Poptávám plechovou střešní krytinu

Poptávám plechovou střešní krytinu

Poptávám plechovou vlnovku nebo něco podobného na přístřešek.
Poptávka byla vložena dne:
16.10.2018 12:29

Platnost poptávky:
16.11.2018 12:03

Kontaktní osoba:
Martin Haslberger

Kontaktní email:

Telefon:
+420 778 856 400

Předpokládaná cena:
3 500 Kč

Okres:
Most

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kamenná prodejna s hliníkovými a dřevěnými žebříky pro profesionální i hobby použití

Kamenná prodejna s hliníkovými a dřevěnými žebříky pro profesionální i hobby použití

Ať už potřebujete žebříky do dílny, do domácnosti nebo na zahradu, pouze v kamenné prodejně HROMEK s.r.o. v Hodoníně si můžete vybrat z rozmanitého sortimentu hliníkových a dřevěných žebříků. Zakoupíte u nás hliníkové žebříky – jednoduché, štafle, dvoudílné, třídílné, teleskopické nebo kloubové a také hliníkové schůdky. Z dřevěných žebříků máme k dispozici opěrné žebříky nebo štafle. Pokud v našem sortimentu nenajdete, co hledáte, můžete si u nás objednat žebřík zhotovený na míru vašim potřebám.


Montáž střechy na klíč - střešní konstrukce včetně dodávky střešní krytiny

Montáž střechy na klíč - střešní konstrukce včetně dodávky střešní krytiny

Střecha musí být nejen funkční, ale také by měla splňovat i estetické požadavky - proto svým zákazníkům vždy poradíme s výběrem střešní krytiny tak, aby byla vhodná pro daný typ stavby. Naše mladá a rozvíjející se firma ROOFTRUSS s.r.o. klade důraz na kvalitu a skvěle odvedenou práci. Přijedeme za vám kamkoliv - Opava, Ostrava, Hranice, Olomouc, Brno, Uherské Hradiště, Kroměříž. Pro montáž střechy na klíč je důležitá kvalitní střešní konstrukce, proto sami vyrábíme dřevěné příhradové vazníky, které se nejčastěji používají právě při stavbě střechy. Tyto dřevěné vazníky nahrazují klasické vázané krovy i ocelové nebo betonové prvky (jsou lehké, cenově dostupné, ekologické a nabízí možnost různý tvarů). Dodáváme také střešní krytinu - vysoce kvalitní pálené střešní tašky (jsou oblíbené pro svou barevnou stálost a navíc vypadají krásně) - střešní betonové tašky - břidlicová střešní krytina. Svou pozici na trhu se nám daří dobývat a věříme, že si najdeme cestu i mezi další stavebníky, podnikatele, zemědělce nebo projekční a stavební firmy - pokud potřebujete zajistit kvalitní střechu na klíč, pak jsme zde pro vás.


Výroba budníků, kiosků či přístřešků – vše z kvalitního, trvanlivého a pevného betonu

Výroba budníků, kiosků či přístřešků – vše z kvalitního, trvanlivého a pevného betonu

Původně jsme se zaměřovali na zemní práce při plynofikaci města Červený Kostelec, ale později vznikl v naší firmě nápad, budovat stavebnice pro plynové přípojky. První výrobek měl dřevěnou formu, ten byl odborníky převeden a od té doby patříme mezi špičku ve výrobě a máme spoustu spokojených zákazníků. Vyrobíme vám kiosek, budník i přístřešek pro váš plyn a elektro, a to vše z kvalitního a pevného betonu. Naše firma je tu s vámi od roku 1992 a proto se můžeme pyšnit bohatými zkušenostmi, a hlavně příznivými cenami. Zastavte se u nás, sídlíme v Červeném Kostelci. Pokud k nám zrovna nebudete mít cestu, kontaktujte nás na telefonním čísle nebo e-mailem.


Kalkulace střechy - vypočítáme cenu Vaši nové střechy - betonová střešní krytina

Kalkulace střechy - vypočítáme cenu Vaši nové střechy - betonová střešní krytina

Uvažujete nad novou střechou, ale nevíte na kolik Vás vyjde? Pak se s klidem obraťte na brněnskou společnost Mediterran CZ s.r.o., která vyrábí kvalitní střešní betonové krytiny. Napište si do společnosti Mediterran CZ s.r.o. o kalkulaci Vaši nové střechy. Firma Vám vypočítá celkovou cenu, do které budou zahrnuty střešní krytina, stavební materiály a potřebné doplňky. Pro zaslání kalkulace budete potřebovat tyto údaje: - jméno - email - výběr střešní krytiny (můžete vybírat i z více druhů) - můžete dodat stavební výkresy v těchto formátech (jpg, pdf, dwg) Kalkulace Vám firma zašle v nejbližší možné době. Pro více informací se neváhejte podívat na webové stránky společnosti Mediterran CZ s.r.o. z Brna.


Nerezové plechy, trubky, tyče – válcované za tepla nebo za studena

Nerezové plechy, trubky, tyče – válcované za tepla nebo za studena

Kvalitní nerezový materiál zpracovaný do podoby nerezových plechů, trubek a tyčí nabízí společnost ITALINOX s.r.o. Ploché korozivzdorné produkty válcované za tepla nebo za studena dodáváme ve formě plechů, dekorativních, děrovaných a podestových plechů, řada dlouhých produktů obsahuje bezešvé i elektricky svařované trubky, kruhové, ploché válcované tyče, tyče profilu L, čtverhranné i šestihranné. Samozřejmostí je široký výběr trubkového nerezového příslušenství jako jsou příruby, koleny, redukce, T-kusy nebo objímky a třmeny. Kompletní sortiment nerezových plechů, trubek, tyčí a příslušenství naleznete včetně technické specifikace na webových stránkách společnosti ITALINOX s.r.o.


Instalační rámy, hrazdy a kotvící plechy Červený Kostelec – k použití uvnitř jako vnitřní výzbroj

Instalační rámy, hrazdy a kotvící plechy Červený Kostelec – k použití uvnitř jako vnitřní výzbroj

Věnujeme se výrobě domečků a betonových stavebnic na plyn a elektro. Náš sortiment je velmi rozsáhlý a nesmí chybět ani doplňky jako jsou instalační rámy, které nabízíme pro 3 použití. Instalační rám IRR pro 1 plynoměr, IRU pro 2 plynoměry a IRS pro 3 plynoměry. Dále u nás najdete hrazdy a kotvící plechy, které se používají uvnitř jako vnitřní výzbroj. Najdete nás v Červeném Kostelci na adrese: Náchodská 62, 100 m pod autoservisem. Těšíme se na vaši návštěvu.