Poptávám studnařské práce

Poptávám studnařské práce

Poptávám studnařské práce, vrtaná studna, hloubka 40m.
Poptávka byla vložena dne:
23.05.2017 11:58

Platnost poptávky:
23.06.2017 10:11

Kontaktní osoba:
Lenka Matysová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 732 840 576

Okres:
Šumperk

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vrtané studny - vlastní zdroj podzemní vody, pro zásobování pitnou vodou

Vrtané studny - vlastní zdroj podzemní vody, pro zásobování pitnou vodou

Pokud chcete využívat vlastní studnu pro zásobování pitnou vodou, obraťte se v lokalitě Zlínský kraj na firmu EKODRILL Zlín, která provádí vyhledávání zdroje podzemní vody a staví vrtané studny na klíč. Působí hlavně na Moravě, v lokalitě Zlínský kraj, ale mnoho zakázek realizovali i v Čechách a na Slovensku. Vzhledem k tomu, že je v dnešní době voda stále hlouběji, je nutné provádět hluboké studniční vrty, jedině tak je zaručen přítok vody i v době srážkového minima. Společnost Ekodrill má k dispozici různé vrtné soupravy a jsou tak schopni vrtat ve všech druzích hornin. Realizovali již stovky zdrojů podzemní vody pro zásobování obcí, rodinných domů, chat i firemních provozů. Na základě hydrogeologického průzkumu určí optimální místo pro budoucí studnu, navrhnou optimální konstrukci studny, provedou vrtné práce a vyřídí nezbytné legislativní záležitosti až po kolaudaci vrtané studny a zavedení vody do místa spotřeby. Studny dodávají s hygienickým atestem na pitnou vodu.


Vrty a vrtané studny do 150 metrů, prohlubování studen

Vrty a vrtané studny do 150 metrů, prohlubování studen

Potřebujete vrt pro čerpadlo? Chcete vyvrtat studnu? Nejste si jisti, zda je Váš pozemek vhodný pro vrtanou studnu? Kontaktujte naši společnost František Klazar. Jsme profesionálové s více než 20-letými zkušenostmi. Provádíme vrty v jakémkoli terénu. Díky špičkové technice a profesionálně vyškoleným pracovníkům Vám zaručíme dlouhou a bezproblémovou životnost studny a stabilitu vrtu. Nabízíme Vám i čištění či prohloubení u stávajících studen. Provádíme i zemní protlaky a protlaky komunikací a můžeme Vám nabídnout i zatloukání ocelových trub. Vrtáme do hloubky 150 m. V případě zájmu se podívejte na naše stránky, kde se o naší společnosti František Klazar dozvíte více, anebo nás přímo kontaktujte pro nezávaznou cenovou nabídku.


Výkopové a zemní práce s minibagrem - rychlé terénní úpravy

Výkopové a zemní práce s minibagrem - rychlé terénní úpravy

Pokud potřebujete na stavebním pozemku či na zahradě vyřešit rychle výkopové a zemní práce, je Vám pro lokalitu Zlínský kraj, Kroměříž k dispozici Pavel Páleníček, který zajistí práce s minibagrem. Výhoda pásového minibagru je nízká hlučnost, minimální zatížení terénu, díky tomu, že není široký, projede i zahradní bránou šířky 90cm. Práce minibagrem: - výkopy pro přípojku vody, kanalizace, jímky, elektřiny - základy na plot - kopání bazénu, jezírka - terénní úpravy zahrady.


Kopané studny Mladá Boleslav, studnařské práce, hloubení studny, čištění, opravy kopaných studní

Kopané studny Mladá Boleslav, studnařské práce, hloubení studny, čištění, opravy kopaných studní

Představujeme Vám firmu Josef Dušek z okresu Mladá Boleslav, která svoji činnost zaměřila na kompletní studnařské práce. Svým zákazníkům rádi zajistíme hloubení studny, čištění studny, opravy a renovace kopaných studní, čištění a dezinfekce studní, provádíme montáže, demontáže a výměny čerpadel. Dále zajistíme dokumentaci ke stavebnímu povolení. Pokud Vás naše kopané studny zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Hluboká 177, Brodce, Mladá Boleslav.


Výkopy studní a veškeré doplňkové práce, demoliční a instalatérské služby

Výkopy studní a veškeré doplňkové práce, demoliční a instalatérské služby

Máte doma vlastní studnu? Hledáte nový zdroj pitné vody mimo veřejný vodovod? Potřebujete zajistit služby okolo těchto záležitostí? Rádi vám pomůžeme – my ze společnosti Studnařství Dvořák. Na zakázku realizujeme výkopy nových studní, taktéž vrtaných. Vaše stávající zdroje vody dokážeme buďto prohloubit, nebo vyčistit. Dále nabízíme hydrogeologické průzkumy nebo asanace. Nejenom studnařské práce, ale nabízíme také služby instalatérské a demoliční. Můžete si také zakoupit čerpací techniku nebo palivové dřevo. Pro více informací nás kontaktujte. Vždy se zaměřujeme na požadavky zákazníka, práce tak dále uzpůsobujeme přesně na míru. Výhodou je dlouholetá záruka na naši práci a k tomu servisní služby. Pohybujeme se v okolí Kladna a Prahy, ale dle domluvy není problém uskutečnit realizaci v rámci celé České republiky. Najdete nás v Osluchově, na adrese Žižice 38. Kontakt lze navázat skrze telefonní číslo nebo webový formulář.


Vrtané studny a čištění studní Frýdek - Místek, studna vlastní zdroj pitné vody, vrty

Vrtané studny a čištění studní Frýdek - Místek, studna vlastní zdroj pitné vody, vrty

Představujeme Vám firmu VIJAR-CZ FRÝDEK-MÍSTEK s.r.o., která svoji činnost zaměřila na kopané a vrtané studny včetně jejich čištění. Zdarma přijedeme na konzultaci přímo na váš pozemek. Působíme v Moravskoslezském a Zlínském kraji. Máte dům se zahradou? Pak je velice výhodné po finanční stránce a úspor do budoucnosti mít svojí vlastní studnu. Navíc tak máte k dispozici vodu bez přidané chemie. Máme dlouholeté zkušenosti a vlastníme moderní techniku, která nám umožňuje vrtat studny i na nepřístupných místech. Pokud Vás zaujala myšlenka mít vlastní studnu, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Palkovická 2205, Frýdek - Místek.