Poptávám kamenické práce

Poptávám kamenické práce

Poptávám kamenické práce v Praze, vyrytí písmen.
Poptávka byla vložena dne:
14.06.2018 08:09

Platnost poptávky:
14.07.2018 07:31

Kontaktní osoba:
Petr Urban

Kontaktní email:

Okres:
Praha-město

Obrázek:
Poptávám kamenické práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kamenictví, kamenické služby - renovace, přebrušování pomníků a náhrobků

Kamenictví, kamenické služby - renovace, přebrušování pomníků a náhrobků

Potřebujete-li v okolí Ostravy zrenovovat starý hrob nebo přebrousit pomník či náhrobek, pak neváhejte a obraťte se na Kamenictví Vratimov, které Vám zajistí veškeré kamenické služby. Zabýváme se: - opravy a renovace starých hrobů - přebrušování pomníků a náhrobků - pískování nápisů - oprava a sekání písma - montáž pomníkových doplňků - výroba náhrobků, pomníků, umyvadlových desek, desek na stoly a bary, žulových grilovacích desek, výrobky z umělého i přírodního kamene. Klademe důraz na pečlivost a kvalitu našich výrobků, proto nebudete litovat, že jste si vybrali nás.


Kamenictví, kameník, výroba a opravy pomníků Znojmo

Kamenictví, kameník, výroba a opravy pomníků Znojmo

Sháníte spolehlivé kamenictví a kameníka v okrese Znojmo? Potřebujete vyrobit nebo opravit pomník? Pak neváhejte a obraťte se na Kamenosochařství Benešovský! Zabýváme se výrobu a prodejem přírodního kamene a umělého mramoru. Nabízíme velké množství materiálů - žula, mramor, pískovec, vápenec aj. v široké škále barev. Značná část výrobků je vyrobena na přání zákazníka. Služby: -výroba nových pomníků a krycích desek, parapety, obklady krbu, schody a obložení, kuchyňské a koupelnové desky na míru -sekání písma, zlacení, stříbření -opravy a vyrovnání starých pomníků -prodej pomníkových doplňků: vázy, lampy, obaly na urny, atd. -prodej květináčů z umělého kamene -kamenické práce dle domluvy aj. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás!


Spolehlivé kamenictví, výroba pomníku, náhrobku, oprava a renovace hrobu

Spolehlivé kamenictví, výroba pomníku, náhrobku, oprava a renovace hrobu

Potřebujete-li vyrobit, opravit nebo zrenovovat hrob či náhrobek, neváhejte se obrátit na naše kamenictví, které Vám zajistí veškeré kamenické práce. Zda hrob už nevypadá jako dříve, je na čase provést celkovou opravu a navrátit tak jeho původní vzhled. Přebrousíme náhrobek a opravíme zašlé písmo, namontujeme pomníkové doplňky a provedeme pískování nápisu. Máme dlouholeté zkušenosti, proto je naše práce vždy odvedená kvalitně. Neváhejte na nás obrátit, vyhovíme veškerým Vašim požadavkům.


Kamenictví - kamenické práce, pomníky, náhrobky z přírodního i umělého kamene

Kamenictví - kamenické práce, pomníky, náhrobky z přírodního i umělého kamene

Potřebujete se obrátit na někoho, kdo má dlouholeté zkušenosti s kamenickými pracemi a dělá svou práci poctivě? V tom případě jste na správném místě, vyrábíme: - náhrobky - pomníky - krbové a okenní parapety - umyvadlové, kuchyňské desky - žulové obklady, schody - grilovací desky a další. Je-li pro Vás spolehlivost a kvalita odvedené práce důležitá, pak je pro Vás právě Kamenictví Martina Badura tou nejlepší volbou!


Kamenictví, kompletní kamenické práce, kamenná dlažba, schodiště, venkovní krby

Kamenictví, kompletní kamenické práce, kamenná dlažba, schodiště, venkovní krby

Hledáte profesionální kamenictví z okolí Českého Krumlova? František Holkup je společnost, která svým zákazníkům poskytuje kompletní kamenické práce. Provádíme vše počínaje kamenným schodištěm a schodů z přírodního kamene přes kamennou dlažbu až po venkovní krby. Mezi naše časté úkony rovněž patří výstavba kamenných a opěrných zdí, případně výroba kuchyňských desek. Poradíme si i se složitějšími úkony, jako jsou obklady do interiéru, dlaždice, mozaiky či venkovní dlažba. V oboru kamenictví jsme za roky svého působení získali bohaté zkušenosti, proto jsme schopni uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.


Tradiční a kvalitní kamenosochařské práce –  kamenné obklady krbů

Tradiční a kvalitní kamenosochařské práce – kamenné obklady krbů

Toužíte-li po krbu, který by zútulnil Váš rodinný dům či chalupu, obraťte se na Kamenictví Otruba v Plumlově. Naše dlouholetá zkušenost v oboru kamenosochařství Vám zaručí kvalitně odvedenou práci. Naše firma zabývá i pokladem kamenných obkladů krbů. Součástí našich služeb je i konzultace, bezplatná obhlídka místa, zaměření a zpracování rozpočtu Vaši zakázky. Našim zákazníkům navíc poskytuje šestiletou záruku na námi odvedenou práci.