Plynoinstalace a revize, domovní a průmyslové plynovody v Moravskoslezském kraji

MIVOTOP s.r.o.

Plynoinstalace a revize, domovní a průmyslové plynovody v Moravskoslezském kraji

Odborné instalace domovních a průmyslových plynovodů NTL/STL/VTL zajišťuje nejen v Moravskoslezském kraji společnost MIVOTOP, s.r.o. z Opavy. Postaráme se o instalace plynového potrubí, plynových přípojek, plynových spotřebičů, kotlů i průtokových ohřívačů. Po provedené plynoinstalaci vystavíme revizní zprávu.

Poptáváme hutní materiál

Poptáváme hutní materiál

Poptáváme materiál HEB 340, délka 4450 mm, 1 ks, jakost S235 s dopravou do Hulína. Pokud nám můžete nabídnout, prosím ozvěte se nám.
Poptávka byla vložena dne:
16.04.2019 13:52

Platnost poptávky:
16.05.2019 13:02

Kontaktní osoba:
Markéta Ošťádalová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 774 442 448

Okres:
Kroměříž

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nerezové hutní materiály, korozivzdorné produkty – široký sortiment, garance kvality

Nerezové hutní materiály, korozivzdorné produkty – široký sortiment, garance kvality

Velkoobchod hutního nerezového materiálu s centrálním skladem v Praze Vám dodá vysoce kvalitní výrobky z nerezové oceli. Naše společnost ITALINOX, s.r.o. působí na českém trhu téměř 30 let. Jsme zárukou kvality i rychlého dodání. Dodáváme korozivzdorné produkty. Nabízíme svitky, tyče různých profilů, trubky čtvercové, šestihranné, ploché i kruhové válcované z tepla i za studena. Dodáváme plechy děrované, dekorativní, podestové – slzičkové s povrchovou úpravou MAN, protiskluzové, kolorované plechy lakované nebo s barevnou fólií PVC a další výrobky z kvalitní oceli. Náš široký nabídkový sortiment najdete na našich www stránkách. V případě dotazu či zpracování cenové nabídky nás neváhejte kontaktovat.


Výroba a prodej ocelových tyčí, trubek a plechů z kvalitního nerezového materiálu na míru

Výroba a prodej ocelových tyčí, trubek a plechů z kvalitního nerezového materiálu na míru

Hledáte špičkovou kvalitu a přesnost ve výrobě nerezových tyčí, trubek a plechů? Obraťte se na společnost ITALINOX s.r.o.. Naleznete u nás produkty z prvotřídního nerezového materiálu, který vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům. Náš sortiment nerezových produktů zahrnuje: - plechy válcované za studena s tloušťkou od 0,15mm do 8mm - trubky - kruhové, podélně svařované, tažené bezešvé, čtvercové a obdélníkové - tyče, které jsou odolné a ideální pro širokou škálu aplikací Poskytujeme také zákaznický servis pro rady a pomoc s výběrem ideálního řešení pro vaše projekty.


Kari sítě – výztužné vložky do betonu vhodné  do základových desek nebo betonových podlah

Kari sítě – výztužné vložky do betonu vhodné do základových desek nebo betonových podlah

Kari sít je výztužná vložka, která se vkládají do betonu a zvyšuje tak jeho únosnost a zabraňuje zbortění a deformaci. Sítě do betonu je nejlepší volba k vyztužení nosných i nenosných betonových podlah atd. Společnost GAVENDA s.r.o Vám na prodejně v Krnově zajistí kari sítě, které Vám zvýší nosnost samotného betonu a které jsou nezbytnou součástí betonových konstrukcí. Obecně se doporučuje kari sítě dávat do betonu aby se zabránilo popraskání betonových podlah, základových desek, a a dalších stavebních prvků. Tento hutní materiál, slouží k armování (vyztužení) betonových ploch a dále kari sítě lze použít jako dočasné oplocení.


Prodej hutního materiálu přímo z velkoobchodu JIRY | Chlumec nad Cidlinou

Prodej hutního materiálu přímo z velkoobchodu JIRY | Chlumec nad Cidlinou

Prodej hutního materiálu přímo z velkoobchodu JIRY Chlumec nad Cidlinou. U nás si stačí hutní materiál objednat pouze po telefonu. Jsme připraveni ihned vyskladňovat přímo z našeho velkoobchodu. Při nákupu veškerého hutního materiálu poskytujeme množstevní slevy. Doprava v rámci regionu 800 Kč, po celé ČR za režijní ceny. Dále pro vás poskytujeme 100% záruku na zastřešení skladového materiálu. Dodací lhůty jsou v naší firmě JIRY do dvou dnů.


Dodávka hutního materiálu, jako jsou kari sítí i betonářské oceli se zajištěním nakládky i dopravy

Dodávka hutního materiálu, jako jsou kari sítí i betonářské oceli se zajištěním nakládky i dopravy

Hledáte spolehlivého dodavatele hutních materiálů? Potřebujete dopravit kari sítě nebo betonářskou ocel na stavbu? Máte vlastní dopravu nebo potřebujete zajistit dopravu? Obraťte se na společnost rapid trade, s.r.o. se sídlem v Brně, která i na Vysočině Vám zajistí dodávku hutních materiálů. Zajistíme velkoobchodní prodej kari sítí i betonářskou ocel, u které se postaráme i o dělení a ohyby. Všechny námi dodávané materiály podrobujeme zkouškami v akreditované zkušebně s vystavením protokolu. Materiály lze doložit atesty dle EN 10204. Zajistíme i ultrazvukové, magnetické, rentgenové a radioizotopické zkoušky. Dále se postaráme o nakládku, k dispozici máme VZV vozíky a jeřáby a dodávku Berlingo a jsme schopni zajistit smluvní dopravu na jakoukoliv vzdálenost.


Profily z niklu, titanu a jejich slitin

Profily z niklu, titanu a jejich slitin

Nikl a titan jsou kovy s vynikajícími vlastnostmi, které je činí vhodnými pro širokou škálu průmyslových a technologických aplikací. Oba kovy se často používají ve formě profilů, což jsou dlouhé tyče nebo trubky s různými tvary průřezu, jako jsou kruhové, čtvercové, šestihranné, ploché, L, U, Z, C a další. Profily se vyrábějí buď tažením, válcováním nebo kováním z ingotů nebo výkovků. Profily z niklu, titanu a jejich slitin mají mnoho výhod oproti jiným materiálům. Jsou odolné vůči agresivním médiím, jako jsou kyseliny, louhy, soli, plyny a voda. Jsou schopné snášet vysoké tlaky, teploty a mechanické namáhání. Jsou také lehké, pevné a tvárné, což umožňuje vytvářet složité a přesné tvary. Navíc jsou recyklovatelné a šetrné k životnímu prostředí. Profily z niklu, titanu a jejich slitin se používají v mnoha odvětvích, jako jsou chemický, petrochemický, energetický, letecký, kosmický, automobilový, zdravotnický nebo potravinářský průmysl. Kompletní přehled námi dodávaných slitin si můžete prohlédnout na našich webových stránkách.