Nákladní doprava, Rakousko

Nákladní doprava, Rakousko

Prosím o nabídku na přepravu 15 palet po 150kg z PSČ 394 68 Žirovnice k nám do Vídněi v 5týdenním rytmu.

Původní znění:
Anfrage
erbitten anbot trapsort 15 pal.je150kg aus 394 68 zirovnize zu uns in wien im
5 wochen rytmus.
Poptávka byla vložena dne:
11.10.2018 09:28

Platnost poptávky:
11.01.2019 09:04

Kontaktní osoba:
m.lorber gmbh

Kontaktní email:

Telefon:
004313342733 mob. 069919611800

Země:
Österreich

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zahraniční kamionová doprava Španělsko, Portugalsko, Anglie a Francie

Zahraniční kamionová doprava Španělsko, Portugalsko, Anglie a Francie

Spediční firma BERAN JIŘÍ s.r.o. Trutnov je specialista na zahraniční kamionovou dopravu do Španělska, Portugalska, Anglie a Francie. Naše firma vychází vstříc požadavkům všem zákazníkům, nabízí dlouholetou praxi, zkušenosti a solidní vystupování řidičů. Neváhejte využít naši zahraniční kamionovou dopravu. Zahraniční kamionová doprava Španělsko, Portugalsko, Anglie a Francie dlouholetá praxe solidnost řidičů rychlé vyřizování zakázek špičkový vozový park


Mezinárodní a vnitrostátní spedice, zasilatelství Zlínský kraj

Mezinárodní a vnitrostátní spedice, zasilatelství Zlínský kraj

Firma ALLSPED je přepravní společnost se sídlem ve Zlíně, která zprostředkuje spediční služby, mezinárodní a vnitrostátní přepravu, zasilatelství, vytěžování vozidel. Poskytujeme tyto přepravní, spediční služby: -spedice, přeprava vnitrostátní (tuzemská) i mezinárodní (zahraniční): -silniční nákladní -letecká -námořní, lodní. Kontaktovat nás můžete na tel.: +420603866998.


Nákladní autodoprava a cisternová přeprava ADR po České republice i v zahraničí

Nákladní autodoprava a cisternová přeprava ADR po České republice i v zahraničí

Hledáte-li v České republice společnost zabývající se nákladní autodopravou a cisternovou přepravou ADR, pak se bez váhání obraťte na nás! Naše společnost zajistí cisternovou přepravu kapalných chemikálií, sypkých materiálů, ale i kombinovanou přepravu a to v jakémkoliv množství. Nákladní autodopravu máme jak vnitrostátní tak i zahraniční. Máme veškerá oprávnění a certifikace pro nakládání s nebezpečnými látkami. Převezeme žíraviny, jedovaté látky ale i zahřáté a oxidující kapaliny a to na jakkoliv dlouhou vzdálenost. Disponujeme vysoce spolehlivou technikou. S naší společností se o včasné dopravení nákladu na místo dodáni nemusíte bát. Profesionální přeprava, kvalifikovaný personál a spokojený zákazník je naši nejvyšší prioritou.


Mezinárodní i vnitrostátní autodoprava - spolehlivě, rychle a levně

Mezinárodní i vnitrostátní autodoprava - spolehlivě, rychle a levně

Pokud hledáte společnost, která vám zajistí spolehlivou, rychlou a především levnou mezinárodní i vnitrostátní autodopravu, pak je pro vás firma RAPAStav s.r.o. správnou volbou. Jste z Olomouce, Brna nebo Prostějova a potřebujete převézt zásilku? Neváhejte nás kontaktovat. Mezinárodní a vnitrostátní autodoprava - spolehlivě, rychle a levně: - nákladní přeprava s vlekem i bez vleku - mezinárodní doprava od dodávek 3, 5 tun až po kamiony 24 tun - nadrozměrná přeprava, doprava po celé Evropě. RAPAStav s.r.o. - s námi cokoliv a kamkoliv.


Přeprava nadměrných nákladů se vším všudy - kompletní realizace

Přeprava nadměrných nákladů se vším všudy - kompletní realizace

Přeprava nadměrných nákladů je náročná v mnoha směrech. Potřeba je totiž nejen důkladně promyslet samotný převoz, nutné je také zajištění řady povolení, celních dokladů a potřebné techniky. Se společností GARANTRANS Ostrava vás ale žádné starostí nečekají. My za vás totiž zařídíme vše od prvotního plánování přepravy nadměrných nákladů, až po vyložení zboží na místě určení. Nadrozměrná doprava je totiž naší specialitou již 16 let. Ve společnosti GARANTRANS dobře víme, co všechno nadrozměrná doprava obnáší. Jako člen asociace dopravních a spedičních firem ale přesně víme, jaké požadavky musí přeprava nadměrných nákladů splňovat, a umíme vám vyhovět v každé situaci. Dopravu nákladu proto vždy zajistíme až do posledního detailu, problém pro nás není přeprava nadměrných nákladů po nezpevněných cestách, ani vyjednávání s celními úřady. Využít tak můžete komplexní služby, mezi které patří například: - obstarání veškerých přepravních povolení v ČR i v zahraničí - volba a průzkum optimální přepravní trasy - posouzení statiky a nosnosti mostů a případné zajištění výztuží - zajištění technických a policejních doprovodů - komplexní poradenství a konzultace již ve fázi přípravy výroby dané zásilky Optimalizace tras, administrativní plánování i zajištění doprovodů je v naší společnosti zkrátka samozřejmostí. Víme ale, že to vše by nebylo nic platné bez kvalitní dopravní techniky, která přepravu nadměrných nákladů zajistí. I v této oblasti jsme proto stoprocentně připraveni a nabízíme vám široké spektrum speciální dopravní techniky. Využít tak můžete speciální víceosé tahače, roztahovatelné návěsy pro přepravu dlouhých nákladů, hlubinné návěsy pro přepravu vysokých nákladů nebo jumbo návěsy. Přeprava nadměrných nákladů po České republice i do zahraničí tak díky našemu vozovému parku bude hračka. Nadrozměrná doprava ale není jediná služba, kterou vám v naší společnosti nabízíme. Naše autodoprava zajistí přepravu zásilek a nákladů všech velikostí ať už pomocí dodávek nebo kontejnerů. Pokud tak i vy hledáte spolehlivého přepravce, který se nebojí žádné výzvy, nebojte se nás kontaktovat. Aktuálně nabízíme také nový druh přepravy - přeprava mostních valníků.


Nákladní autodoprava tuzemská i zahraniční, přeprava nákladu, zboží a materiálu do 24 tun

Nákladní autodoprava tuzemská i zahraniční, přeprava nákladu, zboží a materiálu do 24 tun

Spolehlivou nákladní autodopravu bez zbytečných časových prodlev Vám poskytne firma z okresu Olomouc, Autodoprava Pavel Hájek sídlící v obci Charváty. Pro naše zákazníky zajistíme přepravu zboží a materiálu až do hmotnosti 24 t. Disponujeme rozsáhlým vozovým parkem s dodávkami a jinými nákladními auty, které jsou nejen pravidelně servisované, ale navíc vždy v perfektním stavu připravené jen vyrazit. Poradíme si i s autodopravou na velké vzdálenosti, proto Vám dokážeme zajistit tuzemskou i zahraničí přepravu. O bezpečí a hladkou přepravu Vašeho nákladu se starají naší zkušení a kvalifikovaní řidiči.