Poptávám realizaci bazénu

Poptávám realizaci bazénu

Prosím o CN bazénu obdelník 6*3*1, 5 vč. technologie šachty a zastřešení . Starý Poddvorov
Poptávka byla vložena dne:
14.03.2019 07:48

Platnost poptávky:
13.04.2019 14:07

Kontaktní osoba:
Lubomír Číž

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Hodonín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bezkolejnicové zastřešení bazénů nenaruší vzhled Vaší zahrady

Bezkolejnicové zastřešení bazénů nenaruší vzhled Vaší zahrady

Přemýšlíte nad zastřešením svého venkovního bazénu a hledáte vhodnou technologie, která by nenarušila vzhled zahrady nevzhlednými kolejnicemi? Pak zvolte bezkolejnicové zastřešení bazénu, která nabízí společnost Bazény Desjoyaux, s.r.o. S vhodným zastřešením bazénu si prodloužíte sezonu bez ohledu na počasí, ochráníte svůj bazén a vodu v něm před nečistotami a zabezpečíte ho v době vaší nepřítomnosti. Díky absenci kolejnic Vám odpadne jejich čištění a vzhled okolí bazénu zůstane neporušený. Informujte se o možnostech bezkolejnicového zastřešení bazénu u společnosti Bazény Desjoyaux, s.r.o. ještě dnes.


Plastový bazén + zdarma kompletní izolace, ruční vysavač a chemie

Plastový bazén + zdarma kompletní izolace, ruční vysavač a chemie

Plastový bazén je co se týče životnosti, požadavků na údržbu, kvality a užitku jednou z nejlepších voleb pro rodinné zahradní bazény. Když jej navíc objednáte od tradičního českého výrobce Bazény Kostelec (dríve Polman), máte záruku vysoké kvality. Tato společnost totiž vyrábí plastové bazény na přesném NC stroji, což je oproti ručnímu svařování zárukou dokonale hladkých spojů. Rozdíl je vidět i pouhým okem. Díky tomu se na dně bazénu neusazují tak velké nečistoty. Také cena plastových bazénů od společnosti Bazény Kostelec Vás milé překvapí. Každý rok jsou pro Vás připraveny akční bazénové sety vč. zastřešení a řada bonusů. Aktuálně se jedná například o kompletní izolaci bazénu zdarma a navíc, abyste mohli bazén začít ihned plně využívat, dostanete také chemii a ruční vysavač. Nevěříte? Kontaktujte firmu Bazény Kostelec, která sídlí nedaleko od Prahy a získejte kvalitní bazén za skvělou cenu!


Výrobce plastových bazénů s mnoha výhodami - Bazény Kostelec

Výrobce plastových bazénů s mnoha výhodami - Bazény Kostelec

Výrobce plastových bazénů, společnost Bazény Kostelec, Vám přináší řadu výhod. Vyrábí bazény včetně kompletní technologie v základní ceně. S výrobou plastových bazénů má mnoho let zkušeností a využívá výhradně kvalitní postupy při výrobě bazénu a prověřené technologie od evropských výrobců, včetně filtrace. Bazény jsou natolik kvalitní, že firma poskytuje záruku 7 na skelet! Součástí plastových bazénů je také příslušenství (v ceně), například plastové schodiště, které umožní pohodlné sestoupení a vystoupení z bazénu (na rozdíl od klasických žebříků). Oproti konkurenčním schodům nevyžaduje toto celoplastové schodiště nutnost betonáže. Toužíte po kvalitním bazénu na vlastní zahradě? Pak kontaktujte výrobce plastových bazénů, společnost Bazény Kostelec, která má tradici již od roku 1994! Bazén Vám vyrobí na míru nebo si můžete vybrat některý z typizovaných výhodných akčních bazénových setů...


Rodinný betonový bazén Desjoyaux můžete postavit vlastními silami

Rodinný betonový bazén Desjoyaux můžete postavit vlastními silami

V tomto případě dodá firma zkušeným kutilům veškeré součásti nového bazény a k nim přehledný montážní návod. Samozřejmostí je poradenství a možnost asistence od zkušených odborníků, kteří mohou v případě potřeby kdykoliv během výstavby nejen poradit, ale také vypomoci s kteroukoliv z fází stavby nového rodinného bazénu. Například je možné, že si sami zajistíte vykopání zeminy včetně jejího odvozu, postavíte konstrukci a vylijete betonem, od firmy Bazény Desjoyaux si následně necháte položit liner. Je opravdu jen a jen na Vás, kdy se rozhodnete pomoc využít... Díky tomu se nemusíte bát pustit se do stavby bazénu vlastními silami. Nikdy nezůstanete bez pomoci! Za ušetřené peníze si pak můžete například vybrat z široké nabídky praktického příslušenství k bazénům. Pro bližší informace o možnosti stavby bazénů svépomocí nás kontaktujte.


Opravy a renovace bazénů v pravý čas - Praha

Opravy a renovace bazénů v pravý čas - Praha

Desjoyaux nabízí perfektní řešení pro opravy a renovace bazénů, díky němuž nemusíte hned vše složitě a draze předělávat, a přitom váš bazén bude znovu jako nový. Do vašeho bazénu aplikujeme bezpotrubní filtrační systém Desjoyaux. Tyto renovace bazénů jsou jednoduché a rychlé, výsledek naprosto spolehlivý a účinný: - 1: odstraníme stávající potrubní rozvody (bez kopání) - 2: položíme armovaný liner pro utěsnění nádrže pro dokonalou vodotěsnost - 3: nainstalujeme bezpotrubní filtraci Opravy bazénů pomocí filtračního systému Desjoyaux jsou možné u všech bazénů bez ohledu na jeho původ a značku. Renovace bazénů provádíme také v oblasti výměny okolní dlažby. Dále vám můžeme rekonstruovat nebo i vytvořit zcela nové schodiště. Zvolit si můžete i rohové schodiště či ponořené typu „americká pláž“ nebo „lavice“. Vyberte si z naší nabídky renovace bazénů a užijte si léto naplno: - bezpotrubní filtrační systém Desjoyaux - výměna dlažby - renovace či výroba schodiště dle vašich představ Renovace bazénů a opravy bazénů však nejsou to jediné, co naše firma nabízí. Můžeme vám zajistit jak venkovní a vnitřní rodinné železobetonové bazény, tak i veřejné bazény, mobilní bazény, zastřešení bazénů, kompaktní filtrační jednotky či vířivé vany a masážní bazénky.


Fóliové izolace bazénů - PVC bazénové fólie Alkorplan, Fatrafol

Fóliové izolace bazénů - PVC bazénové fólie Alkorplan, Fatrafol

Při stavbě nových bazénů i při rekonstrukci starších jsou vhodné fóliové izolace bazénů, které brání úniku bazénové vody a také mají estetickou funkci. PVC bazénové fólie Alkorplan a Fatrafol používá pro izolace bazénů společnost IZOLACE M s.r.o, Uherské Hradiště. Působí převážně v regionu Zlínský kraj. Fólie jsou svařeny do jakékoliv velikosti a tvaru. Volit můžete různé barvy a hladký či protiskluzový povrch. PVC bazénové fólie jsou vhodné pro bazény soukromé i veřejné - vnitřní i venkovní. Používané typy: - Fatrafol 790 tl.1,5; 1,7 mm - odstín světlemodrá, modrá, tmavě modrá, modrozelená, bílá, černá, protiskluzová - Alkorplan 35066 tl.1,5 mm, Alkorplan 2000 35216 tl.1,5 mm či protiskluz tl. 1,5 mm v odstínu Adria, světlemodrá, bílá, tyrkys - Alkorplan mozaika tl.1,5 mm v barvě Byzanc, mozaika tmavá, Carrara.