Vašeho vozu na místo určení se postaráme. V případě zájmu provedeme i vyčištění iteriéru Vašeho vozidla.