Palivové dřevo, Německo

Palivové dřevo, Německo

Vážené dámy a pánové, máme víkendový dům v Svojsin Holyne (Holyně u Svojšína, okr. Tachov) a hledáme dodavatele palivového dřeva.
Jestliže nám můžete takové služby nabídnout, kontaktujte mne prosím.
S pozdravem
S. Rott

Původní znění:
Anfrage
Sehr geehrte Damen und Herren, ich habe ein Ferienhaus in Svojsin Holyne und suche einen Brennholz Lieferanten. Sollten Sie ei e solche Dienstleistung anbieten, kontaktieren Sie mich Bitte. Danke für Ihre Aufmerksamkeit Mfg.
S. Rott
Poptávka byla vložena dne:
23.04.2019 11:07

Platnost poptávky:
23.07.2019 09:00

Kontaktní osoba:
Siegfried Rott

Kontaktní email:

Telefon:
015 735 457 012

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej dřevěných briket, řeziva - prkna, střešní latě

Prodej dřevěných briket, řeziva - prkna, střešní latě

Malenovická pila, s.r.o. je tu pro zákazníky ze Zlína a okolí s širokým sortimentem stavebního řeziva - prkna, střešní latě, hranoly či fošny. Také u nás můžete zakoupit biobrikety, dřevěné brikety. Stavební řezivo: - prkna (1-2m, 3m, 4-6m) - hranoly (3-6m) - fošny (3-6m) - střešní latě - impregnované i neimpregnované - desky. Impregnování namáčením: - štěpka - řeziny - hoblování. Více informací nalezenete v ceníku na našich webových stránkách.


Levné a výhřevné biobrikety, dřevěné brikety-ekopalivo na prodej

Levné a výhřevné biobrikety, dřevěné brikety-ekopalivo na prodej

Pokud preferujete ekopalivo, zvolte dřevěné brikety, pelety pro jejich skvělou výhřevnost. V regionu Zlínský kraj má levné biobrikety na prodej firma Malenovická pila, s.r.o. . Kvalitní ekobrikety prodáváme i dodáváme pro celé České republice. Biobrikety za cenu 52,- /10kg. Dodáváme za výhodné ceny dřevěné bio brikety, peletky pro malé i velké odběratele. Nabízíme také prodej řeziva: - prkna (1-2m, 3m, 4-6m) - hranoly (3-6m) - fošny (3-6m) - střešní latě (impregnované, neimpregnované) - desky. Více informací naleznete v ceníku na našem webu malenovickapila.cz .


Tvrdé a měkké dřevo na uskladnění – nejlepší dříví pro zajištění tepla

Tvrdé a měkké dřevo na uskladnění – nejlepší dříví pro zajištění tepla

Chcete si pořídit kvalitní dřevo, které bude Vašemu prostoru dodávat teplo a charakter a jste z okolí Pohořelic nebo okresu Brno-venkov? V tom případě si objednejte dřevo od společnosti WOOD TRADING s.r.o. Společnost WOOD TRADING s.r.o. prodává a dopravuje měkké a tvrdé dřevo k uskladnění. Tvrdé dřevo, jako je dub, buk či akát, je známé svou pevností a dlouhou životností. Měkké dřevo, například smrk nebo borovice, překvapí svou flexibilitou a snadnou zpracovatelností. K dispozici je dřevo řezané a štípané na polínka o délkách 25, 33, 40 a 50 cm, s možností dopravy zdarma do 20 km. Pořiďte si kvalitní dřevo k uskladnění a kontaktujte nás co nejdříve!


Prodej palivového dřeva, odřezky dřeva na topení, dřevěné brikety v pytlích

Prodej palivového dřeva, odřezky dřeva na topení, dřevěné brikety v pytlích

Ve společnosti BRENUS, s.r.o. zpracovávají při výrobě spárovek i odřezky a hobliny z tvrdého dřeva buk, dub, javor, jasan, ořech - na prodej jsou jednak odřezky dřeva na topení a také kvalitní dřevěné brikety. Prodej palivového dřeva: - dřevěné odřezky ve vacích typu bigbag o hmotnosti 250-500kg/vak Akční cena 3,50 Kč/kg - dřevěné brikety v PE pytlích o hmotnosti 50kg Cena 4 Kč/kg a při odběru nad 1 tunu je cena 3,50 Kč/kg. Zákazníci z okolí Uherského Hradiště, Veselí nad Moravou si mohou odebrat dřevo přímo na naší provozovně v Polešovicích. Doprava většího množství po domluvě. Odřezky z tvrdého dřeva různé velikosti. Válcové brikety: - průměr 65 mm, délka 35-100 mm - výhřevnost o 40 % větší než hnědé uhlí - doba hoření 3-4 hodiny Výroba z pilin a hoblin pouze z našeho provozu - garantujeme vlhkost do 10%, bez chemických pojiv.


Pilinové, dřevěné brikety do krbu, kamen, kotle - levné ekobrikety s vysokou výhřevností

Pilinové, dřevěné brikety do krbu, kamen, kotle - levné ekobrikety s vysokou výhřevností

Dřevěné pilinové brikety jsou levné a ekologické palivo, které je vhodné do krbu, kamen i kotle. Oceníte jak vysokou výhřevnost, tak minimální odpad. Výrobce dřevěných briket v lokalitě Zlínský kraj je společnost ZENEB s.r.o., provoz je v Ostrožské Nové Vsi u Uherského Hradiště. Jde o brikety typu RUF ve tvaru cihly - rozměr 15x6x9 cm. Ekobrikety odpovídají požadavkům normy DIN 517 31. Výhřevnost je vysoká - 17,5 - 18,5 MJ/kg. Máme dostatečnou zásobu na paletách, využijte možnost okamžitého odběru.


Prodej palivového dřeva – stejnoměrný žár a stabilní, dlouhotrvající oheň

Prodej palivového dřeva – stejnoměrný žár a stabilní, dlouhotrvající oheň

Dochází Vám zásoby palivového dříví a chcete zásoby, které zajistí stabilní hoření a stejnoměrný žár? V tom případě se obraťte na společnost BOŠ spol. s r.o. Společnost BOŠ spol. s r.o. prodává dub, což je suché, tvrdé dřevo vhodné na dlouhodobější skladování. Dřevo je dodáváno v různých délkách (25, 33, 50 a 100 cm) a objemech od 10 – 20 prms. Doplňte zásoby dřeva pro dlouhotrvající oheň a kontaktujte nás!