Designové nadstandardní rodinné domy na klíč splní vaše nevyšší nároky na kvalitu

SPING STAV spol.s r.o.

Designové nadstandardní rodinné domy na klíč splní vaše nevyšší nároky na kvalitu

Pokud toužíte po bydlení, které bude odpovídat vašemu stylu, vkusu a potřebám a splňovat nejvyšší nároky na kvalitu, komfort, design a funkčnost, je pro vás tou pravou volbou firma SPING STAV spol. s r.o. se sídlem v Praze, která se specializuje na výstavbu designových nadstandartních rodinných domů na klíč. Má dlouholeté zkušenosti a reference v oblasti stavebnictví a nabízí vám kompletní servis od návrhu až po realizaci vašeho vysněného domu, který vám zajistí pohodlí, úsporu a spokojenost.

Poptávám OSB desky

Poptávám OSB desky

Poptávám OSB desky, tloušťka 15 mm, rozměry 250 x 125cm, 5 kusů. Lokalita Lysá nad Labem, Milovice, Nymburk.
Poptávka byla vložena dne:
22.03.2019 12:14

Platnost poptávky:
22.04.2019 10:57

Kontaktní osoba:
Jiří Míč

Kontaktní email:

Telefon:
+420 606 208 558

Předpokládaná cena:
140 Kč

Okres:
Mladá Boleslav

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Duet CZ – vaše cesta k exkluzivním laminátům a dekorativním materiálům

Duet CZ – vaše cesta k exkluzivním laminátům a dekorativním materiálům

Od roku 1999 se společnost DUET CZ, s.r.o. specializuje na prodej a distribuci vysokotlakých laminátů HPL, kovolaminátů, lamino desek a přírodních dekorativních dýh od předních značek jako jsou Formica, Homapal a Unilin. Naše úzká specializace a dvacetileté zkušenosti v oboru nám umožnily vybudovat si pozici spolehlivého a respektovaného dodavatele na českém a slovenském trhu. Produkty, které nabízíme, se vyznačují vysokou kvalitou a designovou unikátností, a jsou ideální pro moderní stavebnictví, interiérový design a výrobu nábytku. Naše portfolio zahrnuje také nově exteriérové kompaktní desky TRESPA, které jsou perfektní náhradou za kompakty VIVIX. V DUET CZ se zavazujeme k poskytování nejen produktů nejvyšší kvality, ale i odborného poradenství a podpory našim zákazníkům.


Zakázková výroba dřevěných sbíjených příhradových vazníků včetně dopravy a montáže

Zakázková výroba dřevěných sbíjených příhradových vazníků včetně dopravy a montáže

Potřebujete provést rekonstrukci staré střechy a uvažujete o vazníkové konstrukci? Sháníte firmu, která Vám zpracuje návrh vazníkové konstrukce a následně se postará o montáž vazníků na stavbě? Zakázkovou výrobu dřevěných sbíjených příhradových vazníků zajišťuje firma SOVYM, s.r.o. Našim zákazníkům rádi poradíme s výběrem správného typu vazníku pro rodinný dům nebo jiný typ stavby. Návrh vazníkové konstrukce včetně cenové nabídky zastřešení pro vás zpracujeme zdarma. Dřevěné sbíjené vazníky vyrobíme na míru a také se postaráme o jejich dopravu a montáž na místě stavby. Předností vazníkových konstrukcí je rychlost montáže a také možnost jejich instalace i v zimním období. Sbíjené vazníky mají navíc nízkou hmotnost a při jejich výrobě se spotřebuje mnohem méně řeziva než u klasických konstrukcí.


Hoblovaný program - plotovky, terasová prkna, fasádní obklady, pergoly a přístřešky

Hoblovaný program - plotovky, terasová prkna, fasádní obklady, pergoly a přístřešky

Hledáte dodavatele hoblovaného řeziva s velkým výběrem rozměrů a z různých druhů dřeva? Chcete si postavit na své zahradě pergolu nebo zrenovovat svou terasu? V tom případě se obraťte na společnost Sudolský dřevovýroba. Společnost Sudolský dřevovýroba prodává fasádní profily, materiál a fasády, plotovky, terasová prkna, pergoly a přístřešky. Fasádní systémy jsou v různých materiálech, barvách a tvarech a vybírat je možné například z dřevin smrk, modřín, borovice a exotické dřeviny. Mějte velký výběr a nakupujte řezivo u nás!


Kvalitní podlahová prkna – smrk, borovice, modřín, jasan, akát, dub a mnoho dalších

Kvalitní podlahová prkna – smrk, borovice, modřín, jasan, akát, dub a mnoho dalších

Zvažujete realizaci nových podlah a chcete si pořídit kvalitní podlahová prkna? V tom případě se obraťte na společnost Wood Rakušan, která se se již od roku 1994 věnuje výrobě sušeného truhlářského a hoblovaného řeziva. Společnost Wood Rakušan prodává prkna smrku, borovice, modřínu a jasanu, která jsou vyráběna z kvalitních výřezů tuzemských dřevin. Tyto materiály se vyznačují vysokou pevností, odolností a krásnou strukturou. Objednejte si podlahová prkna, která promění váš domov v útulné a pohodlné místo, ještě dnes!


Stavební řezivo z Pily Lubná-trámy na pergoly, altány, střešní vazby

Stavební řezivo z Pily Lubná-trámy na pergoly, altány, střešní vazby

Potřebujete kvalitní trámy na stavbu pergoly, pro altány, nebo jiné stavební řezivo? Pila Lubná pro zákazníky z okresu Kroměříž dodá na zakázku stavební řezivo různého druhu - střešní vazby, laty, trámy, desky, hranoly, fošny. Dřevovýroba má provoz v areálu ZD Lubná - tel.: +420733729880. Zajistíme pořez kulatiny, hoblování dřeva i povrchové úpravy dřeva. Prodej řeziva: -hranoly, hranolky do délky 12m -desky - smrk, jedle, modřín -střešní laty -materiál na pergoly, altány - fošny, trámy. Prodej palivového dříví.


Stavební, konstrukční řezivo z pily - výroba na zakázku, prodej

Stavební, konstrukční řezivo z pily - výroba na zakázku, prodej

Truhláři, tesaři i domácí kutilové mají možnost zakoupit stavební, konstrukční řezivo z pily Lubná nedaleko Kroměříže. Výroba řeziva je možná přímo na zakázku - rozměry dle individuálních požadavků. Řezivo vyrábíme převážně ze smrkového dřeva. Provádíme úpravy povrchu dřeva hoblováním i impregnaci řeziva. Na prodej: -fošny, prkna -trámy -hranoly, hranolky do délky 12m -desky - smrk, jedle, modřín -střešní vazby -materiál na pergoly, altány.