Poptávám ostření pilového řetězu

Poptávám ostření pilového řetězu

Poptávám ostření pilového řetězu na počkání.
Poptávka byla vložena dne:
19.05.2017 15:10

Platnost poptávky:
19.06.2017 15:03

Kontaktní osoba:
Václav Zálešák

Kontaktní email:

Telefon:
+420 602 428 552

Okres:
Pardubice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Broušení řetězů motorových pil s vysokou přesností

Broušení řetězů motorových pil s vysokou přesností

Potřebujete nabrousit řetěz motorové pily a sami si na to netroufáte? Nevíte na koho se obrátit? Kontaktujte společnost Agroservis Holý, která má dlouholeté zkušenosti s prodejem a servisem zahradní a lesní techniky. Řetěz Vaší motorové pily nabrousíme na profesionální automatické brusce, která je o mnoho přesnější než ruční pilníky. Kvalitní a přesné nabroušení nejenom usnadní Vaši práci. Správně připravený řetěz také prodlouží životnost vodicí lišty pily. Neváhejte a pro více informací nás kontaktujte.


Výroba, prodej i kvalitní a rychlé broušení řetězů motorových pil

Výroba, prodej i kvalitní a rychlé broušení řetězů motorových pil

Máte motorovou pilu a potřebovali byste na ní nabrousit řetěz? Není nic jednoduššího, než navštívit prodejnu ostravské firmy H-Fuchs Servis, s.r.o. a tam se o to už postarají. Zabýváme se prodejem elektrického nářadí i náhradních dílů, tedy i pilových řetězů. Pokud řetěz motorové pily vlastníte, jen je zapotřebí ho nabrousit, rádi si s tím poradíme. Poskytujeme broušení pilových řetězů rychle a na profesionální úrovni. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, naši pracovníci jsou Vám k dispozici!


Pokročilé broušení, frézování, vrtání tvrdých a křehkých materiálů

Pokročilé broušení, frézování, vrtání tvrdých a křehkých materiálů

Sháníte obráběcí centra té nejvyšší kvality vhodné pro pokročilé broušení, frézování i vrtání tvrdých a křehkých materiálů? Zvolte špičkové technologie ULTRASONIC od společnosti DMG MORI Czech s.r.o. V produktové řadě ULTRASONIC naleznete stroje vhodné pro obrábění ve všech odvětvích. Ať již potřebujete stroje pro drobné obrobky či portálové stroje pro obrábění velkých rozměrů, s pojezdem až do 6 000 mm a zatížeností stolu 25 tun, u nás si jistě vyberete. Výhody našich strojů? - nejvyšší technologický standard - maximální přesnost dílů - spolehlivost - výkonnost - ekonomický provoz, snížení procesní síly až o 50 % - obrábění tvrdých a křehkých pokročilých materiálů, těžkoobrobitelných superslitin a kompozitních materiálů - vše v jednom: vrtání, broušení, frézování


Broušení pilových řetězů na automatické brusce

Broušení pilových řetězů na automatické brusce

Rychlý a kvalitní řez při práci se dřevem závisí na ostrém a dobře nabroušeném pilovém řetězu. Ostrý a dobře udržovaný pilový řetěz navíc usnadní i samotnou práci. Pokud chcete mít dobře nabroušený pilový řetěz, svěřte jeho nabroušení společnosti Agroservis Holý. Naše společnost poskytuje broušení pilových řetězů na profesionální automatické brusce: - automatická bruska poskytuje nesrovnatelně vyšší přesnost broušení oproti ručním pilníkům - díky broušení pilového řetězu na automatické brusce navíc prodloužíte životnost řezné soustavy


Obráběcí práce, kovoobráběčství - elektroerozivní obrábění, soustružení, frézování

Obráběcí práce, kovoobráběčství - elektroerozivní obrábění, soustružení, frézování

Firma KOVOBA, s.r.o. podniká v oboru strojírenství, kovoobráběčství. Obráběcí práce zahrnují elektroerozivní obrábění, soustružení a frézování i práce na horizontálních vrtačkách. Zakázková výroba: - strojních, zámečnických dílů - ozubených kol - rotačních dílců - svařovaných konstrukcí - ventilátorů pro lakovací kabiny. Obráběcí práce: - elektroerozivní obrábění - soustružení, frézování - práce na horizontálních vyvrtávačkách - rovinné i kulaté broušení. Zhotovíme zakázky dle požadavků zákazníka a dbáme na přesné dodržení smluvených termínů.


Kovovýroba, strojní kovoobrábění, soustružení, broušení, Brno

Kovovýroba, strojní kovoobrábění, soustružení, broušení, Brno

Podnikáte ve strojírenství či jiném průmyslovém odvětví, kde je zapotřebí mít kvalitně zhotovenou každou součástku? Pokud potřebujete zhotovit díl z kovu či plastu tak neváhejte kontaktovat naši společnost Kovovýroba Vladimír Vaněk, která vše zajistí. Zaměřujeme se na zhotovení kovových výrobků a strojní kovoobrábění především na soustružení, broušení a frézování. Díky moderní technice a vyškoleným personálem s praxí jsou naše produkty vždy precizně zhotoveny. Dle Vašich požadavků Vám na zakázku vyrobíme vše co budete potřebovat. Realizujeme malosériovou výrobu i obrábění jednotlivých položek. Naše zámečnictví najdete v Brně – Králově Poli.