Poptávám dodávku zdrhovadel

Poptávám dodávku zdrhovadel

Poptávám zipy (zdrhovadla) na výrobu plachet na hausbóty, trampolíny a jiné použití. Jedná se o svislé, spíše kostěné zipy s oboustranným jezdcem.
Poptávka byla vložena dne:
15.05.2017 09:21

Platnost poptávky:
15.06.2017 08:25

Kontaktní osoba:
Jiří Landa

Kontaktní email:

Telefon:
+420 723 875 681

Okres:
Beroun

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sedlářství Moravcová, výroba a opravy kožených výrobků Jablonné nad Orlicí

Sedlářství Moravcová, výroba a opravy kožených výrobků Jablonné nad Orlicí

Představujeme Vám Sedlářství Moravcová z Jablonného nad Orlicí, které se specializuje na výrobu a opravy kožených výrobků. Rádi ručně zhotovíme kožené výrobky pro jezdectví, myslivce, motorkáře, řemeslníky, šermíře. Dále vyrábíme a opravíme boty a další galanterní zboží. Sedlářství Moravcová, výroba a opravy kožených výrobků Jablonné nad Orlicí: - brašny - postroje pro koně - ohlávky - uzdečky - čabraky - opratě, vodítka - pobočnice, náhřbetníky - obřišníky - myslivecké potřeby - pouzdra na nože, flinty, náboje - řemeny, patronpásy - lovecké kabelky, kabely - motorkářské potřeby - peněženky - žabky Pokud Vás naše výroba a opravy kožených výrobků zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Nádražní 252, Jablonné nad Orlicí.


Textilní taštička na krk na nošení skleničky během degustace vína - výroba na zakázku

Textilní taštička na krk na nošení skleničky během degustace vína - výroba na zakázku

Pořádáte ve vinařství degustace vína? Chcete vyřešit problém, kam odložit degustační skleničky návštěvníků, když zrovna nejsou skleničky chvíli potřeba? Objednejte si textilní taštičku na skleničku - jejich zakázkovou výrobou se zabývá reklamní agentura STILLUS z Břeclavi. Vyrábíme textilní taštičky na krk, které slouží nejen jako nosička skleničky, ale navíc chrání oděv účastníků před potřísněním vínem. ¨ Do nosičky se vejde nejen skelnička na vína, ale i leták s mapkou či propiska. Taštičky opatříme logem vašeho vinařství a navíc si můžete vybrat z 16 barev látek a 40 barev obšití


Popruhy tkané pro výrobce prádla a oděvů, pro automobilový průmysl a zdravotnictví

Popruhy tkané pro výrobce prádla a oděvů, pro automobilový průmysl a zdravotnictví

Výroba stuh – ELAS Liberec Zabýváme se výrobou kvalitních tkaných popruhů, stuh, lemovek, gumolan nebo pruženek. Tkané popruhy naleznou své využití pro výrobu prádla a oděvů, pro automobilový průmysl a zdravotnictví. Naše firma Výroba stuh – ELAS Liberec má rychlé dodací lhůty, dále se můžeme pochlubit moderní výrobou nebo v případě potřeby zakázkovou výrobou. Kvalitní popruhy tkané: batohy sportovní potřeby nábytek zdravotnické pomůcky automotive ochranné pomůcky


Návrhy, šití záclon, závěsů, dekorační látky, vybavení do interiéru

Návrhy, šití záclon, závěsů, dekorační látky, vybavení do interiéru

FRANC - prodejna bytového textilu ve Zlíně, přijímá i zakázky na návrhy interiéru a šití záclon, závěsů, dekoračních látek, povlečení dle dodaných rozměrů z materiálu vlastního či u nás zakoupeného. Zakoupit u nás můžete dekorační látky, deky, přehozy, polštáře, ručníky, osušky, ložní prádlo, povlečení, prostěradla, matracové chrániče, prostírání, záclony, závěsy a voály a další bytový textil. Rádi Vám zpracujeme cenovou kalkulaci na návrh a realizaci interiéru - součástí zakázky je vyměření, šití a pověšení záclon, závěsů včetně montáže garnýží a žaluzií a finální dekorativní úpravy. Prodejna je na ul.Kvítková, Zlín.


Velkoobchodní prodej čalounických potřeb - látky, tkaniny a kovová galanterie

Velkoobchodní prodej čalounických potřeb - látky, tkaniny a kovová galanterie

Pokud hledáte dodavatele čalounických potřeb se širokým spektrem sortimentu, navštivte naší firmu BS - textil s.r.o. z Jihlavy. Zabýváme se velkoobchodním prodejem pestré škály potahových, dekoračních látek a tkanin a kovové galanterie pro čalouníky, jako jsou hřebíčky, jehly, špendlíky, kulačky, dvojšpice, trojhrany a jiné. K dostání jsou také různorodé žakárové, listové, žinilkové, dekorační, 3D a matracové tkaniny včetně proševů, koženky, microfáze, prvky pro hotelový program, nehořlavé textilie a jiné segmenty tkanin. Navštivte nás na prodejně, kde vám s výběrem ochotně poradí.


Potahové a závěsové látky, technické tkaniny - velkoobchod Praha

Potahové a závěsové látky, technické tkaniny - velkoobchod Praha

Hledáte v Praze velkoobchodního prodejce potahových látek? Pak se bez váhání obraťte na nás! Jsme privilegovaným prodejcem kolekce společnosti DEKOMA v ČR. Novinky vybíráme z nabídky předních evropských textilních firem. Nabízíme žakárové, listové žinilkové, ploché potahové, dekorační a matracové tkaniny včetně proševů, microfází, koženek a 3D tkanin. Náš sortiment doplňují pestře tkané belgické potahové, žakárové, prutové plyše a dvojplyše. Naše textílie jsou z modifikovaného polyesterového vlákna a jsou nehořlavé. Více informací naleznete na našich www.