Poptávám opravu mopedu značky Babetta

Poptávám opravu mopedu značky Babetta

Poptávám opravu dvourychlostní Babetty. Potřebuji ji seřídit, popřípadě vyměnit nějaké díly. Děkuji
Poptávka byla vložena dne:
10.08.2018 07:54

Platnost poptávky:
10.09.2018 07:31

Kontaktní osoba:
Pavel Vondráček

Kontaktní email:

Telefon:
+420 730 695 048

Okres:
Pardubice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Jedinečné superbiky ENERGICA – elektro cafe racer, nakedbike

Jedinečné superbiky ENERGICA – elektro cafe racer, nakedbike

Uvažujete o koupi elektrického motocyklu? Získaly si Vás motocykly typu café racer? Pak vsaďte na kvalitu italských superbiků s elektrickým pohonem ENERGICA, na jejichž vývoji se podíleli konstruktéři vozů od Formule 1. Jedinečnost a nadčasovost, to jsou slova, která vystihují elektrické motocykly ENERGICA. Odhoďte konvence stranou a pořiďte si italský nakedbike, inspirovaný módou 50. let 20. století. Více informací o modelech ENERGICA naleznete na www.e-motobrno.cz nebo v kamenné prodejně společnosti AUTONOVA BRNO s.r.o.


Elektromotocykly vhodné do města – Super SOCO

Elektromotocykly vhodné do města – Super SOCO

Hledáte vhodný prostředek pro dopravu ve městě? Vsaďte na elektromotocykly Super SOCO, které koupíte na pobočce společnosti AUTONOVA BRNO s.r.o. Elektromotocykly Super SOCO Vás na první pohled upoutají svým jedinečným designem. Vybírat můžete mezi elegantním modelem TS a retro modelem TC. Navíc jsou oba modely vybaveny dvěma bateriemi, na které dojedete až 160 km. Mezi výhody motocyklů Super SOCO patří: - nízké provozní a servisní náklady - nízké částky za pojištění - téměř nulový hluk - neucítíte žádný zápach výfukových spalin - ekologičnost Zajděte na naši brněnskou provozovnu AUTONOVA BRNO s.r.o., nebo navštivte webové stránky www.e-motobrno.cz


Čtyřkolka Gladiator X450 EPS za super cenu - vhodná nejen na výlety ale hlavně pro práci

Čtyřkolka Gladiator X450 EPS za super cenu - vhodná nejen na výlety ale hlavně pro práci

Kdo by nechtěl čtyřkolku Gladiator X450 EPS za super cenu. Stane se nejen vašim novým pomocníkem pro všechny druhy práce, ale také spolehlivým parťákem na výlety a expedice. Za super cenu a v plné výbavě ji seženete v Jeseníku u Šumperka ve firmě Jiří Jelínek. Čtyřkolka Gladiator X450 EPS je nejprodávanější v České a Slovenské republice - pořiďte si ji za fantastickou cenu 114.990 Kč včetně DPH. Plná výbava včetně předního i zadního diferenciálu, navijáku, ALU kol či homologovaného tažného zařízení. Prodloužená verze X450 - a cena 124.990 Kč včetně DPH! Čtyřkolka Gladiator X450 nastavuje novou laťku pro pracovní stroje této kategorie a přináší dosud nevídanou kombinaci výkonu, kvality a užitné hodnoty!


Prodej profesionálních čtyřkolek JOURNEYMAN pro maximální pracovní využití

Prodej profesionálních čtyřkolek JOURNEYMAN pro maximální pracovní využití

Jste farmář, lesník, dělník, nebo někdo, kdo si čtyřkolku už nějakou dobu přeje, aby okusil nezaměnitelný pocit z jízdy na tomto stroji? Pak se zastavte na naší prodejně Rimoto v Třebíči, kde Vám rádi pomůžeme s výběrem vhodné čtyřkolky právě pro Vás – dle účelu, k jakému má sloužit. Pro Vaše dítě, které ještě nedorostlo k „opravdovému“ závodnímu stroji, si pak můžete vybrat čtyřkolku, díky níž bude Vaše dítko prožívat pocity opravdového závodníka. Vhodné třeba jako dárek k narozeninám včetně vybavení a perfektně zpracovány pro maximální bezpečnost Vašich dětí s nízkým těžištěm. Pro naše zákazníky se snažíme propojit kvalitní produkty a služby na evropské úrovni a to vše za příznivé ceny. Stroje pro těžkou práci a lehčí život, to jsou čtyřkolky JOURNEYMAN. Více informací naleznete na našem webu nebo přímo u nás na prodejně. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Prodej skútru Praha – ideální do městského provozu

Prodej skútru Praha – ideální do městského provozu

Dojíždíte do práce nebo do školy automobilem a zdržuje Vás nekonečné postávání v dlouhých kolonách? Vyzkoušejte rychlý a flexibilní dopravní prostředek pro pohyb ve městě, vyzkoušejte skútr. Firmy MOTO CENTRUM Praha - Stanislav Klement prodává skútry světoznámých značek a včetně doplňků. Spolehlivé skútry o různých výkonech, designech a v různých cenových relací si jistě oblíbí všechny věkové generace, některé modely lze totiž řídit již od patnácti let. Užijte si s našimi skútry požitek z plynulé jízdy, pocit svobody a ušetřete čas, který jinak marníte čekáním v kolonách. Náš odborný personál Vám ochotně poradí výběrem a poskytne o jednotlivých strojích podrobné informace.


Jedinečné italské superbiky s elektrickým pohonem ENERGICA

Jedinečné italské superbiky s elektrickým pohonem ENERGICA

Uvažujete o koupi elektrobiku? Zaujaly Vás italské superbiky s elektrickým pohonem značky ENERGICA? Pak navštivte e-moto Brno, prodejce elektrických motocyklů. Užívejte si jízdu s motocykly ENERGICA. O skvělé zážitky se Vám postará nejenom výkon motocyklu. Díky chybějící převodovce si vychutnejte akceleraci, projíždění zatáček i brždění na maximum. Motocykly ENERGICA vynikají svým integrovaným palubním stejnosměrným rychlonabíjecím systémem CCS. Lze je dobíjet doma i v nabíjecích stanicích pomocí kabelů i bezdrátově, prostřednictvím Bluetooth. Za cca 20 minut se motocykl dobije na dojezd 120 km. Ať již zvolíte model Ego, Eva, Esseesse 9 či Esseesse 9 speciál, jistě budete spokojeni. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky.