Partner pro podnikání ve východní Evropě a Střední Asii

Česká komora pro obchod se státy Východní Evropy a Střední Asie

Partner pro podnikání ve východní Evropě a Střední Asii

Pokud hledáte nové příležitosti pro rozvoj vašeho podnikání, nebo chcete navázat spolupráci s podnikateli z oblasti bývalého Sovětského svazu, kromě pobaltských států, pak byste měli vědět o společnosti Česká komora pro obchod se státy Východní Evropy a Střední Asie. Komora VE&SA je speciální obchodní komora, která podporuje hospodářské styky mezi českými a zahraničními podnikateli v této oblasti.

Poptávám kompost na zahradu

Poptávám kompost na zahradu

Poptávám kompost na zahradu.
Poptávka byla vložena dne:
20.03.2019 08:14

Platnost poptávky:
19.04.2019 08:21

Kontaktní osoba:
Martina

Kontaktní email:

Telefon:
+420 721 029 945

Okres:
Opava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Volné pracovní místo - pozice Odborný pracovník v zahradnictví

Volné pracovní místo - pozice Odborný pracovník v zahradnictví

Pokud hledáte práci ve stabilní firmě na HPP a máte vzdělání se zaměřením na zahradnictví nebo přímo praxi v ovocné školce, může Vás zaujmout pozice Odborný pracovník v zahradnictví ve firmě Arbia, spol. s r.o. Zlín, jde o volné pracovní místo v ovocné školce. V případě zájmu zašlete svůj životopis mailem prodej@arbia.cz. Místo výkonu práce: Zlín, Malenovice Požadavky: - spolehlivost, samostatnost, komunikativnost - vztah k zahradničení a přírodě - uživatelská znalost práce na PC – MS Word, Excel. Čeká Vás práce ve stabilní firmě na HPP, na čerstvém vzduchu a příjemný kolektiv. Možnost dalšího vzdělávání v oboru, příspěvek na stravování, firemní SIM. Nástup možný ihned.


Volná pracovní místa v Zahradnickém centru Brabec - zahradník, florista nebo pokladní

Volná pracovní místa v Zahradnickém centru Brabec - zahradník, florista nebo pokladní

Hledáte práci, kde budete v přátelském kolektivu a zároveň blízko přírodě? Baví Vás komunikace s lidmi a rádi děláte ostatním radost? Pak se podívejte na nabídku Zahradnického centra Brabec, které sídlí nedaleko Brna v Modřicích, kde hledají nové pomocné síly do týmu. Firma hledá nové zaměstnance na pozice: - zahradník/ice - florista/ka - pokladní Zahradnické centrum Brabec dále nabízí: - silné zázemí firmy, která působí již přes 20 let na trhu - školení a kurzy - příjemné prostředí a kolektiv - profesní i osobní rozvoj Pokud tedy máte rádi práci s lidmi, květinami a v přírodě, pak zašlete Váš životopis i s fotografií na emailovou adresu brabec@brabeczc.cz. A staňte se dalším pracovníkem týmu Zahradnického centra Brabec.


Prodej ovocných stromů a keřů v Ústeckém kraji - zahrada plná chutí a vůní!

Prodej ovocných stromů a keřů v Ústeckém kraji - zahrada plná chutí a vůní!

Vítejte v našem zahradnictví, které se nachází v idylické vesničce Kozly v Českém středohoří. Jsme snadno dostupní z Loun, Mostu a Bíliny. Náš areál se rozkládá na více než 12160 m² a nabízíme zde přes 270 typů rostlin. Naše nabídka: - Sloupovité stromy: ideální pro menší zahrady, nabízíme sloupovité hrušně, třešně a višně. Tyto stromy nezabírají mnoho místa a přesto poskytují bohatou úrodu. - Ovocné keře: pro ty, kdo preferují keře, máme v nabídce různé druhy, jako jsou rakytník a borůvky. Tyto keře jsou nejen krásné, ale také velmi užitečné. Proč nakupovat u nás? - Široký výběr: s více než 270 typy rostlin máme něco pro každého. - Kvalita: všechny naše rostliny jsou pečlivě vybrány a udržovány, aby vám poskytly co nejlepší úrodu. - Odborná poradenství: naši zkušení zahradníci vám rádi pomohou s výběrem a péčí o vaše nové rostliny. Sníte o zahradě plné chutného ovoce? Přijďte k nám do Kozlů a objevte širokou nabídku ovocných stromů a keřů! Těšíme se na vaši návštěvu!


Sadbový česnek, cibule sazečka na prodej pro jarní výsadbu

Sadbový česnek, cibule sazečka na prodej pro jarní výsadbu

Jakmile se oteplí, je možné začít sázet sadbový česnek, cibuli sazečku i sazenice zeleniny. Rodinné Talašovo zahradnictví v Tlumačově má vše na jarní sezónu připraveno. Zveme zákazníky z okolí Zlína, Otrokovic, Kroměříže k nákupu. Sadbový česnek - stroužky českého česneku odrůdy Lumír. Sazečka cibule: - Všetana - tradiční česká odrůda - Štutgartská - raná světová odrůda - Karmen - karmínově červené probarvení. Sadbové brambory. Sazenice zeleniny: - salátu, košťálovin - okurek, paprik, rajčat. Přijďte si vybrat na naši provozovnu v Tlumačově. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky.


Výprodej thuji a borovic za akční ceny

Výprodej thuji a borovic za akční ceny

Thuje jsou velice oblíbené pro výsadbu živého plotu, protože rostou velice rychle, zůstávají stále zelné a navíc jim nevadí slunce ani stín. Z čeho si vyberete: - thuja plicata (obrovská) - thuja Malonyana (kuželovitá) - borovice sloupovitá - borovice pyramidální. Pořiďte si thuje a borovice za akční cenu a zkrášlete si tak svou zahradu.


Prodej listnatých a jehličnatých stromů a keřů z volné půdy i v kontejnerech

Prodej listnatých a jehličnatých stromů a keřů z volné půdy i v kontejnerech

Naše zahradnictví obhospodařuje 16 ha orné půdy a 1,5 ha kontejnerovny. Při pěstování se zakládáme na minimálním používání chemických postřiků a dbáme na využívání přírodních postupů. Kontejnerovna je využívána pro pěstování širokého sortimentu dřevin domácího původu, které poskytujeme do zahrad a parků pěstitelů. Využíváme vlastní substráty rašeliny a ornice, které podporují růst rostlin. V případě Vašeho zájmu nám pošlete Vaši objednávku e-mailem na adresu obchod@okrasna-skolka-zarici.cz. Jsme schopni zajistit Vám i přepravu rostlin a pomocného materiálu.