Poptávám kamenické práce

Poptávám kamenické práce

Poptávám kamenické práce v Praze, vyrytí písmen.
Poptávka byla vložena dne:
14.06.2018 08:09

Platnost poptávky:
14.07.2018 07:31

Kontaktní osoba:
Petr Urban

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Obrázek:
Poptávám kamenické práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zpracování kamene – výroba venkovních i vnitřních obkladů, krbů, náhrobků

Zpracování kamene – výroba venkovních i vnitřních obkladů, krbů, náhrobků

Kamenné obklady koupelen, kuchyní, krbů, bazénů, ale také venkovní kamenné obklady nebo pomníky či náhrobky vyrobí společnost Daha Nehvizdy, s.r.o. z Prahy, která se zaměřuje na dovoz a zpracování kamene. Pro zpracování kamene disponujeme technologickým vybavením a pokryjeme veškeré poptávky od výroby deskoviny, ušlechtilé kamenické výroby po hrubou kamenickou výrobu. Kotoučové pily vyrobí deskovinu v různých, samozřejmostí je variability povrchových úprav od broušení, leštění, tryskání nebo opalování. Veškeré další informace včetně cenové kalkulace Vám ochotně sdělí ve společnosti Daha Nehvizdy, s.r.o.


Náhrobní desky - kvalitní a odolné náhrobky z umělého i přírodního kamene na míru

Náhrobní desky - kvalitní a odolné náhrobky z umělého i přírodního kamene na míru

Náhrobky a pomníky z přírodního i umělého kamene jsou osvědčené a hlavně odolné materiály pro hřbitovní architekturu. Především žula či mramor maji rozsáhle možnosti opracování do různých tvaru náhrobku. Návrh každého řešení náhrobku či pomníku je individuální, vždy se snažíme vyhovět Vašim představám. Stačí oslovit naše Kamenictví Škrobánek P+R se sídlem v Opavě. Zakázková výroba náhrobků a pomníků zahrnuje: - kompletní jednohroby či dvojhroby - urnové pomníky - pomníkové díly - obruby - výstavba hrobek - zákrytové (krycí) desky - nápisové desky s nápisy a dekory. Každý náš výrobek je originální a zhotovený podle konkrétního zadání zákazníka.


Výrobky z přírodního i umělého kamene do interiéru

Výrobky z přírodního i umělého kamene do interiéru

Práce s kamenem, to je to čemu ve společnosti BETON. A KAMEN. AUG-FRED skutečně rozumíme. Kámen, to není jen přírodní materiál, který vídáte na příjezdových cestách a chodnících. Přírodní či umělý kámen dokáže mnohem víc, vašemu interiéru dodá punc luxusu a originality. Nevěříte? Pak se obraťte na společnost BETON. A KAMEN. AUG-FRED a vyberte si z našich designových kamenických výrobků. Nabízíme vám proto originální kamenné konferenční stolky a stoly, hodiny, nebo obklady. I z obyčejné místnosti tak můžete díky použití přírodního či umělého kamene vytvořit jedinečný prostor. To ale není vše. Naše nabídka designových kamenických výrobků do interiéru i exteriéru je velmi široká a najdete u nás například také: - Sportovní a šachové stoly - Kašny - Fontány a pítka - Umyvadla - Prahy - Kuchyňské desky Z kamene zkrátka dokážeme vyrobit téměř cokoli. Ať už tak chcete ozvláštnit prostory kuchyně, pracovny nebo venkovní terasu, u nás si zaručeně vyberete. Pro náročné zákazníky nabízíme dokonce kamenné - žulové radiátory, které jsou velmi odolné a zároveň skvěle vypadají. Každá návštěva tak bude na netradiční kousky ve vašem bytě ještě dlouho vzpomínat. Obdivujete designérskou dokonalost nadčasových staveb, jako je například Vila Tugendhat? I u vás doma to může vypadat podobně. Máme pro vás totiž onyxové stěny, které pomohou vytvořit krásný a honosný interiér kdekoli. Najdete u nás širokou škálu žulových i mramorových kamenů od temně černé barvy, přes tradiční přírodní vzhled až po leskle bílý povrch. Stačí nás navštívit, vybrat si a podlehnout kouzlu netradičních kamenných výrobků.


Mramorové koupelny a umyvadla - koupelnové doplňky

Mramorové koupelny a umyvadla - koupelnové doplňky

Mramorové koupelny jsou přitažlivým místem s výjimečnou atmosférou, které příznivě působí na lidský organismus. Společnost BETON. A KAMEN. AUG-FRED Vám koupelnu navrhne a následně z přírodního kamene zrealizuje. Nabízíme Vám také mramorové doplňky do koupelen a k umyvadlům. Mramor má skvělé vlastnosti, a je tak ideálním a především trvalým řešením pro vaši koupelnu. Má v sobě všechny vlastnosti: - omezuje vznik bakterií - splňuje hygienické nároky - snadno se otírá - vysoká odolnost proti vodnímu kameni - mechanicky odolný - nepoškodí ho ani lak na nehty - udržuje si svou barevnou stálost - disponuje jedinečným a neopakovatelným vzhledem. vyrobíme Vám kvalitní mramorové umyvadla, která se skvělé hodí k vybavení v klasickém i moderním duchu. Kvalitní povrchová úprava zajišťuje snadnou údržbu. Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám se vším poradíme. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Pomníky a hroby z přírodního kamene vám vyrobí kamenictví s dlouholetou tradicí v Prostějově

Pomníky a hroby z přírodního kamene vám vyrobí kamenictví s dlouholetou tradicí v Prostějově

Chcete nechat vyrobit kamenný pomník jako důstojnou památku na vaše zesnulé? Naše Kamenictví Karel Otruba se sídlem v Plumlově nedaleko Prostějova vychází z dlouholeté kamenosochařské tradice a v oblasti kamenictví vám zajistíme nejen letité zkušenosti, ale také individuální přístup a komplexní služby na míru. Vyrobíme kamenné pomníky všeho druhu - jednohroby, dvojhroby, urnové hroby. Také zajistíme sekání písma do kamene a sochařskou výzdobu pomníků. V rámci kamenosochařství se postaráme o vše od zaměření a výroby pomníku, přes odbornou montáž pomníku, až po rekonstrukce starších pomníků přímo na místě.


Výroba, renovace, opravy náhrobků, pomníků - Kamenictví

Výroba, renovace, opravy náhrobků, pomníků - Kamenictví

Zakázky na nové náhrobky a pomníky i renovace starších pomníků přijímá v lokalitě Uherské Hradiště, Zlínský kraj firma Kamenosochařství Lysoněk Uherský Brod. Výroba a opravy náhrobků z přírodních materiálů je naší hlavní náplní práce. Jsme schopni vyhovět i speciálnímu přání - zakázková výroba je samozřejmostí. Dodáme i kamenné obklady, podlahy, kuchyňské desky a parapety. Kamenické, kamenosochařské práce: - výroba nových pomníků klasického i atypického tvaru - renovace starých i poškozených pomníků - výroba kamenných obkladů, podlah - výroba parapetu, kuchyňské desky z kamene.