Oprava koľajových oblúkov a konštrukcií navarovaním

Oprava koľajových oblúkov a konštrukcií navarovaním

Predmet zákazky je je oprava koľajových oblúkov, výhybiek a križovatiek vrátane ich súvisiacich funkčných častí reprofiláciou opotrebovaných častí do zodpovedajúceho prierezu a tvaru bez prerušenia električkovej dopravy s maximálnym využitím nočnej dopravnej výluky a realizácia odstraňovania havarijných stavov častí koľajového zvršku električkových tratí.Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
29.03.2018 09:55

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
28.05.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť

Zadavatel IČ:
00492736

Kontaktní osoba:
Mgr. Kristína Galovičová

Zadavatel telefon:
+421 259 501 260


Zadavatel web:
http://dpb.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45262680-1
Zváranie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pájení nerezových i ocelových materiálů pastou na bázi mědi (Cu) a na bázi nikl-chrom (Ni-Cr)

Pájení nerezových i ocelových materiálů pastou na bázi mědi (Cu) a na bázi nikl-chrom (Ni-Cr)

Pro pájení ocelového i nerezového materiálu, trubek a dalších komponent se v hojné míře využívá jako pájecí materiál čistá 100% měď ve formě plastické, tekuté pasty. Pájení s měděnou pastou přináší velmi dobré výsledky díky dobré kapilaritě mědi a vysoké pevnosti spoje. Pokud máte zájem o pájení nerezu obraťte se na společnost D&K Brazing s.r.o. se sídlem v Olomouci a působnosti po celé České republice. V současné době získávají na popularitě pájecí pasty na bázi Ni a Cr jako náhrada pasty na bázi Cu. Výhodou těchto pájecích past je: - vyšší pevnost spoje - vyšší odolnost korozivnímu prostředí - nižší teplota pájení pro některé Ni-Cr pájecí pasty. Velmi oceňovaná vlastnost je také menší ovlivnění struktury základního materiálu. Pro celkový pozitivní dojem působí i barevná blízkost spoje barvě okolního základního materiálu, na rozdíl od výrazné červenohnědé barvy spoje pájecí pastou na bázi mědi.


Zámečnické a svářečské práce Cerekvice nad Bystřicí - výroba náhradních dílů v oboru slévárenství

Zámečnické a svářečské práce Cerekvice nad Bystřicí - výroba náhradních dílů v oboru slévárenství

Hledáte spolehlivou firmu, která provádí kvalitní zámečnické a svářečské práce? Potřebujete mít jistotu, že Vaše firma bude mít provedené zámečnické a svářečské práce v termínu? Oslovte naši firmu MH - KOVO, s.r.o. Cerekvice nad Bystřicí a my Vám poskytneme kvalitní služby. zámečnické a svářečské práce dále se zabývá zakázkovou výrobou výrobou ocelových konstrukcí výrobou potrubních dílů pro odsávání-odprášení výrobou odstředivých odlučovačů-cyklonů výrobou náhradní díly v oboru slévárenství


MIG svařování Chomutov - svařování kovů v ochranné atmosféře inertním plynu

MIG svařování Chomutov - svařování kovů v ochranné atmosféře inertním plynu

Chomutovská společnost HS UMFORMTECHNIK s.r.o. zajišťuje svařování různých dílů a komponent metodou MIG, což znamená poloautomatické svařování kovů v ochranné atmosféře inertního plynu. Plyn má jen ochrannou funkci, kdy je zamezeno k přísunu vzduchu ke kovu, neprobíhají tedy žádné chemické reakce. Svařování MIG metodou se používá především pro svařování lehkých kovů. Plyny, které se pro svařování používají - CO2, směs argon+CO2, směs argon+O2 a další vícesložkové směsi na základě argonu.


Kovovýroba - zpracování kovů, plechů a svařování, vysoká kvalita zpracování

Kovovýroba - zpracování kovů, plechů a svařování, vysoká kvalita zpracování

Hledáte kvalitní společnost, která se zabývá kovovýrobou a zpracovává kov - trubky, plechy, svařování v okolí Brna a vy by jste rádi takovou společnost oslovili? Pak se obraťte na společnost SW - MOTECH s.r.o. se sídlem v obci Vojkovice u města Brna, která Vám nabízí kvalitní výrobu, dodávku a zpracování kovovýroby, zpracování plechu a kovů, CNC ohraňování, řezání laserem, svařování řezání a ohýbání trubek. Do našeho zpracování, výroby a dodávky kovovýroby hlavně patří: -trubky a plechy, motocyklové příslušenství, speciální konstrukce pro motocykly - nosiče zavazadel, bezpečnostní rámy, řezání laserem, CNC ohraňování, povrchové úpravy, lisování, ohýbání trubek, svařování, kovovýroba. Dodáváme komponenty z kovových plechů a trubek. Zpracování provádíme dělením, ohýbáním a svařováním.


Kovovýroba - pálení, svařování a lisovaní pro ocelové konstrukce, stroje nebo potrubí

Kovovýroba - pálení, svařování a lisovaní pro ocelové konstrukce, stroje nebo potrubí

Hledáte v okolí Brna firmu, která se zabývá kovovýrobou? Pak už nehledejte a podívejte se na brněnskou firmu GIOMETAL s.r.o., která se zabývá vzduchotechnikou a kovovýrobou. Zajišťujeme kovovýrobu pro: - lehké ocelové konstrukce - části strojů a výrobních linek - ocelové svařované potrubí - odsávací digestoře - nerezové výrobky Mezi naše další služby patří: Pálení na CNC strojích - pálení plasmou z konstrukční oceli nebo nerezové oceli, které zaručuje přesně tvarované výpalky s nimiž lze dále pracovat (broušení, svařování, ohýbání, povrchové úpravy) Svařování konstrukčních, nerezových, vysoce legovaných ocelí metodami: - MIG/MIG - obloukové svařování za pomoci tavící se elektrody - TIG - svařování prostřednictvím wolframové netavící se elektrody - AUTOGEN - plamenové svařování pomoci autogenu Lisování kovů na na výstředníkových lisech do síly 1000 kN, které jsou schopny vyrobit různé typy výlisků, ke kterým dokládáme i CAD/CAM dokumentaci o dokumentaci o uskladnění. Pro více informací o našich službách se obraťte na naše webové stránky nebo nás kontaktuje pomocí emailové adresy.


CNC obrábění na nejmodernějších obráběcích strojích, pálení, sváření a jiné povrchové úpravy

CNC obrábění na nejmodernějších obráběcích strojích, pálení, sváření a jiné povrchové úpravy

Hledáte profesionální společnost v oblasti kovoobrábění z Olomouckého kraje? STT SERVIS, s.r.o. je firma z Dlouhé Loučky, která se již mnoho let zabývá přesným CNC obráběním, které provádí na nejmodernějších obráběcích strojích. Pro své zákazníky zajistíme veškeré služby týkající se dané zakázky, a to kvalitně s maximální přesností. Připravíme výkresovou dokumentaci, dodáme materiál, vyrobíme CNC program a nakonec provedeme potřebné povrchové úpravy, jako je pálení, sváření a obrábění. Máme bohaté zkušenosti v daném oboru a jsme držiteli několika certifikátů, dokážeme tudíž uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Kromě prvotřídní kvality Vám nabízíme flexibilitu, vysokou odbornost a individuální přístup ke každému klientovi.