Poptáváme mezinárodní nadrozměrnou dopravu

Poptáváme mezinárodní nadrozměrnou dopravu

Poptáváme mezinárodní nadrozměrnou dopravu.
Zakázka :18-0814 Van Den Heuvel Handel en Techniek B.V.
přeprava dílů, 2ks, 620x726x20800 mm (š x v x d) + drobnější díly (na základě Vašeho požadavky bych Vám zaslala i výkresy dílů).
Celková hmotnost: 6370 kg +- 20.
Nakládka: cca 5. týden 2019.
Místo nakládky
MOSTÁRNA Lískovec®, spol. s r.o.
Na Rovince 914,
720 00 OSTRAVA-Hrabová
Místo vykládky :
Van Den Heuvel Handel en Techniek B.V.
Projectmagazijn HT
Hulsenboschstraat 2
4251 LR Werkendam
Nederland
Poptávka byla vložena dne:
11.01.2019 15:21

Platnost poptávky:
11.02.2019 14:51

Kontaktní osoba:
Mostárna Lískovec spol., s.r.o.

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Spolehlivá tuzemská přeprava, vnitrostátní doprava kamiony

Spolehlivá tuzemská přeprava, vnitrostátní doprava kamiony

V oblasti přepravních a logistických služeb se pohybujeme již od roku 1998 a díky bohatým zkušenostem, výborné jazykové vybavenosti a odbornosti našich pracovníků jsme pro Vás ideální volbou při výběru dopravní společnosti v rámci České republiky. S důrazem na individuální přístup jsme schopni realizovat kamionovou přepravu - celovozových zásilek - dokládkových zásilek - kusových a sběrných zásilek - termínovaných zásilek - kontejnerových zásilek atd. Pro vaši maximální spokojenost využíváme smluvních dopravců, při jejichž výběru dbáme na spolehlivost, řádné pojištění a dobrý technický stav dopravních prostředků.


Přeprava nadměrných nákladů není s firmou Garantrans žádný problém

Přeprava nadměrných nákladů není s firmou Garantrans žádný problém

Přeprava nadměrných nákladů může být velmi složitá a komplikovaná, a to obzvlášť v případě, kdy nemáte potřebné vybavení ani zkušenosti. V oboru přepravy máme mnohaleté zkušenosti a ručíme za všechny prováděné akce. Proto nám můžete své zboží svěřit bez obav a my zajistíme, aby se váš náklad dostal na místo určení, ať už je jakýchkoliv rozměrů. S Garantrans je přeprava nadměrných nákladů možná kamkoliv. Potřebujete přepravit vazníky nebo betonové díly a velké stavební konstukce? Ani to pro nás není žádný problém. Přepravit vazníky vám rádi pomůžeme, máme k dispozici celou řadu dopravní techniky, díky které dopravíme vazníky i další díly tam, kam si budete přát. Přeprava nadměrných nákladů vyžaduje vybavený vozový park. Ten náš se skládá kromě spolehlivých vozů také ze speciálních víceosých tahačů, roztahovatelných návěsů pro přepravu dlouhých nákladů, hlubinných návěsů pro přepravu vysokých nákladů i z jumbo návěsů. Kromě toho, že vaše vazníky i další nadměrný náklad přepravíme kamkoliv, vám také zajistíme veškerá administrativní povolení, bez kterých není přeprava nadměrných nákladů možná. Vybereme optimální trasu, zjistíme nosnost mostů a uděláme vše pro to, aby byla přeprava nadměrných nákladů co nejméně komplikovaná.


Mezinárodní kamionová autodoprava a přeprava zásilek do Švýcarska

Mezinárodní kamionová autodoprava a přeprava zásilek do Švýcarska

Dopravní společnost JONAS SPEED s.r.o. z Uničova je specialistou v oblasti mezinárodní kamionové autodopravy do Švýcarska a také na přepravu zásilek do nebo ze Švýcarska. Díky naším znalostem a kontaktům v tomto regionu Vám můžeme zaručit maximální efektivitu kamionové autodopravy do nebo ze Švýcarska. U dopravní společnosti JONAS SPEED s.r.o. máte jistotu: -Rychlého doručení zásilek -Bezkonkurenčních cen mezinárodní kamionové autodopravy -Expresní nákladní autodopravu a přepravu zásilek do Švýcarska -Možnosti využit některé ze sběrných linek v ČR i ve Švýcarsku -Zbavení se obav z prodlení doručení zásilky, naše vozidla totiž vyjíždí do Švýcarska několikrát za týden V případě jakýchkoliv dotazů souvisejících s mezinárodní kamionovou autodopravou do Švýcarska Vám poskytneme zdarma odborné poradenství a navíc pro Vás vypracujeme i nezávaznou cenovou nabídku.


Mezinárodní kamionová doprava Španělsko, Portugalsko, Anglie a Francie

Mezinárodní kamionová doprava Španělsko, Portugalsko, Anglie a Francie

Naše firma BERAN JIŘÍ s.r.o. Trutnov má vybudovanou pevnou pozici v oblasti vnitrostátní i zahraniční kamionové dopravy. Díky narůstajícímu zájmu o přepravní služby po celé Evropě, můžeme svým zákazníkům nabídnout i další služby mezinárodní dopravy a zasilatelství. Zahraniční kamionová doprava Španělsko, Portugalsko, Anglie a Francie Firma BERAN JIŘÍ s.r.o. Trutnov se především zaměřuje na zahraniční kamionovou dopravu do Španělska a Portugalska. BERAN JIŘÍ s.r.o. vychází vstříc požadavkům všem zákazníkům, nabízí dlouholetou praxi, zkušenosti a solidní vystupování řidičů. Neváhejte využít naši zahraniční kamionovou dopravu.


Mezinárodní autodoprava, přeprava osob a nadrozměrného nákladu

Mezinárodní autodoprava, přeprava osob a nadrozměrného nákladu

Mezinárodní a vnitrostátní autodoprava: - nákladní vozy (bez vleku i s vlekem) - užitkové vozy (bez vozíku i s vozíkem) - přeprava osob - mezinárodní doprava od dodávek až po kamiony - od dodávek 3, 5 tun po kamiony 24 tun - automobilový park.


Přepravní společnost, doprava ADR, odpadů, materiálů a palet

Přepravní společnost, doprava ADR, odpadů, materiálů a palet

Potřebujete dostat odpad či sypké hmoty na jiné místo? Na tuto problematiku se dlouhodobě zaměřuje naše přepravní společnost ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o., sídlící v obci Chabařovice. Specializujeme se na dopravu nebezpečných materiálů ADR a odpadů, které můžeme vyvážet i mimo území ČR. Dále realizujeme tuzemskou i zahraniční přepravu tekutých materiálů v cisternách i volně ložených sypkých materiálů. Provozujeme i kamionovou přepravu paletového zboží či zboží v pytlech. Zajišťujeme veškerou logistiku a skladování. Kvalitní dopravně-spediční služby uskutečňujeme dle požadavků zákazníka.