Poptávám akvarijní lepidlo

Poptávám akvarijní lepidlo

Poptávám akvarijní lepidlo Perennator V 23-1.
Poptávka byla vložena dne:
03.04.2018 09:24

Platnost poptávky:
03.05.2018 08:50

Kontaktní osoba:
Karel Jančar

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Chomutov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní produkty značky Schönox - podlahová a obkladová technika

Kvalitní produkty značky Schönox - podlahová a obkladová technika

Potřebujete pro stavebnické práce a renovace kvalitní výrobky? Pak si vyberte z naší nabídky produktů značky Schönox, které vám usnadní práci a zajistí vždy perfektní finální výsledek! V nabídce podlahové a obkladové techniky Schönox můžete vybrat lepidla na obklady, hydroizolaci, lepidla na pdolahy, spárovací hmotu, nivelační hmotu, penetraci a spoustu dalších výrobků, díky kterým vám půjde práce od ruky. Ať už se pouštíte do stavby rodinných domů nebo jiných velkých projektů, vsaďte na podlahovou a obkladovou techniku značky Schönox!


Specialista na stavební chemii – mazadla, pasty, vosky, oleje, lepidla

Specialista na stavební chemii – mazadla, pasty, vosky, oleje, lepidla

Sháníte kvalitní stavební chemii? Vsaďte na řadu výrobků Arecal od společnosti reca spol. s r.o., které vynikají svým snadným zpracováním. Mezi našim sortimentem naleznete pomocné i provozní materiály pro oblast stavebnictví, kovu i instalací. Pro naše výrobky neustále hledáme inovativní řešení, aby splňovaly požadavky i náročných uživatelů. Vyzkoušejte naše mazací pasty, spreje, vysokotlaká přilnavá mazadla, vosky, odrezovače, vrtací oleje, lepidla, barvy a mnoho dalšího. S našimi výrobky budete spokojeni. Neváhejte a kontaktujte nás.


Univerzální barvy na dřevo i kov - pro ošetření dřeva a kovu v interiéru i exteriéru

Univerzální barvy na dřevo i kov - pro ošetření dřeva a kovu v interiéru i exteriéru

Chcete natřít dřevo i kov jednou barvou, která je přitom velice kvalitní s vysokou kryvostí a vydatností? Pak si pořiďte barvu Univerzal u velkoobchodu nátěrových hmot SILESIA COLOR v Ostravě. Tato barva se nanáší na kovové i dřevěné plochy v interiéru i exteriéru. Barva UNIVERZAL je vhodná pro vrchní lesklé a matné nátěry dřeva i kovů vystavených povětrnostním vlivům jako jsou ploty, okapy, dveře, okna, konstrukce všeho druhu, zábradlí apod.. Mezi další výhody této barvy patří: - vysoká vydatnost - široká paleta odstínu - lesklé i matné provedení - výborná kryvost - vysoká odolnost vůči slunečnímu záření. Další výhodou je optimální konzistence, proto se univerzál nemusí již ředit. Výrobce Colorlak nám tuto barvu dodává již naředěnou na tu nejoptimalnější tekutost a tak Vám zajistí vysokou ochranu! Pořiďte si tuto velice odolnou barvu, která se řadí na špici syntetických univerzálních barev, ještě dnes.


Studio míchání barev - na fasády i do interiéru, fasádní nátěry

Studio míchání barev - na fasády i do interiéru, fasádní nátěry

Potřebujete namíchat barvu na fasádu či do interiéru? Pak navštivte naši prodejnu Stavebniny Vajbar s.r.o. se sídlem v Bořeticích a nechte si namíchat barvu na míru. Můžete se zastavit pro barvu jak v obci Bořetice tak i v našich ostatních prodejnách v Podivíně či v Hustopečích. Barvy Vám namíchame podle Vašich představ. Máme obchodní zastopení firmy Caparol díky, které nabízíme míchání barev ve velmi vysoké kvalitě. Použíme stroj Color Expres E4 na míchaní barev. V nabídce barev najdete široký výběr z odtínů. Produkty který nabízíme jsou barevné omítky, nátěry na fasády, interiérové barvy, laky, lazury, nátěry na podlahy a podobně.


Průmyslové barvy a nátěrové hmoty ALCEA pro průmysl

Průmyslové barvy a nátěrové hmoty ALCEA pro průmysl

Průmyslové barvy a veškeré nátěrové hmoty pro průmysl prodává specializovaná prodejna barev a laků DUMAG barvy s.r.o. v Opavě na Krnovské ulici. Máme regionální zastoupení pro Severní Moravu italského výrobce průmyslových barev ALCEA. Barvy mícháme od malého množství 3-4 kg po střední i větší množství 25 kg a více. Vše dle dohody a objednávky zákazníka. PRŮMYSLOVÉ BARVY jsou vhodné na: - stroje a jejich strojní součástky - strojní zařízení a komponenty - mostní konstrukce - jakékoliv kontejnery - vedení potrubí v průmyslových areálech - střechy - haly - ocelové konstrukce - firemní a průmyslové areály - ploty, sloupy - vozíková stání - stojany na jízdní kola - skladové regály apod.


Ráj barev Tábor

Ráj barev Tábor

Sháníte malířskou nebo fasádní barvu či potřebujete nechat namíchat zvolený odstín? Pak navštivte maloobchodní a velkoobchodní prodejnu RÁJ BAREV v Táboře. Naleznete zde kompletní nabídku malířských a fasádních barev, laků, autolaků, malířských potřeb, štětců, válečků, ředidel, tmelů a lepidel nebo protipožárních nástřiků. Přímo v prodejně Vám podle zadání namíchají požadovaný odstín barvy jak od tuzemských, tak od zahraničních dodavatelů. Pokud budete mít zájem, není problém zajistit odborné malířské či lakýrnické služby.