Poptávám svařování litiny

Poptávám svařování litiny

Poptávám svařování litiny.
Poptávka byla vložena dne:
25.05.2017 11:49

Platnost poptávky:
25.06.2017 11:12

Kontaktní osoba:
lisková

Kontaktní email:

Telefon:
+420 608 644 605

Okres:
Pardubice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pro sériovou výrobu tvářených a svařovaných dílů využíváme různé technologie a postupy

Pro sériovou výrobu tvářených a svařovaných dílů využíváme různé technologie a postupy

Hledáte spolehlivou firmu, která se zaměřuje na výrobu svařovaných dílů? Rádi by jste navázali dlouhodobou spolupráci? Obraťte se na společnost Pressmetal – CZ, spol. s.r.o., kterou najdete v Třinci. Za pomocí různých technologií jsou schopni vyrobit i složitější tvary svařovaných či tvářených dílů. Výrobní technologie: - lisování kovů za studena – klasické i CNC výstředníkové lisy - ruční, poloautomatické i robotické svařování a bodování - elektro-erozivní obrábění - omílání nežádoucích otřepů z materiálů - závitování na stroji, který jsme sami zhotovili - 3D měření - válcování kovů - praní - průmyslové čištění - nástrojárna – pro údržbu našich strojů a pro výrobu jednodušších lisovacích nástrojů Pro více informací o spolupráci nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám zodpovíme jakékoliv dotazy.


Pájení měděných a mosazných komponentů pájkami BLOCKADE®

Pájení měděných a mosazných komponentů pájkami BLOCKADE®

Pro pájení plamenem měděných komponentů (trubek) se často používá pájka se složením měď + fosfor + stříbro s obsahem stříbra 5-15%. Vzhledem ke stále rostoucí ceně stříbra se nabízí možnost využít pájky bez obsahu stříbra. Společnost A.V.D. pájení, která působí nejen v Opavě, Ostravě ale celé České a Slovenské republice, používá a nabízí svým zákazníkům implementaci technologie plamenového pájení spojů měď + měď resp. měď + mosaz. Jedná se o různé druhy měděných trubek popř. měděných trubek spojovaných s mosaznými přírubami a koncovkami. Velmi vhodnou variantou pájky pro tento typ spojů je pájka se složením měď+ fosfor + cín. V kombinaci s plynným tavidlem odpařovaným přímo do pájecího plamene vytváří pevný a povrchově čistý spoj. Teplota tavení pájky je v rozmezí 650 až 700 °C. Pevnost v tahu je 250N/mm2 a také teplota je nízká stejně jako u stříbrných pájek. Nabízíme i zcela novou pájku se složením měď + fosfor + cín + křemík s označením BLOCKADE®. Pájka má zcela specifické složení i vlastnosti. Povrch pájeného spoje je čistý, lesklý a kompaktní. Pájka má teplotu tavení v rozmezí 640 - 680 °C a pevnost v tahu 250N/mm2. Lze ji použít jak s plynným tavidlem odpařovaným přímo do pájecího plamene tak v kombinaci s tavidlem v pastě např. ECOSMART®. Pájka BLOCKADE® se velmi osvědčila především v odvětví klimatizace a chlazení. Spoje odolávají korozivnímu prostředí a namáhání vibracemi. Pájka plně nahrazuje doposud používané pájky s příměsí stříbra. Společnost A.V.D. pájení Vám nabídne pájku BLOCKADE® v provedení tyče v balení min. 10 kg. Samozřejmě jsme připraveni pomoci s implementací materiálu BLOCKADE® do výrobního procesu, a to včetně návrhu vhodného tavidla a příslušenství pro pájení – hořáky, redukční ventily a další.


CNC svařovací robot - přesné robotické svařování konstrukcí a dílů

CNC svařovací robot - přesné robotické svařování konstrukcí a dílů

Firma ZAKO Turčín, spol. s r.o. má ve svém strojním parku robotizovaný CNC svařovací robot IGM 477-S s veškerou svařovací technikou pro robotické svařování vysoké kvality. Robotické CNC svařování používá společnost ZAKO Turčín, spol. s r.o. ke svařování nosných dílů ocelových konstrukcí. Může tak klientovi zaručit dodržení všech svařovacích parametrů dle svařovacího postupu. Dosahuje se vždy maximální kvality svarového spoje na každém dílu. V případě dotazů využijte konzultace s našimi kvalifikovanými zaměstnanci.


Svařování nerezových, hliníkových dílů, tenkých i silných plechů metodou MIG - TIG

Svařování nerezových, hliníkových dílů, tenkých i silných plechů metodou MIG - TIG

Moderní svářečky nové generace má k dispozici společnost Aleš Brzák A-Z kovo s.r.o. - jsme Vám k dispozici pro svařování nerezových, hliníkových dílů i barevných kovů, technologie umožňuje svařování tenkých i silných plechů od 0,6mm až do 30mm. Svařujeme metodou MIG - TIG. Svařování MIG: - svářečky Migatronic Omega 400, Compact 180 a Compact 240. Svářečka Migatronic Omega 400 díky vodnímu chlazení může pracovat s velkou zátěží bez zbytečných přestávek, má široký obsah řídicích programů. Svařování TIG: - svářečky Fronius MagicWave 2200 a Fronius MagicWave 230i nové generace. Díky pokročilé technologii jsme schopni svařit velice tenké plechy.


Pájení nerezových i ocelových materiálů pastou na bázi mědi (Cu) a na bázi nikl-chrom (Ni-Cr)

Pájení nerezových i ocelových materiálů pastou na bázi mědi (Cu) a na bázi nikl-chrom (Ni-Cr)

Pro pájení ocelového i nerezového materiálu, trubek a dalších komponent se v hojné míře využívá jako pájecí materiál čistá 100% měď ve formě plastické, tekuté pasty. Pájení s měděnou pastou přináší velmi dobré výsledky díky dobré kapilaritě mědi a vysoké pevnosti spoje. Pokud máte zájem o pájení nerezu obraťte se na společnost D&K Brazing s.r.o. se sídlem v Olomouci a působnosti po celé České republice. V současné době získávají na popularitě pájecí pasty na bázi Ni a Cr jako náhrada pasty na bázi Cu. Výhodou těchto pájecích past je: - vyšší pevnost spoje - vyšší odolnost korozivnímu prostředí - nižší teplota pájení pro některé Ni-Cr pájecí pasty. Velmi oceňovaná vlastnost je také menší ovlivnění struktury základního materiálu. Pro celkový pozitivní dojem působí i barevná blízkost spoje barvě okolního základního materiálu, na rozdíl od výrazné červenohnědé barvy spoje pájecí pastou na bázi mědi.


Sváření plechů Hradec Králové – svařence z plechových komponentů, profilů a rámy strojů

Sváření plechů Hradec Králové – svařence z plechových komponentů, profilů a rámy strojů

SV Metal spol. s r.o. Hradec Králové Nabízíme sváření všech základních materiálů, se kterými pracujeme - oceli, nerezu a hliníku. Všechny naše montážní jednotky disponují kapacitami pro sváření plechu. Specializujeme se na svařence vyrobené z plechových komponentů, profilů a rámy strojů. Provádíme tyto metody svařování: SVÁŘENÍ (metodami TIG, MIG-MAG) svařovací zařízení CEBORA, FRONIUS, EUTECTIC CASTOLIN, MIGATRONIC Bodové sváření bodovky až do výkonu 200 kWA Proces sváření plechu je certifikován dle DIN 6700-2 C3 (sváření kolejových vozidel) a sváření ocelových konstrukcí dle DIN 18800-7.