Palety, Turecko

Palety, Turecko

Jsme turecká společnost.
Chceme obchodovat s paletami v naší zemi. Víme, že Vaše země má mnoho dodavatelů palet.
Máme zájem o dlouhodobou obchodní spolupráci.

Poptáváme dva typy palet,

1. 120 cm x 120 cm EUR palety
2. 110 cm x 110 cm standardní jako EURO palety

ISPM 15 musí být na paletách.
Můžete nám poskytnou FCA cenu a informace o množství na kontejner 1 x 40 dc?

Naše první poptávka bude asi 5.000 ks měsíčně. Pokud se nám vaše produkty budou zamlouvat, poptávku zvýšíme.

S pozdravem
Mr. Mehmet Kara
Import and Export Manager


Sevka Turkey Import and Export
Tel/Mobil: 00 90 541 692 08 33
Address: Denizli / Turkey
Mail: marketing@sevkaturkey.com
Web: www.sevkaturkey.com

Původní znění:
Inquiry
Hello,

We are a Turkish company.

We want enter the palette business in our country. We know, your country has too many supplier for pallet.

We want long term business partner.

We want two type pallet,

1. 120 cm x 120 cm European Pallet
2. 110 cm x 110 cm Standards like European Pallet

ISPM 15 must be on the pallets.

Do you give us FCA price for them and information of quantity for 1 x 40 dc container?

Firstly Our demand will about 5.000 pcs per month. Then if we like the your products demand quantity will increase.

We wait your answer.

Best Regards


Mr. Mehmet Kara
Import and Export Manager


Sevka Turkey Import and Export
Tel/Mobil: 00 90 541 692 08 33
Address: Denizli / Turkey
Mail: marketing@sevkaturkey.com
Web: www.sevkaturkey.com
Poptávka byla vložena dne:
11.08.2016 11:21

Platnost poptávky:
11.11.2016 10:56

Kontaktní osoba:
Mehmet KARA

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Turkey

Obrázek:
Palety, Turecko

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výrobce kvalitních dřevěných europalet pro všestranné využití

Výrobce kvalitních dřevěných europalet pro všestranné využití

Palety jsou důležitým prvkem k převozu nejrůznějších nákladů v každé přepravní, logistické a dopravní společnosti. Pokud tedy sháníte kvalitní europalety, obraťte se na společnost Pila Benda s.r.o., která se specializuje na jejich výrobu. Zajišťujeme kompletní výrobu dřevěných europalet, které vyrábíme ze smrkových a borových výřezů. Výroba se řídí přísnými normami a prochází složitým procesem opracování dřeva, aby bylo dosaženo charakteristické podoby palety. Následně dochází k sušení palet a jejich skladování. Palety najdou využití hlavně v přepravních a logistických společnostech, používají se však i v mnoha dalších odvětvích, ať už v potravinářském průmyslu, obchodu a skladování, tak i v každé domácnosti, a to v podobě nábytku. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Výroba dřevěných palet, europalet, dřevěné obaly, výroba nábytku z palet

Výroba dřevěných palet, europalet, dřevěné obaly, výroba nábytku z palet

Jste z Jihočeského kraje a hledáte firmu, která vyrábí dřevěné palety, europalety nebo nábytek z palet? Pak neváhejte a přijeďte k nám do firmy Pila Benda s.r.o., kde se zaměřujeme na výrobu dřevěných palet, europalet, dřevěných obalů a výrobu nábytku z palet. Během jednoho roku umíme vyrobit až čtvrt milionu kusů palet. Jsou vyráběny na dvou plně automatizovaných linkách zn. Storti. Palety Vám dodáme v čase 24 hodin kamkoliv v oblasti ČR. Jestliže potřebujete dřevěné palety, neváhejte a obraťte se na nás. Kontaktujte nás telefonicky či emailem nebo přijeďte do naší provozovny v Dačicích. Více informací najdete na webových stránkách.


Stavební řezivo, palivové dřevo, dřevěné obaly, bedny a palety - výroba, zpracování

Stavební řezivo, palivové dřevo, dřevěné obaly, bedny a palety - výroba, zpracování

Poptáváte sortiment ze dřevěného materiálu? Zpracované surové dřevo a dřevěné výrobky všeho druhu pořídíte u firmy Dřevo-products, s.r.o. z Ostraty u Zlína. Hlavní částí našeho výrobního programu je zpracování surového a prodej palivového dřeva. Na míru, ve stavební kvalitě dodáváme pořezové kulatiny na prkna, latě, fošny, hranoly i desky v maximálně délce 9 m. Zabýváme se regionálního výrobou dřevěných obalů, rámečků, rámů, beden, přepravek, truhlíků a palet v různých rozměrech. Dále vyhotovíme zahradní nábytek (stoly, lavice, domečky), dekorační a dárkové předměty podle požadavků zákazníka. Zakoupit můžete palivové dřevo ve formě špalků, balíků odkorů a sypaných odřezů v kontejneru. Na přání provádíme ohoblování, sražení hran, impregnaci a jiné povrchové úpravy materiálu.


Dřevěné bedny pro uskladnění brambor a zeleniny - praktické skladování

Dřevěné bedny pro uskladnění brambor a zeleniny - praktické skladování

Tradiční a nejvíce frekventované obaly na uskladnění zeleniny se používají dřevěné bedny na brambory, které vyrábí společnost Dřevovýroba Popp a syn, s.r.o. ze Znojemska. Zabýváme se výrobou a dodáním dřevěných obalů různých velikostí ve standardním i atypickém provedení. Vyrábíme kvalitní dřevěné obaly vhodné pro uskladnění brambor, cibule a další zeleniny. Bedny jsou pevné, všechny čtyři strany jsou zpevněné příčkou. Pokud sháníte bedny pro praktické skladování zeleniny, obraťte se na firmu Dřevovýroba Popp a syn, s.r.o. Nejčastější rozměr 140x110, výška 120 cm.


Palety na výrobu nábytku do zahrad i bytu - prodej

Palety na výrobu nábytku do zahrad i bytu - prodej

Firma Beneš Bohuňovice je výrobcem palet a dřevěných obalů, a proto si zde vyberete nové i použité palety včetně dřevěných beden a EUR palet. Palety můžete využít na výrobu paletového nábytku do zahrad i bytu. Vytvořte si netradiční a stylový nábytek z palet: - dřevěné palety prosté s vyšší a nižší nosností - atypické palety - palety EUR - palety dřevěné, atypické, EUR, použité - palety pro výrobu nábytku do bytu i na zahradu - paletové přířezy a proklady - tepelná úprava palet - ošetření palet. Také zajišťujeme rozvoz palet k zákazníkům. Pokud máte šikovné ruce, tak už vám jen chybí dřevěné palety od firmy Beneš Bohuňovice.


Palety a europalety  – výroba a prodej atypických palet všech rozměrů

Palety a europalety – výroba a prodej atypických palet všech rozměrů

Sháníte palety na přepravu nebo k dekoraci či jiným účelům? Pila Karel Vlček, se sídlem v Hradci nad Moravicí poblíž Opavy vám nabídne velký výběr dřevěných výrobků, mezi které patří dřevěné palety a europalety. Vyrábíme na 50 druhů přepravních obalů a palet bez omezení rozměrů. Naše kapacita výroby je cca 15.000 Ks palet a beden měsíčně. U nás naleznete tyto palety: - přepravní - NOR - EUR - atypické - různých rozměrů Pila Karla Vlčka má vlastní pilařský provoz a vlastní manipulační sklad. Skladové prostory jsou asfaltové a tím nedochází k znečištění výrobků prachem, hlínou a hmyzem a jsou mechanicky čištěny a oplachovány tlakovou vodou. Mezi další výrobky patří: - bedny, rošty, proklady, rámy apod. - paletové přířezy /foto/ - podlážky pro lešení - střešní konstrukce a stavební řezivo do délky - prkna - hranoly a latě - konstrukční prvky pro výrobu stavebních buněk - plotové latě včetně povrchových úprav - stolařské řezivo jehličnaté i listnaté - palivové a krbové dříví - štěpky a piliny.