Vojenské vyznamenania a odznaky

Vojenské vyznamenania a odznaky

Vojenské vyznamenania a odznaky pre príslušníkov rezortu Ministerstva obrany SR a ozbrojených síl SR .
Veřejná zakázka vložena:
02.05.2017 12:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky – Úrad pre investície a akvizície

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
20.06.2017 09:00

Cena veřejné zkázky:
227 426 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky – Úrad pre investície a akvizície

Zadavatel ulice:
Kutuzovova 8

Zadavatel PSČ:
832 47

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontaktní osoba:
Ľudovít Augustín

Zadavatel telefon:
+421 960 317 656


Zadavatel web:
http://www.mosr.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

18512200-3
Medaily

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakázková kovovýroba Jablonec nad Nisou, výroba medailí, odznaky, pamětní mince, knoflíky

Zakázková kovovýroba Jablonec nad Nisou, výroba medailí, odznaky, pamětní mince, knoflíky

Představujeme Vám firmu ZANOKOV, spol. s r.o. z Jablonce nad Nisou, která svoji činnost zaměřila na zakázkovou kovovýrobu. Zabýváme se výrobou odznaků, medailí, pamětních mincí, plaket, kravatových spon, firemních štítků a log, nábytkového kování, hodnostního značení, čepicových odznaků, drobného kování, opaskových spon, růžků, knoflíků, kování na pouzdra, držadel na kabelky, kování na koňské postroje. Výrobky naší firmy ZANOKOV, spol. s r.o. z Jablonce nad Nisou jsou galvanicky pokoveny pro větší odolnost a dlouhou životnost. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Květinová 1075/42, Jablonec nad Nisou.


Mince, medaile, bankovky, sbírky – výkup a prodej

Mince, medaile, bankovky, sbírky – výkup a prodej

Zvažujete prodej Vaší sbírky mincí, bankovek nebo pamětních medailí? Přijďte s nimi k odborníkům ze společnosti ANTIUM AURUM s.r.o. z Prahy. Výkup mincí, bankovek a medailí jednotlivě nebo celých sbírek provádíme za účelem prodeje v aukcích a nabízíme výhodné ceny určené na základě odborného posouzení a odhadu odborníkem. Odhad ceny je zdarma a nezávazně. Zlaté, stříbrné mince a historické bankovky vykupuje společnost ANTIUM AURUM s.r.o.


Numismatika Praha – kamenný obchod i eshop

Numismatika Praha – kamenný obchod i eshop

Záliba ve sběratelství mincí nebo investiční příležitosti nabízí společnost ANTIUM AURUM s.r.o. z Prahy, která provozuje kamennou prodejnu a eshop s tematikou numismatiky. Široký sortiment zlatých a stříbrných mincí a pamětních plaket zaujme jistě každého zájemce o numismatiku. Samozřejmostí je také nabídka literatury k tomuto tématu a doplňkový sortiment jako jsou alba a pouzdra na mince. Po dohodě zastupujeme naše klienty na aukcích doma i v zahraničí. Pokud se zajímáte o numismatiku nebo jen chcete výhodně prodat či investovat, navštivte kamennou prodejnu nebo eshop společnosti ANTIUM AURUM s.r.o.


Výkup mincí, medailí a bankovek Praha - jednotlivě i v celých sbírkách

Výkup mincí, medailí a bankovek Praha - jednotlivě i v celých sbírkách

Jste sběratelé mincí nebo máte doma staré mince, bankovky či medaile a chcete zjistit jejich cenu? Navštivte společnost ANTIUM AURUM s.r.o. z Prahy, kde tyto mince odborně ocení a vykoupí. Nabízíme profesionální odborně ocenění současné reálné hodnoty, výkup jednotlivých mincí i celých sbírek či sad nebo mincí a bankovek z pozůstalostí a finanční hotovost za výkup v hotovosti. Společnosti ANTIUM AURUM s.r.o. z Prahy garantuje mnohaleté zkušenosti v oboru, přehled o výkupních cenách ve světě a férové jednání.


Originální sportovní medaile na přání, zakázku - prodej, odlévání

Originální sportovní medaile na přání, zakázku - prodej, odlévání

Stojí před Vámi organizace sportovního utkání, závodu či jiné sportovní události a vy chcete ocenit ty nejlepší originálními medailemi? Pak jste na správném místě! Firma Zinako s.r.o. je na míru Vašim požadavkům a představám vyrobí, a to odlitím zinkoslitin do silikonových forem, které umožňují pracovat s libovolnými tvary a velikostmi. Neváhejte a pro bližší informace nás kontaktujte na telefonním čísle 777 331 093 nebo navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte podrobnější informace o tom, jaké možnosti při výrobě sportovních medailí jsme pro Vás připravili.


Investiční zlato, stříbro, mince – na prodejně i před e-shop

Investiční zlato, stříbro, mince – na prodejně i před e-shop

Aby Váš majetek neztrácel na hodnotě, je třeba popřemýšlet o vhodném investování kapitálu. Již tradiční cestou jsou investiční zlaté a stříbrné mince, které můžete zakoupit pohodlně z domova prostřednictvím eshopu společnosti ANTIUM AURUM s.r.o. z Prahy nebo se přijít podívat přímo do prodejny. Zlaté a stříbrné investiční mince vydané ke speciálním příležitostem z různých koutů světa jistě osloví i skutečné znalce. Nakupujte investiční zlato a stříbro v různých hodnotách pouze u prověřené společnosti ANTIUM AURUM s.r.o.