Bukové dřevo, Rakousko

Bukové dřevo, Rakousko

Prosím o informace o ceně na bukové dřevo 1m dlouhé, 10 kubických metrů s dodáním do 2100 Korneuburg, Rakousko. Děkuji

Původní znění:
Anfrage
Bitte um Preisauskunft für
Buchenholz 1 m lang
10 RM mit Lieferung nach 2100 Korneuburg Danke
Poptávka byla vložena dne:
28.04.2017 13:38

Platnost poptávky:
28.07.2017 13:01

Kontaktní osoba:
Josef Posselt

Kontaktní email:

Telefon:
+43 066 473 851 378

Země:
österreich

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Akce - prodej briket z tvrdého dřeva, bezkonkurenční ceny na trhu

Akce - prodej briket z tvrdého dřeva, bezkonkurenční ceny na trhu

Naše společnost je producentem dřevěných prvků a využíváme mimo jiné i odpadu, který ze dřeva vzniká a proto se také specializujeme na lisování briket. Rozměr briket je 60x150x90 mm, přičemž jejich hmotnost je zhruba 80 dkg a při jejich výrobě využíváme zásadně pilin pocházejících z tvrdého dřeva. Jedno samotné balení těchto briket váží asi 10 kg. Neváhejte, využijte naší akční nabídky 4 Kč za 1 kilogram a kupte si u nás kvalitní brikety. Více informací naleznete také na našich internetových stránkách nebo nás můžete přímo telefonicky kontaktovat.


Prodej baleného černého a hnědého uhlí z ořechu a ekohrášku a dřevěných briket

Prodej baleného černého a hnědého uhlí z ořechu a ekohrášku a dřevěných briket

Chystáte se na zimu? Potřebujete kvalitní uhlí s vysokou výhřevností na vytápění domu? Máte kamna, kotel nebo krb? Navštivte prodejnu ne e-shop společnosti ABC service s.r.o., kterou najdete ve Frýdku-Místku, a kde najdete kvalitní balené uhlí i brikety. U nás si jistě vyberete z kvalitního uhlí, ať už dáte přednost hnědému nebo černému ořechu. K prodeji máme i balené černé uhlí ekohrášek a brikety. Uhlí i brikety, které prodáváme, se vyznačují vysokou výhřevností a pytlovány jsou moderní metodou. Pro snadnou manipulaci jsou pytle opatřeny spojem pro rychlé otevření. Mezi další klady u uhlí patří i nízký obsah popela, síry, bitumenů a dalších škodlivin. Brikety jsou z tvrdého dřeva a kromě vysoké výhřevností jistě oceníte i dlouhotrvající žhnutí, krásné plameny a málo kouře. Nejsou do nich přidávána žádná pojiva a využívají se jako palivo do kachlových kamen, krbů a dalších topných zařízení.


Prodej hoblovaných modřínových a smrkových desek v různých rozměrech

Prodej hoblovaných modřínových a smrkových desek v různých rozměrech

Přemýšlíte, kde v Ostravě seženete hoblované modřínové desky? Sháníte dodavatele kvalitního stavebního dřeva? Firma Dřevoprodej Jiří Hrůza v Ostravě je spolehlivým dodavatelem stavebního dřeva a stavebně truhlářských výrobků. Dodáváme po celé České republice a na Slovensku. Hoblované modřínové desky: dodáváme v těchto rozměrech: - 19 x 110 x 2000 – cena 90 Kč / ks vč. DPH - 19 x 110 x 3000 – cena 134 Kč / ks vč. DPH Čtyřstranně hoblované smrkové desky v jakosti AB: vybírat můžete z více rozměrů, délka je u všech do 5 metrů: - cena 272 Kč / m2 bez DPH je u těchto rozměrů – 19 x 145; 195; 95; 120; 110 - 28 x 146 – cena 65 Kč / m2 bez DPH Objednávejte u nás dřevěné desky a budete spokojeni. Lze také platit kartou.


Spárovky napojované, průběžné dub, buk, jasan, javor - výroba, prodej jednovrstvé lepené desky

Spárovky napojované, průběžné dub, buk, jasan, javor - výroba, prodej jednovrstvé lepené desky

Společnost BRENUS s.r.o. je významným dodavatelem lepených dřevařských materiálů v ČR, produkt který umí opravdu dobře jsou spárovky cinkované-napojované a průběžné. Jde o jednovrstvé lepené desky v provedení dub, buk, jasan, javor i z jiných listnatých a jehličnatých dřevin. Dodáme spárovky - lepené desky pro použití v interiéru, při použití v exteriéru Vám upřesníme, které spárovky a za jakých podmínek bude vhodné zvolit. Desky jsou bez povrchové úpravy. Baleno jednotlivě nebo jako balík. Spárovky cinkované, délkově napojované a průběžné: - z evropských dřevin - buk, dub, javor, jasan, smrk, borovice, ořech i dalších - z ostatních dřevin - ořech americký, třešen americká, merbau, doussie, wenge, iroko, jatoba, sapeli, ovangkol, zebrano.


Výrobky pro truhláře, podlaháře  a stavebníky - obchod nejen pro kutily Praha

Výrobky pro truhláře, podlaháře a stavebníky - obchod nejen pro kutily Praha

Nabízíme prodej dřeva a dřevařských výrobků a další potřeby nejen pro kutily. Sortiment: - podlahové lišty velký výběr - profilové lišty dřevěné masiv - spárovky:borovice, smrk, dub, buk možno objednat rozměr na míru - palubky smrk od 149 Kč - hranoly lepené pevnostní i masivní - latě hoblované sušené - spojovací materiál - upevňovací technika FISCHER, UPAT - vruty, tmely, lepidla, nářadí - stavební a nábytkové kování - stavební chemie PU pěny a chemické hmoždinky - palubkové dveře interiérové smrk - pily na dřevo od firmy BAHCO kompletní sortiment - podlahové tmely SOUDAL - tmely na dřevo CLOU - schodišťový program: výplně, schodnice, podstupnice, madla, ukončovací sloupy. Borovice, Dub, Buk - násady na stavební nářadí - prodej dveřní prahy, masivní dveřní práh - prahy z masivu, práh z masiv - velký výběr dveřních prahů Dub, Buk, i atypické rozměry - brusivo STARCKE Pásy, archy, výseky.... Těšíme se na vaši návštěvu! - Po-Pá: 8:00-17:00


Pila Ostrov nad Oslavou, pořez kulatiny, prodej stavebního řeziva, prodej palivového dříví

Pila Ostrov nad Oslavou, pořez kulatiny, prodej stavebního řeziva, prodej palivového dříví

Představujeme Vám firmu Pila Ostrov nad Oslavou, která svoji činnost zaměřila na zpracování surového dřeva. Zabýváme se pořezem kulatiny, prodejem palivového dřeva, dopravou kulatiny a montáží dřevěných konstrukcí. Nařezané řezivo je skladováno v hranicích a jednotlivé vrstvy jsou oddělené proklady, které slouží k přirozenému sušení řeziva. Služby pila Ostrov nad Oslavou: - pořez kulatiny - prodej stavebního řeziva - prodej palivového dříví a pilin - doprava řeziva na místo určení - pořezy dříví na zakázku - montáže dřevěných konstrukcí Pokud Vás naše zpracování surového dřeva zaujalo, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Ostrov nad Oslavou 120, okres Žďár nad Sázavou.