Poptávám akvarijní lepidlo

Poptávám akvarijní lepidlo

Poptávám akvarijní lepidlo Perennator V 23-1.
Poptávka byla vložena dne:
03.04.2018 09:24

Platnost poptávky:
03.05.2018 08:50

Kontaktní osoba:
Karel Jančar

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Chomutov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vodou ředitelná barva na radiátory Slovakryl Radiátor- prodej

Vodou ředitelná barva na radiátory Slovakryl Radiátor- prodej

Pro pravidelnou údržbu radiátorů doporučuje firma Slovlak CZ Zlín svůj produkt Slovakryl Radiátor - je to vrchní vodou ředitelná barva na radiátory, vhodná je i pro nátěry teplovodního potrubí a jiných topných povrchů, které byly upraveny základní antikorozní barvou. Výhody barvy Slovakryl Radiátor: - výborná roztíratelnost - krátký čas schnutí - vysoká krycí schopnost a přilnavost - nezapáchá - nežloutne - odolná teplotě až 80°C. Před nátěrem je třeba kovové těleso radiátoru či potrubí očistit, odmastit a zbavit rzi. Nejprve natřete v jedné vrstvě základní antikorozní nátěr, po zaschnutí si dle potřeby nařeďte barvu Slovakryl Radiátor a naneste 1-2 vrstvy s odstupem cca 2 hodin.


Interiérové malířské omyvatelné barvy - stěny bez skvrn a šmouh

Interiérové malířské omyvatelné barvy - stěny bez skvrn a šmouh

Vsaďte při příštím malování na omyvatelné barvy! Díky nim nebudou váš domov hyzdit skvrny a šmouhy na stěnách. Drobné nečistoty z nátěru prostě jednoduše omyjete a vaše stěna bude jako nová. Přijďte si tyto barvy pořídit do naší prodejny ABC barvy s.r.o. v Opavě na Bochenkové ulici. Pokud byste třeba rádi vymalovali pokojíček, ale bojíte se, že malba dlouho nevydrží, vymalujte ho omyvatelnou barvou a nestresujte se tak kvůli drobným malířským uměním vašich dětí na zdi. Určitě každý ocení vlastnosti naších omyvatelných barev: - vysoká vydatnost - výborná krycí schopnost - matný vzhled - paropropustnost. Některé typy naších omyvatelných barev jsou vhodné k aplikaci vysokotlakým stříkáním, nebo jednoduše možno aplikovat vhodným malířským válečkem. Také nabízíme barvy Het, Caparol, Pellachrom, Dulux. Nabízíme namíchané barevné odstíny přímo od výrobce, již od 1 kg: - HET Klasik, HET Brillant - Caparol Alpina Livingstyle 2,5 l - nyní akční cena - Dulux Colour of the World Pokud si nevyberete ten správný odstín v již namíchaných odstínech určitě nezoufejte, protože naše barvy můžeme jednoduše namíchat a Vámi vybraný odstín jsme schopni na počkáni natónovat na naších tónovacích strojích. Také Vám doporučujeme prémiovou interiérovou vysoce kryjící barvu Caparol Malerit nebo Indeko, kterou nabízíme v té nejvyšší kvalitě s možností tónování do široké škály odstínů. Jsme vaši lidé! V ABC Barvách vám poradíme a pomůžeme vybrat ideální odstín i typ barvy.


Míchací centrum - míchání, tónování barev, fasádních omítek na počkání

Míchací centrum - míchání, tónování barev, fasádních omítek na počkání

Společnost TERMO zateplení, s.r.o. má specializovanou prodejnu na zateplovací systémy a interiérové a exteriérové barvy v Kroměříži. Naše míchací centrum využívají firmy a soukromé osoby i z okolních regionů - Přerov, Olomouc, Prostějov. Provádíme míchání, tónování barev a fasádních omítek na počkání - mícháme v široké škále barev. Prodej, tónování: - disperzní interiérové barvy - fasádní nátěry - akrylátové, silikonové fasádní barvy. Naše firma je nejen prodejce zateplovacích systémů a barev, ale zaměřujeme se na realizaci zateplení fasád, bytových domů i komerčních budov. Máme zkušenosti se sanacemi budov.


Sanace vlhkých zděných sklepů v činžovních a rodinných domech Praha

Sanace vlhkých zděných sklepů v činžovních a rodinných domech Praha

Ceny nemovitostí převážně v centrech měst stále stoupají, což vede k efektivnímu využívání všech prostor, které domy nabízejí. Tedy i sklepů například v činžovních nebo rodinných domech, které se často přebudovávají na kanceláře nebo prodejny. K plnohodnotnému využití zděných sklepů je však potřeba zajistit jejich hygienickou nezávadnost, odstranit vlhkost a problémy s ní spojené. Společnost NEKAP, spol. s r.o. se sídlem v Praze zajistí dlouhodobou a spolehlivou sanaci zděných sklepů a to i v místech, která nelze odizolovat zvenčí. Díky speciální omítce od společnosti firmy NEKAP, spol. s r.o. si můžete být jisti, že problém v vlhkostí ve sklepních prostorách je vyřešen.


Prodej spojovacího materiálu kutilům a drobným živnostníkům

Prodej spojovacího materiálu kutilům a drobným živnostníkům

Šrouby Klocová Kolín prodej spojovacích materiálů Kdo hledá najde. Šrouby Klocová Kolín je spolehlivý dodavatel spojovacích materiálů. Obraťte se na nás a pořiďte si kvalitní vybavení do dílny či do firmy. Náš kotevní a spojovací sortiment obsahuje šrouby, matice, podložky, kotouče, vruty, závitové tyče, hmoždinky, nýty, drobné nářadí, silikony, pěny, chemické malty a mnohem více. Zboží pravidelně inovujeme a dbáme na jeho prvotřídní kvalitu. Udělejte si čas a navštivte naši prodejnu v Kolíně a Kutné Hoře. Provozní doba Po-Pá 7:30 - 16:00


Prodej stavební chemie PCI - lepidla na obklady i dlažbu, spárovací hmoty, izolace

Prodej stavební chemie PCI - lepidla na obklady i dlažbu, spárovací hmoty, izolace

Pokud opravujete, rekonstruujete nebo stavíte, budete určitě potřebovat kvalitní pomocníky v podobě stavební chemie, kterou můžete zakoupit u firmy Profila Trade s.r.o. Naše společnost se specializuje na maloobchodní i velkoobchodní prodej obkladové techniky a naleznete u nás také stavební chemii PCI, která je neustále testována a prověřována nezávislými instituty. Každodenně plní i ty nejnáročnější požadavky zákazníků. Stavební chemie PCI: - lepidla na obklady a dlažby - spárovací hmnoty - silikonové tmely pro pružné spáry v exteriéru i interiéru, spárovací hmoty pro spárování přírodního kamene, univerzální barevné spárovací hmoty ideální pro keramiku - vyrovnávací stěrky - cementové samonivelační stěrky pro podlahová topení - izolace pod dlažby a obklady - speciální izolační pásky, stěrky - rychleschnoucí a speciální potěry - penetrace a přísady. Spolehněte se na kvalitu a přijďte si zakoupit stavební chemii PCI k nám!