Poptávám stavební řezivo

Poptávám stavební řezivo

Dobrý den,
poptávám stavební trámy 120x60x2500 mm - 10 ks, 120x60x3500 mm - 4 ks, fošny 120(140)x40(50)x4000 mm - 3 ks.

děkuji Klusáček
Poptávka byla vložena dne:
15.03.2019 08:21

Platnost poptávky:
15.04.2019 07:37

Kontaktní osoba:
Klusáček Lukáš

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Zlín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Truhlářské stavební řezivo, velkoobchodní prodej, výroba řeziva, Moravské Budějovice

Truhlářské stavební řezivo, velkoobchodní prodej, výroba řeziva, Moravské Budějovice

Velkoobchodní prodej obalového, stavebního a truhlářského řeziva za skvělé ceny, to je FABRI-MORAVIA s.r.o.! V sortimentu naší společnosti naleznete 21 druhů evropských a 7 druhů exotických dřevin, vše v několika kvalitách a trvale skladem. Většina dřevin v 5-ti tloušťkách. Truhlářské stavební řezivo vyrábíme ze surových kmenů po celý rok a sušíme jej na výstupní vlhkost 8 - 10%. Řezivo vyrábíme z Javoru, Buku, Dubu, Olše, Břízy, Třešně, Jasanu, Ořešáku, Hrušně, Kaštanu, Akátu a mnoha dalších. Řezivo je možno dodávat jak v sušeném tak vzduchosuchém stavu. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši prodejnu v Moravských Budějovicích, okr. Třebíč. Kompletní nabídku řeziva naleznete na webových stránkách.


Impregnace řeziva Liberec - ošetření dřeva přípravkem LIGNOXIX STABIL

Impregnace řeziva Liberec - ošetření dřeva přípravkem LIGNOXIX STABIL

Firma PILA FACEK s.r.o. Liberec Nabízíme zpracování kulatiny v moderní lince s unikátní technologií pořezu. Dále provádíme impregnaci řeziva proti plísním a houbám. Cílovým zákazníkem jsou zejména stavební firny a živnostníci. Těžištěm sortimentu produkce je především malosériová a zakázková výroba. Impregnace řeziva: Provádíme máčením v přípravku LIGNOFIX E-PROFI hnědé barvy. Přípravek je zdravotně nezávadný,chránící dřevo proti plísním, dřevokazným houbám, včetně dřevomorky domácí a dřevokaznému hmyzu. Sušíme ve dvou horkovzdušných sušárnách firmy KATRES.


Výkup kulatiny Liberec - jak v délkách, tak ve výřezech

Výkup kulatiny Liberec - jak v délkách, tak ve výřezech

PILA FACEK s.r.o. Chrastava, Liberec Naše dřevařská společnost Pila Facek se mimo výroby stavebního a truhlářského řeziva zabývá také dalšími službami v dřevařské výrobě a to například výkupem kulatiny. Výkup kulatiny: Vykupujeme kulatinu smrku, modřínu a borovice, jak v celých délkách tak i ve výřezech. Našimi cílovými zákazníky jsou převážně stavební firmy, živnostníci ale i drobní klienti. Těžištěm sortimentu produkce je hlavně zakázková a malosériová výroba.


Konstrukční obkladové desky  Durélis vhodné i do vlhkého prostředí

Konstrukční obkladové desky Durélis vhodné i do vlhkého prostředí

Pila Hartman Jičín působí regionálně i v těchto městech Hořice, Nová Paka. Provádíme ucelené zpracování dřeva, zajišťujeme těžbu, pořez, dopravu a prodej hotových výrobků ze dřeva. Voděodolné konstrukční desky Durélis Konstrukční desky Durélis / Populair nabízíme v provedení s perem a drážkou po celém obvodu . Označení desky PD4. Tato konstrukční mikroštěpková deska má třísky rozložené všemi směry ve všech vrstvách. Tím je deska určena především k nosným účelům. Vodovzdorná obkladová deska Durélis je vhodná i do vlhkého prostředí.  Působíme regionálně Jičín, Hořice, Nová Paka


Střešní latě, fošny, prkna –  stavební řezivo na prodej a výroba na zakázku

Střešní latě, fošny, prkna – stavební řezivo na prodej a výroba na zakázku

Věnujete se stavební činnosti a potřebujete často přesná prkna z různých druhů dřevin? Naše firma Wood Rakušan Vám vyhotoví přesná prkna a fošny, dle Vašich požadavků. Pracujeme v oblastech Jihomoravského a Jihočeského kraje, v okolí měst Jemnice, Dačice, Telč, Třebíč, Jaroměřice nad Rokytou a Moravské Budějovice. Vyhotovíme Vám opracované a vysušené fošny či střešní latě, které mohou mít různou tloušťku a vše Vám nařežeme na délku podle Vaší objednávky. Profesionálně Vám vyrobíme přesné prkna a fošny na míru aby Vám opracované řezivo posloužilo při stavbě či rekonstrukci domu, střechy a podobně. Druhy řeziva, které zpracováváme jsou: smrk, borovice, modřín, douglaska, dub evropský, dub americký červený, buk, jasan, javor, bříza, olše, habr, třešeň, akát, lípa, jíl, topol, ořech evropský, ořech americký, hruška, osika apod. Řezivo Vám nařežeme na zakázku, a zajistíme Vám jej ve vysušeném stavu na 8-12%, vzduchosuchém nebo i čerstvém.


Těžba, pořez dřeva, kulatiny, prodej, výroba řeziva

Těžba, pořez dřeva, kulatiny, prodej, výroba řeziva

Malenovická pila nabízí výrobu a prodej stavebního a exportního řeziva a pořez dřeva a kulatiny. Výroba řeziva - 90% jehličnaté. Ceník jehličnatého dřeva na http://www.malenovickapila.cz/index.php/cenik . Prodej: -dřevěné desky, fošny -hranoly, trámy -laty, latě -kulatina -dřevěné brikety. Těžba dřeva. Pořez dřeva a kulatiny. Dřevovýroba. Hoblování dřeva.