Čipování zvířat, vystavení cestovního pasu a prodej krmiv

Veterinární ošetřovna

Čipování zvířat, vystavení cestovního pasu a prodej krmiv

Kromě standardních veterinárních vyšetření, ošetření a operací poskytujeme i veškeré doplňkové služby. Postaráme se o čipování Vašeho zvířete, stejně tak jako o vystavení jeho platného cestovního pasu. Samozřejmostí je pak i prodej kvalitních vyvážených krmiv či speciálních klinických diet pro specifické potřeby každého zvířete.

Poptávám ovocný stromek v kontejneru

Poptávám ovocný stromek v kontejneru

Poptávám ovocný stromek v kontejneru, broskvoň.
Poptávka byla vložena dne:
20.03.2019 08:13

Platnost poptávky:
20.04.2019 07:35

Kontaktní osoba:
Jan Haken

Kontaktní email:

Telefon:
+420 731 976 341

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sadbový česnek, cibule sazečka na prodej pro jarní výsadbu

Sadbový česnek, cibule sazečka na prodej pro jarní výsadbu

Jakmile se oteplí, je možné začít sázet sadbový česnek, cibuli sazečku i sazenice zeleniny. Rodinné Talašovo zahradnictví v Tlumačově má vše na jarní sezónu připraveno. Zveme zákazníky z okolí Zlína, Otrokovic, Kroměříže k nákupu. Sadbový česnek - stroužky českého česneku odrůdy Lumír. Sazečka cibule: - Všetana - tradiční česká odrůda - Štutgartská - raná světová odrůda - Karmen - karmínově červené probarvení. Sadbové brambory. Sazenice zeleniny: - salátu, košťálovin - okurek, paprik, rajčat. Přijďte si vybrat na naši provozovnu v Tlumačově. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky.


Výprodej thuji a borovic za akční ceny

Výprodej thuji a borovic za akční ceny

Thuje jsou velice oblíbené pro výsadbu živého plotu, protože rostou velice rychle, zůstávají stále zelné a navíc jim nevadí slunce ani stín. Z čeho si vyberete: - thuja plicata (obrovská) - thuja Malonyana (kuželovitá) - borovice sloupovitá - borovice pyramidální. Pořiďte si thuje a borovice za akční cenu a zkrášlete si tak svou zahradu.


Prodej listnatých a jehličnatých stromů a keřů z volné půdy i v kontejnerech

Prodej listnatých a jehličnatých stromů a keřů z volné půdy i v kontejnerech

Naše zahradnictví obhospodařuje 16 ha orné půdy a 1,5 ha kontejnerovny. Při pěstování se zakládáme na minimálním používání chemických postřiků a dbáme na využívání přírodních postupů. Kontejnerovna je využívána pro pěstování širokého sortimentu dřevin domácího původu, které poskytujeme do zahrad a parků pěstitelů. Využíváme vlastní substráty rašeliny a ornice, které podporují růst rostlin. V případě Vašeho zájmu nám pošlete Vaši objednávku e-mailem na adresu obchod@okrasna-skolka-zarici.cz. Jsme schopni zajistit Vám i přepravu rostlin a pomocného materiálu.


Volná pracovní místa v Zahradnickém centru Brabec - zahradník, florista nebo pokladní

Volná pracovní místa v Zahradnickém centru Brabec - zahradník, florista nebo pokladní

Hledáte práci, kde budete v přátelském kolektivu a zároveň blízko přírodě? Baví Vás komunikace s lidmi a rádi děláte ostatním radost? Pak se podívejte na nabídku Zahradnického centra Brabec, které sídlí nedaleko Brna v Modřicích, kde hledají nové pomocné síly do týmu. Firma hledá nové zaměstnance na pozice: - zahradník/ice - florista/ka - pokladní Zahradnické centrum Brabec dále nabízí: - silné zázemí firmy, která působí již přes 20 let na trhu - školení a kurzy - příjemné prostředí a kolektiv - profesní i osobní rozvoj Pokud tedy máte rádi práci s lidmi, květinami a v přírodě, pak zašlete Váš životopis i s fotografií na emailovou adresu brabec@brabeczc.cz. A staňte se dalším pracovníkem týmu Zahradnického centra Brabec.


Prodej ovocných stromů a keřů v Ústeckém kraji - zahrada plná chutí a vůní!

Prodej ovocných stromů a keřů v Ústeckém kraji - zahrada plná chutí a vůní!

Vítejte v našem zahradnictví, které se nachází v idylické vesničce Kozly v Českém středohoří. Jsme snadno dostupní z Loun, Mostu a Bíliny. Náš areál se rozkládá na více než 12160 m² a nabízíme zde přes 270 typů rostlin. Naše nabídka: - Sloupovité stromy: ideální pro menší zahrady, nabízíme sloupovité hrušně, třešně a višně. Tyto stromy nezabírají mnoho místa a přesto poskytují bohatou úrodu. - Ovocné keře: pro ty, kdo preferují keře, máme v nabídce různé druhy, jako jsou rakytník a borůvky. Tyto keře jsou nejen krásné, ale také velmi užitečné. Proč nakupovat u nás? - Široký výběr: s více než 270 typy rostlin máme něco pro každého. - Kvalita: všechny naše rostliny jsou pečlivě vybrány a udržovány, aby vám poskytly co nejlepší úrodu. - Odborná poradenství: naši zkušení zahradníci vám rádi pomohou s výběrem a péčí o vaše nové rostliny. Sníte o zahradě plné chutného ovoce? Přijďte k nám do Kozlů a objevte širokou nabídku ovocných stromů a keřů! Těšíme se na vaši návštěvu!


Okrasné dřeviny, keře, stromy listnaté a jehličnaté - výpěstky v kontejnerech i z volné půdy

Okrasné dřeviny, keře, stromy listnaté a jehličnaté - výpěstky v kontejnerech i z volné půdy

Po celý rok můžete v Okrasné školce Záříčí s.r.o. zakoupit okrasné dřeviny, keře, listnaté stromy nebo jehličnany. Výpěstky jsou dodávány v kontejnerech i z volné půdy. Rostliny z volné půdy jsou dodávány jako prostokořenná sadba nebo sadba s kořenovým balem. Pokud Vás zajímá maloobchodní prodej, provádíme jej formou poptávek a následných na e-mail obchod@okrasna-skolka-zarici.cz. Po objednání a zaplacení zálohy Vám budou rostliny připraveny k vyzvednutí. V případě zájmu v předem dohodnutém termínu mimo hlavní sezonu s vámi projdeme provoz a budete si moci rostliny vybrat individuálně. Ve vhodném vegetačním období Vám vybrané objednané rostliny připravíme k odběru. Samozřejmostí je zajištění dopravy rostlin a pomocného materiálu. Provozovna: - Záříčí 305, 768 11 Chropyně.