Poptávám skleněné lahve

Poptávám skleněné lahve

Poptávám lahve obsah 1 litr s uzávěrem - cca 100 ks.
Poptávka byla vložena dne:
30.06.2016 11:03

Platnost poptávky:
30.07.2016 10:56

Kontaktní osoba:
Trojan

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Jihlava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Potisk skleněných lahví a skleniček na zakázku, lahve a sklenice s jednobarevným a vícebarevným potiskem

Potisk skleněných lahví a skleniček na zakázku, lahve a sklenice s jednobarevným a vícebarevným potiskem

Chcete si nechat potisknout logem firmy nebo daným motivem skleničky? Nebo hledáte firmu, která provádí potisk malých i velkých lahví o malých sériích? Pak kontaktujte firmu ANGLASS. Provádíme potisk sklenicí a skleněných lahví na zakázku. Sklenice a lahve potiskujeme jedno i vícebarevným potiskem. Zpracujeme velko i malosériové zakázky. Potisk provádíme u lahví ve velikosti objemu 5 cl až 12 litrů - záleží na vašem výběru. Potisk na lahve aplikujeme metodou přímého nebo transferového potisku. Různorodé motivy také tiskneme na přání zákazníka na různé typy skleniček a nápojového skla. Potiskem dekorujeme skleněné hrníčky, sklenice na víno, šampus nebo i klasické sklenice. Sklenice potiskujeme metodou pískování nebo sítotiskem.


Malosériová a zakázková výroba užitkové keramiky a kameniny  - římské hrnce, džbány a jiné výrobky

Malosériová a zakázková výroba užitkové keramiky a kameniny - římské hrnce, džbány a jiné výrobky

Odolnou a designovou keramiku a výrobky z chemické kameniny dodává firma PKZ Keramika Poštorná a.s. Ta má s výrobou keramiky a kameniny dlouholeté zkušenosti. Vyrábíme malosériově a na zakázku užitkovou keramiku na vaše přání. Vyrábíme užitkovou keramiku, která je zdravotně nezávadná. Mezi naše výrobky patří velmi oblíbený římský hrnec, džbán na víno a na pivo, mušle pro koně, hranatá a kulatá výlevka, koryto pro hospodářské využití, umyvadla pro vestavění do koupelnového nábytku i stojánek na vánoční stromek a další výrobky z chemické kameniny. Také vyrábíme pro obce a města odpadkové koše i s erbem. Na vaši zahradu dodáme keramické truhlíky, květináče a vázy v různých velikostech a barevném provedení. Zadejte nám jakoukoli zakázku, rádi vám vyrobíme keramiku na zakázku.


Prodej venkovních i vnitřních keramických květináčů či obalů na květináče i od českých výrobců

Prodej venkovních i vnitřních keramických květináčů či obalů na květináče i od českých výrobců

Rádi by jste si zakoupili nové květináče na balkón? Máte rádi českou keramiku? Hledáte vhodný obal na květináč do interiéru? Zastavte se v Zahradním centru Malinkovič-Důbrava, které najdete v Břeclavi, kde Vás jistě potěší velkým výběrem keramických i plastových květináčů, podmisek, obalů na květináče atd. Udělá Vám radost italská terakotová keramika, kterou využijete především venku, ať už ne terase či balkóně nebo na zahradě? Nebo dáte přednost květináčům a dekorativní keramice od českých výrobců? Ať se rozhodnete jakkoliv, jistě nebudete zklamaní velkým výběrem různých tvarů, velikostí i barev. Stačí nás navštívit a vybrat si. Zakoupit můžete i kvalitní interiérové květináče firmy Scheurich. K dispozici na naší prodejně máme i plastové samozavlažovací truhlíky, pěstební či okrasné kontejnery, obaly na květináče, konve na vodu, dekorativní umělé květiny a mnoho dalšího. Naším dodavatelem je i česká firma Plastkon, která se zaměřuje na kvalitní výrobky s nápaditým designem . Dalším dodavatelem je i firma Plastia.


Prodej a půjčovna kuchyňského vybavení, nádobí, skla nebo porcelánu

Prodej a půjčovna kuchyňského vybavení, nádobí, skla nebo porcelánu

Pokud sháníte vybavení na jednorázovou akci nebo potřebujete sehnat kvalitní vybavení s dlouhodobým a pravidelným používáním neváhejte a využijte velkoobchod Ilony Chovancové, která provozuje gastrosklad a e-shop s gastro výrobky. Firma nabízí velkoobchodní a maloobchodní prodej: - kuchyňského vybavení a potřeb pro gastronomická zařízení, (restaurace, hotely, jídelny, bufety) - užitkové a restaurační sklo, sklenice, nádoby z varného skla - porcelán (talíře, mísy, misky, hrnky ...) - příbory, nože - kuchyňské náčiní (naběračky , vařečky, metly ...) - nádobí (smaltované, nerez, hrnce, pekáče ...) - jednorázové nádobí, příbory, kelímky, papírové tácky - gastro vybavení (nerez pracovní stoly, mycí stoly, vozíky, regály, police, gastronádoby, nádoby na přepravu jídel ...). Půjčujeme kuchyňské nádobí, sklo, porcelán na různé gastronomické akce, firemní večírky nebo soukromé oslavy.


Prodej skla, rámování, zasklívání oken, sklenářství Jičín, odborná montáž, paspartování, vrtání

Prodej skla, rámování, zasklívání oken, sklenářství Jičín, odborná montáž, paspartování, vrtání

Firma Sklenářství Jičín, kterou provozuje pan Václav Sedláček, nabízí kompletní sklenářské práce a prodej sklenářských výrobků. Součástí sklenářských služeb je i odborná montáž skla a sklenářských výrobků. Ve své provozovně v Jičíne se zabývám výrobou zrcadel i s fazetou, Euroclipů, akvárií, lustrů a dalších výrobků na zakázku. U nás zakoupené sklo Vám odborně namontujeme. Sklenářské služby: - zasklívání oken, dveří - řezání, broušení a vrtání skla - rámování a paspartování obrazů - zajištění kaleného a pochozího skla - zateplení špaletových oken izolačními dvojskly Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese U Javůrkovy louky 538, Jičín.


Zahradní keramika – kvalitní české keramické květináče, vázy a podmisky

Zahradní keramika – kvalitní české keramické květináče, vázy a podmisky

Kvalitní keramiku na zahradu, jako jsou květináče, vázy a podmisky, vyrábí a dodává firma PKZ Keramika Poštorná a.s. z Břeclavi. Pokud rádi na vaší zahradě pěstujete okrasné květiny, umístěte je do některých z námi vyráběných keramických květináčů nebo váz, které zkrášlí vaši zahradu, balkón nebo terasu. Keramické květináče, vázy a podmisky vyrábíme v různých stylech a barevných odstínech. Námi vyráběná zahradní keramika je navíc mrazuvzdorná. Zakoupíte u nás oválné i hranaté vázy v různých velikostech a barevném provedení. K prodeji máme i balkánské, římské a rustikální vázy. Prodáváme i keramické truhlíky. Kompletní sortiment zahradní keramiky naleznete na našem webu