Poptávám potravinářská aditiva

Poptávám potravinářská aditiva

Poptávám prodejce:
1/ kyseliny glukonové v prášku tj. E 574,
2/ Glukano-delta-lakton tj. E 575,
3/ kyseliny jablečné tj. E 296,
4/ kyseliny adipové tj. E 355,
Poptávka byla vložena dne:
08.11.2018 07:48

Platnost poptávky:
08.12.2018 07:36

Kontaktní osoba:
Antonín Wetter

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Svitavy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vynikající hořčice a přílohové omáčky – výroba a prodej

Vynikající hořčice a přílohové omáčky – výroba a prodej

Rádi vaříte či grilujete? Zkoušíte rádi nové věci? Vychutnejte si Vaše jídla s našimi chutnými hořčicemi a omáčkami. Omáčky skvěle pasují k masu, těstovinám, zelenině či soji. Při jejich výrobě využíváme originálních receptur. Navíc neobsahují chemická barviva. Nabídka omáček: - brusinková omáčka - švestková omáčka - meruňková omáčka - šípková omáčka - houbová omáčka Nabídka hořčic: - plnotučná hořčice - kremžská hořčice - celozrnná hořčice s vínem Pro více informací navštivte naše webové stránky, nebo nás neváhejte kontaktovat.


Mražené i nemražené potraviny, maso, ryby, ovoce, zelenina, drogerie, velkoobchod

Mražené i nemražené potraviny, maso, ryby, ovoce, zelenina, drogerie, velkoobchod

Vlastníte prodejnu či hotel a sháníte dodavatele kvalitních potravin a dalšího zboží? Společnost S.V.G. spol.s r.o. se na českém trhu pohybuje již od roku 1992 a zboží odebírá pouze od svých léty prověřených nadnárodních partnerů. Náš sortiment tvoří v prvé řadě ryby, rybí a bramborové výrobky, dále mražená zelenina, ovoce, zmrzliny, polotovary, ale i koření a různé druhy masových výrobků. Nově si u nás můžete vybrat i z široké nabídky hygienických potřeb, zejména mycích a čisticích prostředků. Zajistíme Vám kvalitní zboží za velkoobchodní ceny, které Vám navíc rozvezeme našimi distribučními auty, jež splňují veškeré veterinární i hygienické normy. Šetřete Váš čas a přenechejte zásobování Vašeho podniku na nás. Naše služby poskytujeme v jižních, středních i západních Čechách.


Studené, grilovací omáčky-brusinková,šípková,švestková,houbová

Studené, grilovací omáčky-brusinková,šípková,švestková,houbová

Sháníte-li v okolí Brna prodejce studených grilovacích omáček bez konzervantů, pak neváhejte vyzkoušet naše brusinkové, šípkové, švestkové nebo houbové omáčky. Švestková omáčka: Hodí se k tmavému k masu – grilovanému, pečenému, uzenému, paštikám či klobásám. A chutná i k pečené kachně nebo zvěřině. Brusinková omáčka: Delikátní příloha ke zvěřině, hovězímu, kachně, paštikám, či k teplé šunce. Tip pro vegetariány: vhodné k teplým sýrovým jídlům nebo jako studená přílohu k hermelínu a plísňovým sýrům s modrou plísní uprostřed. Houbová omáčka: Kořeněná omáčka dle receptů našich babiček. Vynikající k tmavému i světlému masu – grilovanému, pečenému, uzenému, vařenému. Vhodná i k dochucení těstovinových či bramborových pokrmů. Více informací najdete na našich www stránkách.


Bezlepkové koření celiakům dodá v bio kvalitě český výrobce BENKOR

Bezlepkové koření celiakům dodá v bio kvalitě český výrobce BENKOR

Trpíte intolerancí lepku a i přesto rádi vaříte a chcete mít chutná a dobře kořeněná jídla? Potrpíte si na bio kvalitu výrobků? Český výrobce BENKOR s.r.o. sídlící nedaleko Mělníka nabízí řadu koření určenou celiakům. Bezlepkové koření v bio kvalitě zakoupí zájemci pohodlně také prostřednictvím eshopu, kde stačí využít filtru a žádat pouze bezlepkové výrobky. Nabídka je široká a kvalita ověřená. Okořeňte si pokrmy kořením v bio kvalitě, které je určené i osobám s citlivostí na přítomnost lepku, žádejte koření od společnosti BENKOR s.r.o.


Bylinné likéry slazené fruktózou, benediktinský likér, bylinné sirupy - e-shop

Bylinné likéry slazené fruktózou, benediktinský likér, bylinné sirupy - e-shop

Bylinné likéry slazené fruktózou, benediktinský likér a bylinné sirupy dle původní receptury na přírodní bázi naleznete na našem novém e-shopu klasterniofficina.cz. Zajímá Vás přírodní léčení a bylinky? Klášterní officína je pro Vás to pravé. Navazujeme na tradici starověkých klášterních lékáren. Bylinné likéry slazené fruktózou, benediktinský likér a spoustu dalších produktů dle tradičních receptur si můžete objednat již i na našem e-shopu. V našem sortimentu naleznete dále: - dětské bylinné sirupy - iontové nápoje - studené omáčky - ovocné pomazánky - grilovací omáčky - ovocné šťávy - hořčice - oleje lisované za studena. Vyrábíme také na zakázku různé extrakty, polotovary na výrobu likéru, pastilky, mýdla, kosmetiku... Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Výroba koření, bylin a sušené zeleniny Mělník

Výroba koření, bylin a sušené zeleniny Mělník

Ani ten nejlepší kuchař nepřipraví dobré jídlo bez dobrého koření. Výrobou koření, bylin a sušené zeleniny ke zvýraznění chutě připravovaných pokrmů se zabývá již od roku 1932 firma BENKOR s.r.o. sídlící nedaleko Mělníka. Firma BENKOR s.r.o. dává kuchařům možnost výběru z neuvěřitelných sto padesáti druhů kořenících směsí nebo více než dvou set druhů jedno druhového koření a bylin. Koření, bylinky a sušená zelenina od firmy BENKOR s.r.o. vyniká výraznou chutí a vůní a kvalitou kontrolovanou vlastní laboratoří. Nabízíme technologické zpracování podle přání zákazníka, stejně jako různé druhy balení. Pokud máte o výrobu koření, bylin a sušené zeleniny zájem, kontaktujte prosím firmu BENKOR s.r.o.