Dveřní západky, Slovinsko

Dveřní západky, Slovinsko

Potřebujeme 20 ks saunových dveřních západek SISO art. 15.25.030 chromované, model Diana.
Ciril Kacin

Původní znění:
Inquiry
We need 20 pcs Sauna door catch roller SISO art. 15.25.030 chrom plated, model Diana.
BR
Ciril Kacin
Poptávka byla vložena dne:
04.04.2019 13:23

Platnost poptávky:
04.07.2019 12:20

Kontaktní osoba:
Kacin Jožica s.p. Metalika

Kontaktní email:

Telefon:
+38 645 105 360

Země:
Slovenija

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Šroubovací a navařovací body, háky a oka od špičkových výrobců – prodej, E-shop

Šroubovací a navařovací body, háky a oka od špičkových výrobců – prodej, E-shop

Potřebujete šroubovací nebo navařovací body? Podívejte se na E-shop společnosti Pavlínek s.r.o., zabývající se vázacími a manipulačními prostředky. Vázací body máme pevné, otočné, šroubovací a navařovací třídy 8 i 10 od špičkových výrobců CODIPRO, RUD, JDT, Waltermann, PEWAG, YOKE a řady dalších. Vybírat můžete z tohoto sortimentu: - Šroubovací body – vázacích bodů k našroubování máme velké množství – vázací body otočné k našroubování – AP 0, AP 90, INOX STAR, LBG RS, otočný závěsný šroub tř. 10, vysokopevnostní šrouby a matice, vázací body pevné k našroubování – RBG 8 VRBG, RBG 3, háky k našroubování – VABH-B, VCGH-G a další. - Navařovací body – široký výběr – háky k navaření VABH-V a VCGH-S, háky na bagr, háky pro navaření typ TBA, navařovací oko na hranu, navařovací oko otočné, oka k navaření – typ APA, typ SAG a typ VRBS, vázací bodk navaření nerez LBS-RS, VLBS a další. - Body DIN 582 (šrouby s okem) a DIN 580 (matice s okem) – materiál C15E – provedení holé nebo pozinkované, různé typy závitů (metrický, UNC atd.). Šrouby a matice mohou být i v provedení nerezovém, vysokopevnostní, ale oblíbené jsou i z materiálu C15, které by ale neměly být používány pro bezpečnostně technické účely.


Kvalitní a spolehlivý materiál - matice, vruty a další seženete od Šrouby Klocová

Kvalitní a spolehlivý materiál - matice, vruty a další seženete od Šrouby Klocová

Kvalitní spojovací materiál seženete od společnosti Šrouby Klocová - spojovací materiál, jejichž prodejny najdete v Kutné Hoře i Kolíně. Ať už jste kutil nebo máte stavební firmu, ke každé dobře odvedené práci je potřeba kvalitní materiál. V prodejnách Šrouby Klocová na Vás čeká nejen ochotný personál, ale hlavně široký sortiment spojovacího materiálu. Najdete zde: - šrouby - matice - vruty - podložky - kotouče - hmoždinky ale také drobné nářadí nebo chemické malty a pěny či silikon. S kvalitním materiálem, který Vás nezradí Vám půjde práce od ruky. Stačí si jen zajet do jedné z prodejen Šrouby Klocová a vybrat si.


Formy na pečení, hrnce, nože i železářství – bohatý výběr domácích potřeb a vybavení

Formy na pečení, hrnce, nože i železářství – bohatý výběr domácích potřeb a vybavení

Chcete si pořídit nové a kvalitní vybavení do Vaší kuchyně? Hledáte prodejnu s širokým portfoliem v oboru železářství? V tom případě se obraťte na společnost PLASTIMEX Prostějov, spol. s r.o. a její prodejnu Domácích potřeb Domino v Olomouci. Prodejna domácích potřeb Domino v Olomouci disponuje různými druhy nožů, forem na pečení, hrnců a z železářství je možné pořídit nářadí, spojovací materiál, kouřovinu a příslušenství ke kamnům. Pořiďte si nové domácí potřeby a navštivte nás!


Prodejna KOVOMAT s domácími a zahrádkářskými potřebami, železářství, prodej barev a laků

Prodejna KOVOMAT s domácími a zahrádkářskými potřebami, železářství, prodej barev a laků

Hledáte prodejnu s domácími potřebami? Rádi by jste navštívili dobře zásobené železářství v Rajhradě? Navštivte prodejnu KOVOMAT, kterou provozuje společnost Ungrmat s.r.o. Rajhrad, poblíž Brna. Najdete u nás velký výběr zboží domácích i zahrádkářských potřeb. Zakoupit u nás lze i vodoinstalační materiál. Máme k dispozici hadice, vložky, zpětné klapky, filtrační materiál, hadicové spony a další příslušenství. Sháníte-li barvy a laky, zastavte se také k nám na prodejnu. K prodeji máme i různé ruční či elektrické nářadí, které využijete při práci v domácnosti, na zahradě či na stavbě. Pokud potřebujete zakoupit matice, šrouby, ocelová lana, vruty, nýty, podložky, závlačky, napínáky, oka, spony, pojistné kroužky nebo spojovací materiál pro nábytek, neváhejte navštívit naši sekci železářství. Budete-li potřebovat při výběru poradit, náš ochotný personál je Vám vždy k dispozici.


Moderní prosklené autobusové zastávky, čekárny - výroba

Moderní prosklené autobusové zastávky, čekárny - výroba

Specializuje se nejen na výrobu autobusových čekáren, ale také se zaměřujeme na přístřešky, městský mobiliář, autobusové zastávky a jiné. Výrobky jsou především oblíbené pro velkou variabilitu rozměrů a moderního vzhledu. Také mají příznivou cenu a dlouhou životnost. Výroba: - autobusové čekárny (i prosklené), zastávky - jednotný městský mobiliář - přístřešky - litinové lavičky - informační směrníky, ukazatele - stojany na kola - řetězové zábrany - nástěnné označení ulic - odpadkové koše - přístřeší pro odpadové nádoby. Provádíme i pozáruční servis včetně dodávky náhradních dílů.


Opravy a přestavby autozámků, výroba autoklíčů - otevírání aut všech značek bez poškození

Opravy a přestavby autozámků, výroba autoklíčů - otevírání aut všech značek bez poškození

Potřebujete se dostat do svého zamčeného auta tak, aby nedošlo k jeho poškození? Pokud se Vám stane taková nemilá událost, kontaktujte Zámečnictví Karel Bartoš z Ostravy, které se zabývá nouzovým otevíráním vozů, nákladních automobilů i autobusů. Nesnažte se ušetřit tím, že si na svém autě rozbijete okénko, protože velká část vozů má tzv. safe-systém a po rozbití okna auto zevnitř neotevřete. K otevření automobilu budete potřebovat občanský průkaz a malý technický průkaz. Pokud se doklady nacházejí ve vozidle, jejich kontrola se provádí až po otevření. Máte-li zámek poškozený, i o to se postaráme. Zajišťujeme opravy a přestavby autozámků včetně výroby autoklíčů. Naším cílem je zákazníkovi pomoci v nouzi a to v nejkratší době!