Poptávám renovaci dvířek u kuchyňské linky

Poptávám renovaci dvířek u kuchyňské linky

Poptávám renovaci dvířek u kuchyňské linky.
Poptávka byla vložena dne:
26.06.2018 09:02

Platnost poptávky:
26.07.2018 07:41

Kontaktní osoba:
Petr Benešovský

Kontaktní email:

Telefon:
+420 733 563 979

Okres:
Děčín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakázková výroba atypických kuchyní, originálních kuchyňských linek dle představ za nízkou cenu

Zakázková výroba atypických kuchyní, originálních kuchyňských linek dle představ za nízkou cenu

Plánujete novou kuchyni? Toužíte po nové kuchyni, která bude moderní, originální a bude mít i dlouhou životnost? Truhlářská dílna Pavel Hilscher z Hranic navrhuje a vyrábí atypické kuchyně podle představ zákazníka včetně výroby originálních kuchyňských linek a skříní na míru za překvapivě nízké ceny! Kuchyně vyrábíme z moderních materiálů i z masivu. Používáme kvalitní materiály a doplňky od rakouských a německých značek Pokud chcete kuchyni moderní či rustikální, obraťte se na nás, sestavíme vám návrh dle požadavků. Náš zkušený tým se postará o zakázkovou výrobu atypických kuchyní od návrhu až po realizaci. Dodávka a montáž včetně zapojení spotřebičů. Návrh a zaměření je u nás zdarma. Kuchyňské linky realizujeme ve městech Ostrava, Praha, Přerov, Hranice, Olomouc, Valašské Meziříčí, Frýdek Místek. Neváhejte nás kontaktovat. Společně vytvoříme kuchyni snů za překvapivě nízké ceny!


Výroba kvalitního interiérového nábytku na míru - truhlářské práce od spolehlivé firmy

Výroba kvalitního interiérového nábytku na míru - truhlářské práce od spolehlivé firmy

Chcete si nechat vyrobit kvalitní interiérový nábytek na míru a hledáte kvalitní a spolehlivou firmu v okolí Břeclavi? Firma LAMÉ kuchyňské linky-nábytek se sídlem v Břeclavi se zabývá výrobou nábytku. Nabízíme výrobu nábytku na míru: -dětský nábytek -interiérový nábytek -kuchyně. Nábytek do dětských pokojů: -pro nejmenší - školáky - studenty - do škol a školek - dětské ordinace. Interiérový nábytek: -vestavěné skříně,ložnice, obývací pokoje, dětské pokoje, koupelnový nábytek, zahradní nábytek, nábytek do předsíní, nábytek na verandu, nábytek na míru do chodby, botníky, ordinace. Kuchyně: -korpusy, kuchyňská dvířka, pracovní desky, 3D návrhy. Zaručíme Vám vždy vysokou kvalitu materiálu, nízkou cenu a rychlost dodání. Samozřejmostí jsou grafické návrhy s cenovou kalkulací.


Truhlářství Svitavy, výroba vestavěných skříní, kuchyňské linky, dětské pokoje, kancelářský nábytek

Truhlářství Svitavy, výroba vestavěných skříní, kuchyňské linky, dětské pokoje, kancelářský nábytek

Představujeme Vám Truhlářství Svitavy, které provozuje Bohuslav Borek. Zabýváme se výrobou interiérového nábytku. Rádi Vám také vypracujeme grafický návrh i do 24 hodin. Veškerý nábytek vyrábíme z masivu, lamina, OSB desek nebo překližek. Truhlářství Svitavy, výroba: - komplexní nábytkářské celky - kuchyňské linky - židle, stoly - vestavěné skříně - dětské pokoje - postele - kancelářský nábytek - dveře - schody Naši provozovnu naleznete na adrese Koclířov 153, okres Svitavy.


Výroba, prodej kuchyňských linek na míru, výroba kuchyní Znojmo

Výroba, prodej kuchyňských linek na míru, výroba kuchyní Znojmo

Chcete novou kuchyni a kuchyňskou linku? Nechte si vyrobit kuchyňskou linku na míru! Kuchyňské studio Forman se zabývá výrobou a montáží kuchyní a kuchyňských linek na míru a za velmi výhodné ceny. Kuchyně zhotovujeme dle přání klienta z lamina o tloušťce 18 mm. Vybrat si můžete z desítek odstínů a barev, nabízíme velkou škálu typů frézování dvířek, různé dezény pracovních desek o tloušťce 28 mm nebo 38 mm a elektrospotřebiče všech značek dostupných na českém trhu. Naše Kuchyňské studio naleznete v Moravském Krumlově v okrese Znojmo. Kompletní nabídku a ukázku našich prací naleznete na webových stránkách.


Moderní vzhled kuchyně - fóliovaná kuchyňská dvířka s grafickými motivy

Moderní vzhled kuchyně - fóliovaná kuchyňská dvířka s grafickými motivy

Toužíte mít moderní vzhled kuchyně, aniž by musela projít velkou rekonstrukcí ? Fóliovaná kuchyňská dvířka s různými druhy povrchových úprav od firmy Trachea, a.s. Holešov Vám otevírají spoustu možností při výběru. Novinkou jsou akrylátová dvířka T.acrylic a nová patina Scandia a Provence. Vybírejte z motivů Overface. Stále trvá nabídka přířezů a nábytkových dílců. Firma Trachea je největším výrobcem fóliovaných kuchyňských a nábytkových dvířek. Podívejte se na novinky a nové kolekce nových dekorů fólií: T.acrylic - lesk - dokonale hladké plochy s absolutně čistým leskem, - doplněn "3D hranou" - vhodný pro "dekorativní tisk Overface". T.acrylic – mat - dá se kombinovat s jinými dekory - ideální pro aplikaci dekorativního tisku Overface. Běžné fólie – Dekory Dřeva - do povrchu pololesklé fólie jsou vytlačeny výrazné liniové vzory Patina – dodatečná povrchová úprava - zdůrazní přirozenou strukturu povrchu světlých fólií. LTD - Dekory Dřeva - laminované desky s dekory dřeva Sklo a kalené sklo - dekorativní lité sklo ve standardním či kaleném provedení. Úchytkové tvary: - nový úchytkový tvar v nabídce Trachea - v provedení broušený hliník a pískovaný hliník Listely: - nabízíme ve čtyřech provedeních pro hluboce frézované tvary dvířek. Motivy pro technologii Overface z nabídky Trachea najdete na http://www.trachea.cz/cz/overface/novinky: - dětské – sovičky - přírodní a abstraktní - tapetové a speciální.


Truhlářství, výroba nábytku Ostrava, výroba a montáž kuchyňských linek, schody, pergoly, interiéry

Truhlářství, výroba nábytku Ostrava, výroba a montáž kuchyňských linek, schody, pergoly, interiéry

Představujeme Vám firmu Truhlářství Roman Tichý z Ostravy, která svoji činnost zaměřila na výrobu a montáž nábytku, dveří, schodů a zábradlí z masivu. Chcete si pořídit novou kuchyňskou linku, kancelářský nábytek nebo venkovní dveře z masivu? Rádi byste si poseděli venku na zahradě pod pergolou? Hledáte firmu co by Vám provedla pokládku plovoucí podlahy? Pak naše Truhlářství Roman Tichý z Ostravy je ta správná volba. Výroba, montáž: - nábytek - interiéry: - kanceláře - restaurace - venkovní dveře z masivu - schody, schodiště, zábradlí - kuchyňské linky - pergoly - pokládka plovoucích podlah.