Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 9 dní.


Poptávám realizaci bazénu

Poptávám realizaci bazénu

Prosím o CN bazénu obdelník 6*3*1, 5 vč. technologie šachty a zastřešení . Starý Poddvorov
Poptávka byla vložena dne:
14.03.2019 07:48

Platnost poptávky:
13.04.2019 14:07

Kontaktní osoba:
Lubomír Číž

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Hodonín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výrobce plastových bazénů s mnoha výhodami - Bazény Kostelec

Výrobce plastových bazénů s mnoha výhodami - Bazény Kostelec

Výrobce plastových bazénů, společnost Bazény Kostelec, Vám přináší řadu výhod. Vyrábí bazény včetně kompletní technologie v základní ceně. S výrobou plastových bazénů má mnoho let zkušeností a využívá výhradně kvalitní postupy při výrobě bazénu a prověřené technologie od evropských výrobců, včetně filtrace. Bazény jsou natolik kvalitní, že firma poskytuje záruku 7 na skelet! Součástí plastových bazénů je také příslušenství (v ceně), například plastové schodiště, které umožní pohodlné sestoupení a vystoupení z bazénu (na rozdíl od klasických žebříků). Oproti konkurenčním schodům nevyžaduje toto celoplastové schodiště nutnost betonáže. Toužíte po kvalitním bazénu na vlastní zahradě? Pak kontaktujte výrobce plastových bazénů, společnost Bazény Kostelec, která má tradici již od roku 1994! Bazén Vám vyrobí na míru nebo si můžete vybrat některý z typizovaných výhodných akčních bazénových setů...


Bazény - výroba, montáž a instalace venkovních bazénů na vaší zahradu

Bazény - výroba, montáž a instalace venkovních bazénů na vaší zahradu

Letní sezóna přichází, a co Vás může v parném létě na zahradě potěšit více než schlazení ve vlastním bazénu. Pokud letos uvažujete, že si jeden taky pořídíte, pak se obraťte na firmu ORYX-CZ, s.r.o., která je specialistou na plastové bazény. Bazény jsou vyrobeny z kvalitního polypropylenu, který je doplněn o UV stabilizátor o síle 6 mm a výztuhy o síle 12 mm. Bazény může dostat ve tvarech: - hranatý - hranatý s oblými hranami R 500 mm - ovalné - kruhové Pro bazén vybírejte místo, které směřuje na jih či jihozápad a je dobře chráněné proti větru. Vhodný je taktéž pevný terén a při volbě velikosti bazénu se soustřeďte i na jeho případné budoucí zastřešení. Pro bazény větší než 16m2 je potřeba vystavit stavební povolení. Společnost ORYX-CZ, s.r.o. Vám zajistí nejen výrobu, ale také: - dovoz - montáž (usazení bazénu) - instalaci filtrace - elektroinstalaci Pro více informací ohledně vhodného bazénu pro Vaši zahradu neváhejte kontaktovat firmu ORYX-CZ, s.r.o., která Vám s tím pomůže.


Kvalitní plastové bazény - do konce ledna výhodně dle loňského ceníku

Kvalitní plastové bazény - do konce ledna výhodně dle loňského ceníku

Chystáte se pořídit pro příští rok nový plastový bazén? Pak neváhejte a využijte jeho objednání ve first minute nabídce společnosti Bazény Kostelec (dříve Polman), která vychází z ceníku roku 2018! Získáte tak plastový bazén za výhodnou cenu od českého výrobce s tradicí od roku 1994. Výhody plastových bazénů od společnosti Bazény Kostelec: - bazény jsou vyráběny výhradně z evropských PP desek vysoké kvality - dodávaná technologie a chemie je rovněž od lety prověřených dodavatelů Vágner, Proxim - díky automatickému svařovacímu zařízení WORK SP 4000 je zaručena 100% kvalita, pevnost a hladkost všech spojů - nezadržují se tak nečistoty v bazénu, a to ani v rozích. V případě zájmu o kvalitní plastový bazén navíc za výhodnou cenu využijte do konce ledna first minute nabídku společnosti Bazény Kostelec, která dodává plastové bazény pro Prahu, okolí i celou ČR!


Fóliové izolace bazénů - PVC bazénové fólie Alkorplan, Fatrafol

Fóliové izolace bazénů - PVC bazénové fólie Alkorplan, Fatrafol

Při stavbě nových bazénů i při rekonstrukci starších jsou vhodné fóliové izolace bazénů, které brání úniku bazénové vody a také mají estetickou funkci. PVC bazénové fólie Alkorplan a Fatrafol používá pro izolace bazénů společnost IZOLACE M s.r.o, Uherské Hradiště. Působí převážně v regionu Zlínský kraj. Fólie jsou svařeny do jakékoliv velikosti a tvaru. Volit můžete různé barvy a hladký či protiskluzový povrch. PVC bazénové fólie jsou vhodné pro bazény soukromé i veřejné - vnitřní i venkovní. Používané typy: - Fatrafol 790 tl.1,5; 1,7 mm - odstín světlemodrá, modrá, tmavě modrá, modrozelená, bílá, černá, protiskluzová - Alkorplan 35066 tl.1,5 mm, Alkorplan 2000 35216 tl.1,5 mm či protiskluz tl. 1,5 mm v odstínu Adria, světlemodrá, bílá, tyrkys - Alkorplan mozaika tl.1,5 mm v barvě Byzanc, mozaika tmavá, Carrara.


Zahradní betonové bazény, rodinné bazény - a radost z koupání je zaručena od společnosti Bazény Desjoyaux, s.r.o.

Zahradní betonové bazény, rodinné bazény - a radost z koupání je zaručena od společnosti Bazény Desjoyaux, s.r.o.

Jedná se o vysoce kvalitní železobetonové bazény od francouzského výrobce Desjoyaux, které jsou vhodné jako rodinné bazény i jako bazény do veřejných prostor. Nabízíme: - venkovní i vnitřní bazény - zahradní betonové bazény - rodinné bazény - mobilní bazény - masážní bazénky a další. Samozřejmostí je komplexní servis včetně projektových prací a prodej veškerého příslušenství k bazénům - zakrytí bazénů - nízké a obloukové zastřešení, obytné vysoké zastřešení či lamelové zakrytí, vyhřívání bazénů, elektrolýza, ochranné plachty a pomůcky pro snadnou údržbu bazénu - vysavače a automatické roboty. Specializace výhradně na bazény a dlouholetá tradice už od roku 1966 - to je společnost Bazény Desjoyaux.


Interiérový bazén je stále dostupnější, dopřejte si každodenní koupání

Interiérový bazén je stále dostupnější, dopřejte si každodenní koupání

Přitom Vám zabere jen pouhých pár čtverečních metrů. Tak jako u většiny produktů je duchovním otcem tohoto nápadu sám Jean Desjoyaux, zakladatel naší společnosti. A také tento bazén navrhl původně pro vlastní rodinu. Hlavní výhodou je velikost tohoto bazénu - stačí pouhých 11 m2 interiéru, které můžete ubrat např. sklepu rodinného nebo činžovního domu, verandě či garáži. Díky patentům Desjoyaux je nyní možné mít v interiéru a na minimální ploše plnohodnotný bazén s filtrací, schodištěm, vířivkou, ohřevem a případně také protiproudem. Zároveň je hlídána nízká vlhkost vzduchu v uzavřeném prostoru díky výkonnému odvlhčovači. Koupání v interiéru už nemůže být jednodušší. Chcete-li znát bližší informace, kontaktujte nás...