Poptávám stavební řezivo

Poptávám stavební řezivo

Poptávám nesámovaná hoblovaná pkrna tl. 20 mm, cca 25 m2 (bez kůry).
Poptávka byla vložena dne:
23.05.2017 14:06

Platnost poptávky:
23.06.2017 13:35

Kontaktní osoba:
Pavel Holub

Kontaktní email:

Telefon:
+420 605 154 044

Okres:
Plzeň-jih

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zpracovatel dřeva v kraji Vysočina

Zpracovatel dřeva v kraji Vysočina

Hledáte dodavatele v oblasti zpracování dřeva v kraji Vysočina? Naše společnost, Zbyněk Čech, se zabývá prací se dřevem. Pokud máte stavební firmu, nebo potřebujete stavební řezivo pro svoje vlastní potřeby, dovolíme si vám nabídnout veškerý potřebný materiál. V nabídce máme trámy, prkna, dřevěné laťky, vše zpracováváme u nás a ručíme za nejlepší kvalitu. Dále umíme přichystat kulatinu na zakázku. Co dále můžeme nabídnout našim klientům jsou služby v zemědělství. Vlastníme speciální stroje, kterými provozujeme setí a sklizeň vaší úrody. Stačí nás kontaktovat a dle požadavků se pokusíme vašim přáním vyhovět. Nečekejte a kontaktujte nás na e-mailové adrese nebo telefonním čísle. Osobní setkání možné po předchozí domluvě.


Výrobky pro truhláře, podlaháře  a stavebníky - obchod nejen pro kutily Praha

Výrobky pro truhláře, podlaháře a stavebníky - obchod nejen pro kutily Praha

Nabízíme prodej dřeva a dřevařských výrobků a další potřeby nejen pro kutily. Sortiment: - podlahové lišty velký výběr - profilové lišty dřevěné masiv - spárovky:borovice, smrk, dub, buk možno objednat rozměr na míru - palubky smrk od 149 Kč - hranoly lepené pevnostní i masivní - latě hoblované sušené - spojovací materiál - upevňovací technika FISCHER, UPAT - vruty, tmely, lepidla, nářadí - stavební a nábytkové kování - stavební chemie PU pěny a chemické hmoždinky - palubkové dveře interiérové smrk - pily na dřevo od firmy BAHCO kompletní sortiment - podlahové tmely SOUDAL - tmely na dřevo CLOU - schodišťový program: výplně, schodnice, podstupnice, madla, ukončovací sloupy. Borovice, Dub, Buk - násady na stavební nářadí - prodej dveřní prahy, masivní dveřní práh - prahy z masivu, práh z masiv - velký výběr dveřních prahů Dub, Buk, i atypické rozměry - brusivo STARCKE Pásy, archy, výseky.... Těšíme se na vaši návštěvu! - Po-Pá: 8:00-17:00


Pila Ostrov nad Oslavou, pořez kulatiny, prodej stavebního řeziva, prodej palivového dříví

Pila Ostrov nad Oslavou, pořez kulatiny, prodej stavebního řeziva, prodej palivového dříví

Představujeme Vám firmu Pila Ostrov nad Oslavou, která svoji činnost zaměřila na zpracování surového dřeva. Zabýváme se pořezem kulatiny, prodejem palivového dřeva, dopravou kulatiny a montáží dřevěných konstrukcí. Nařezané řezivo je skladováno v hranicích a jednotlivé vrstvy jsou oddělené proklady, které slouží k přirozenému sušení řeziva. Služby pila Ostrov nad Oslavou: - pořez kulatiny - prodej stavebního řeziva - prodej palivového dříví a pilin - doprava řeziva na místo určení - pořezy dříví na zakázku - montáže dřevěných konstrukcí Pokud Vás naše zpracování surového dřeva zaujalo, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Ostrov nad Oslavou 120, okres Žďár nad Sázavou.


Spárovky napojované, průběžné dub, buk, jasan, javor - výroba, prodej jednovrstvé lepené desky

Spárovky napojované, průběžné dub, buk, jasan, javor - výroba, prodej jednovrstvé lepené desky

Společnost BRENUS s.r.o. je významným dodavatelem lepených dřevařských materiálů v ČR, produkt který umí opravdu dobře jsou spárovky cinkované-napojované a průběžné. Jde o jednovrstvé lepené desky v provedení dub, buk, jasan, javor i z jiných listnatých a jehličnatých dřevin. Dodáme spárovky - lepené desky pro použití v interiéru, při použití v exteriéru Vám upřesníme, které spárovky a za jakých podmínek bude vhodné zvolit. Desky jsou bez povrchové úpravy. Baleno jednotlivě nebo jako balík. Spárovky cinkované, délkově napojované a průběžné: - z evropských dřevin - buk, dub, javor, jasan, smrk, borovice, ořech i dalších - z ostatních dřevin - ořech americký, třešen americká, merbau, doussie, wenge, iroko, jatoba, sapeli, ovangkol, zebrano.


Prodej hoblovaných modřínových a smrkových desek v různých rozměrech

Prodej hoblovaných modřínových a smrkových desek v různých rozměrech

Přemýšlíte, kde v Ostravě seženete hoblované modřínové desky? Sháníte dodavatele kvalitního stavebního dřeva? Firma Dřevoprodej Jiří Hrůza v Ostravě je spolehlivým dodavatelem stavebního dřeva a stavebně truhlářských výrobků. Dodáváme po celé České republice a na Slovensku. Hoblované modřínové desky: dodáváme v těchto rozměrech: - 19 x 110 x 2000 – cena 90 Kč / ks vč. DPH - 19 x 110 x 3000 – cena 134 Kč / ks vč. DPH Čtyřstranně hoblované smrkové desky v jakosti AB: vybírat můžete z více rozměrů, délka je u všech do 5 metrů: - cena 272 Kč / m2 bez DPH je u těchto rozměrů – 19 x 145; 195; 95; 120; 110 - 28 x 146 – cena 65 Kč / m2 bez DPH Objednávejte u nás dřevěné desky a budete spokojeni. Lze také platit kartou.


Výroba a prodej řeziva Nošovice, sušení, impregnace řeziva, výroba vazníků, palubek, pilařská výroba

Výroba a prodej řeziva Nošovice, sušení, impregnace řeziva, výroba vazníků, palubek, pilařská výroba

Představujeme Vám firmu Pila Nošovice s.r.o. z okresu Frýdek-Místek, která svoji činnost zaměřila na výrobu a dodávky řeziva. Součástí našich nabízených služeb je také zajištění těžebních prací, zajištění dopravy, sušení řeziva, hoblování řeziva a impregnace řeziva. Výroba a prodej řeziva Nošovice: - řezivo - otopné palivo - výroba vazníků - výroba palubek - palety a obalové prvky - pilařská výroba, katr. Pokud Vás naše výroba a prodej řeziva zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Nošovice 97, okres Frýdek-Místek.