Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 2 dny.


Poptáváme mezinárodní nadrozměrnou dopravu

Poptáváme mezinárodní nadrozměrnou dopravu

Poptáváme mezinárodní nadrozměrnou dopravu.
Zakázka :18-0814 Van Den Heuvel Handel en Techniek B.V.
přeprava dílů, 2ks, 620x726x20800 mm (š x v x d) + drobnější díly (na základě Vašeho požadavky bych Vám zaslala i výkresy dílů).
Celková hmotnost: 6370 kg +- 20.
Nakládka: cca 5. týden 2019.
Místo nakládky
MOSTÁRNA Lískovec®, spol. s r.o.
Na Rovince 914,
720 00 OSTRAVA-Hrabová
Místo vykládky :
Van Den Heuvel Handel en Techniek B.V.
Projectmagazijn HT
Hulsenboschstraat 2
4251 LR Werkendam
Nederland
Poptávka byla vložena dne:
11.01.2019 15:21

Platnost poptávky:
11.02.2019 14:51

Kontaktní osoba:
Mostárna Lískovec spol., s.r.o.

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zahraniční kamionová doprava Španělsko, Portugalsko, Anglie a Francie

Zahraniční kamionová doprava Španělsko, Portugalsko, Anglie a Francie

Spediční firma BERAN JIŘÍ s.r.o. Trutnov je specialista na zahraniční kamionovou dopravu do Španělska, Portugalska, Anglie a Francie. Naše firma vychází vstříc požadavkům všem zákazníkům, nabízí dlouholetou praxi, zkušenosti a solidní vystupování řidičů. Neváhejte využít naši zahraniční kamionovou dopravu. Zahraniční kamionová doprava Španělsko, Portugalsko, Anglie a Francie dlouholetá praxe solidnost řidičů rychlé vyřizování zakázek špičkový vozový park


Mezinárodní kamionová přeprava nadrozměrných nákladů - kvalitní vozy

Mezinárodní kamionová přeprava nadrozměrných nákladů - kvalitní vozy

Potřebujete přepravit nadrozměrný náklad? Kontaktujte přepravní společnost, která má v oboru dopravně-spedičních služeb dlouholeté zkušenosti, obraťte se na firmu GARANTRANS s.r.o. se sídlem Ostrava. Naší specializací je mezinárodní, zahraniční kamionová přeprava nadrozměrných nákladů a kontejnerů. Máme vlastní vozový park. Přepravujeme běžné i nadrozměrné náklady, pro jejichž dopravu využíváme speciální víceosé tahače nebo roztahovatelné návěsy. K dispozici je speciální technika pro manipulaci s těžkými a dlouhými předměty. Vnitrostátní a mezinárodní zasilatelství. Nabízíme kompletní celní služby - zastupování klienta v celním řízení, vedení a vykazování INTRASTAT jménem klienta i ručení celních dluhů. Při přepravě nákladů a zásilek jsme schopni vyřízení veškerých formalit a zajištění služeb spojených se skladováním a manipulací se zbožím. Jsme členem Asociace dopravních, spedičních a servisních firem Čech, Moravy a Slezska. Silniční přeprava je využívána pro zásilky a náklady všech velikostí i nebezpečné náklady podléhající režimu ADR. Pro přepravu těžkých, nadrozměrných nákladů slouží i železniční přeprava, kterou doporučujeme i pro případ, že potřebujete přepravit kontejnery větších rozměrů. Ikdyž není cílová země dosažitelná po pevnině, můžete se na nás obrátit. Další možností je lodní, námořní přeprava nebo letecká přeprava.


Mezinárodní kamionová autodoprava a přeprava zásilek do Švýcarska

Mezinárodní kamionová autodoprava a přeprava zásilek do Švýcarska

Dopravní společnost JONAS SPEED s.r.o. z Uničova je specialistou v oblasti mezinárodní kamionové autodopravy do Švýcarska a také na přepravu zásilek do nebo ze Švýcarska. Díky naším znalostem a kontaktům v tomto regionu Vám můžeme zaručit maximální efektivitu kamionové autodopravy do nebo ze Švýcarska. U dopravní společnosti JONAS SPEED s.r.o. máte jistotu: -Rychlého doručení zásilek -Bezkonkurenčních cen mezinárodní kamionové autodopravy -Expresní nákladní autodopravu a přepravu zásilek do Švýcarska -Možnosti využit některé ze sběrných linek v ČR i ve Švýcarsku -Zbavení se obav z prodlení doručení zásilky, naše vozidla totiž vyjíždí do Švýcarska několikrát za týden V případě jakýchkoliv dotazů souvisejících s mezinárodní kamionovou autodopravou do Švýcarska Vám poskytneme zdarma odborné poradenství a navíc pro Vás vypracujeme i nezávaznou cenovou nabídku.


Mezinárodní autodoprava a přeprava nákladu pomocí speciálních cisteren ADR

Mezinárodní autodoprava a přeprava nákladu pomocí speciálních cisteren ADR

Pokud potřebujete profesionálního a spolehlivého přepravce, který Váš náklad přepraví v pořádku a včas, a to i mimo Českou republiku, pak se určitě obraťte na firmu Stratmann s.r.o., která sídli v Humpolci a poskytuje mezinárodní autodopravu. Firma se již léta specializuje na vnitrostátní i mezinárodní autodopravu, kterou realizuje za pomocí speciálních cisteren ADR. Speciální cisterny a cisternové kontejnery ADR jsou ratifikovány pro třídy 3, 4, 6, 8, 9. V cisternách je možné převážet i nebezpečný náklad jak sypký, tak kapalný. Převoz lze rovněž realizovat kombinovanou přepravou, která využívá jak lodní, tak železniční a silniční dopravy. Firma Stratmann s.r.o. dokáže díky skvělé propracované logistice přepravit i komplikované zakázky. V neposlední řadě pak vyvíjí snahu, aby byla při každé přepravě šetrná k životnímu prostředí. Neváhejte a i Vy svěřte svůj náklad do rukou profesionálů z firmy Stratmann s.r.o., která je specialistou na vnitrostátní a mezinárodní dopravu.


Tuzemská, zahraniční spedice a doprava

Tuzemská, zahraniční spedice a doprava

Zajistíme vám komplexní spediční služby: - vnitrostátní i mezinárodní doprava po celé Evropě - tuzemská, zahraniční spedice - doprava v EU i mimo EU - vnitrozemská a mezinárodní přeprava v EU i mimo EU - zasilatelství - spedice. Každá zásilka je sledována od naložení až po vykládku. Nechte import a export na společnosti MH Zasílatelství a máte po starostech!


Mezinárodní i vnitrostátní autodoprava - spolehlivě, rychle a levně

Mezinárodní i vnitrostátní autodoprava - spolehlivě, rychle a levně

Pokud hledáte společnost, která vám zajistí spolehlivou, rychlou a především levnou mezinárodní i vnitrostátní autodopravu, pak je pro vás firma RAPAStav s.r.o. správnou volbou. Jste z Olomouce, Brna nebo Prostějova a potřebujete převézt zásilku? Neváhejte nás kontaktovat. Mezinárodní a vnitrostátní autodoprava - spolehlivě, rychle a levně: - nákladní přeprava s vlekem i bez vleku - mezinárodní doprava od dodávek 3, 5 tun až po kamiony 24 tun - nadrozměrná přeprava, doprava po celé Evropě. RAPAStav s.r.o. - s námi cokoliv a kamkoliv.