Sklěněné zastřešení, Rakousko

Sklěněné zastřešení, Rakousko

Poptáváme dvě skleněná zastřešení. Prosíme o kontakt, k dosažení jsme vždy od pondělí do neděle 0660/1605511 nebo 06644207599
Tanja Thurner
2136 Laa

Původní znění:
Anfrage
Wir hätten gerne zwei Glasüberdachungen und würden uns sehr um eine Antwort freuen!
Erreichbar immer von Mo-So
0660/1605511 oder 06644207599
Lg Tanja Thurner
2136 Laa
Poptávka byla vložena dne:
04.04.2019 13:22

Platnost poptávky:
04.07.2019 12:19

Kontaktní osoba:
Tanja Thurner

Kontaktní email:

Telefon:
066 016 05511

Země:
ÖSTERREICH

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Systémy prosklení lodžií a balkónů ALUMISTR

Systémy prosklení lodžií a balkónů ALUMISTR

Se zasklívacími systémy ALUMISTR získáte nejen více světla a prostoru, ale také jistotu, že každý detail je promyšlený a slouží vašemu pohodlí. Obraťte se na společnost CABAL Moravia s.r.o., která provádí montáž rámových i bezrámových systémů ALUMISTR. Prosklené stěny přinášejí do vašich prostor světlo a pocit otevřenosti. ALUMISTR představují systémy, které jsou synonymem pro snadnou ovladatelnost a minimální požadavky na údržbu. Ať už se rozhodnete pro rámové nebo bezrámové řešení, můžete očekávat, že vaše prostory budou chráněny proti hluku, prachu a nepřízni počasí. Tyto systémy jsou také velice variabilní. Můžete být jisti, že najdete přesně to, co potřebujete. Pokud hledáte řešení pro balkón, lodžii, nebo zimní zahradu, široká škála konstrukčních řešení a provedení vám umožní najít ideální variantu


Výroba a prodej izolačního dvojskla pro zimní zahrady, výlohy, okna i dveře

Výroba a prodej izolačního dvojskla pro zimní zahrady, výlohy, okna i dveře

Hledáte poblíž Uničova výrobce izolačního dvojskla? Potřebujete zasklít zimní zahradu sklem s výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi? Navštivte sklenářství Josef Müller. Naše sklenářství se zabývá výrobou izolačních dvojskel, které splňují normu ČSN EN 673. Izolační dvojskla lze použít pro zasklení: - oken, dveří - zimních zahrad - výloh apod. Zdarma provedeme zpracování cenové nabídky u každé objednávky.


Moderní řešení zasklení zimní zahrady a terasy – rámové, bezrámové zasklení

Moderní řešení zasklení zimní zahrady a terasy – rámové, bezrámové zasklení

Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro rámové nebo bezrámové zasklení ALUMISTR, jedno je jisté - tyto moderní zasklívací systémy vám přinesou pohodlí, styl a spojení s přírodou, které si zasloužíte. Díky pevnému rámu, který může být vyroben z různých materiálů, včetně odolného hliníku, poskytuje rámové zasklení vynikající ochranu proti větru a dešti. Navíc se jedná o cenově dostupnou variantu, která může snížit tepelné ztráty a zvýšit teplotu v přilehlých prostorách domu, což je obzvláště vítané v chladnějších měsících. Bezrámové zasklení přináší eleganci a neomezený výhled na vaši zahradu. Absence svislých profilů znamená, že váš výhled zůstává nerušený, což je ideální pro ty, kteří chtějí spojit interiér s exteriérem. Bezrámové systémy jsou navíc často navrženy tak, aby byly odolné proti silnému dešti a vlhkosti, a poskytují tak komfort uzavřené terasy i v létě, kdy můžete celý prostor otevřít.


Zasklení okna, výlohy, zasklívání - profesionální sklenářství s tradicí

Zasklení okna, výlohy, zasklívání - profesionální sklenářství s tradicí

Díky praktickým znalostem a dlouholetým zkušenostem je firma Sklenářství Kohoutek s.r.o. připravena všem větším i drobnějším odběratelům pomoci při - řezání čirých i ornamentních skel - sámování, broušení, lepení - lepení UV lampou - rámování - výrobě zrcadel, obrázkových klipů - montáži zrcadel, barevných skel, grafoskel - zasklívání oken, výloh - prosklívání zábradlí Kromě sklenářských prací Vám společnost Sklenářství Kohoutek s.r.o. ochotně poskytne konzultační a poradenskou činnost a pomůže Vám tak splnit jakékoli přání!


Specializace na skleněné vitríny Kolín, sestava skleněných vitrín s osvětlením

Specializace na skleněné vitríny Kolín, sestava skleněných vitrín s osvětlením

Představujeme Vám firmu LEKY s.r.o, která svoji činnost zaměřila na výrobu skleněných vitrín po celé České republice. Stěžejní výrobní program se specializuje na skleněné vitríny pro obchody, muzea nebo galerie. Skleněné vitríny lze vybírat v provedeních skleněné vitríny s nízkým soklem, vitríny se skříňkou, otočné skleněné vitríny, stolové skleněné vitríny, nástěnné prosklené vitríny, vitríny do expozic a depozitářů muzeí. Pro nejlepší prezentaci Vašeho zboží či jiných vystavených předmětů vybavíme prosklené vitríny vhodným osvětlením. Chcete vhodně a originálně prezentovat své zboží či galerijní předměty? Zaujaly Vás naše skleněné vitríny? Pak nás neváhejte telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Milčice 106, Kolín.


Sklenářství - výroba, montáž zrcadla, zasklívání, běžné i speciální sklenářské práce

Sklenářství - výroba, montáž zrcadla, zasklívání, běžné i speciální sklenářské práce

Specializujeme se nejen na tyto služby, ale také na další práce se sklem jako jsou například skleněné obklady, protihlukové stěny, výtahové šachty, skleněné střechy či stěny. Se sklem provádíme tyto běžné práce: - výrobu zrcadel, - rámování, - sámování, - broušení, - vrtání, - řezání skel (čirých či ornamentních), - výrobu obrázkových klipů, která je na míru, - montáže skel (barevných i grafoskel), - prosklené zábradlí, - zasklívací práce, - lepení čirým lepidlem (UV lampa). Svěřte výrobu a montáž zrcadla, zasklívání či jiné práce se sklem společnosti Sklenářství Kohoutek, s. r. o., která je jedničkou ve svém oboru a budete jistě i Vy dalšími spokojenými zákazníky.