Poptávám plotovky

Poptávám plotovky

Poptávám plotovky, třeba v horní části zaoblené. Děkuji Jiří Turek
Poptávka byla vložena dne:
27.06.2016 09:12

Platnost poptávky:
27.07.2016 08:33

Kontaktní osoba:
Jiří Turek

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Montáž designových desek dukta flexible – video

Montáž designových desek dukta flexible – video

Jak správně namontovat designové desky dukta Vám poradí společnost FK dřevěné lišty. Na našich webových stránkách naleznete krátké instruktážní video, díky kterého se Vám podaří namontovat designové desky dukta lehce a bez zbytečných problémů. Naše montážní video Vám navíc poradí, jak vyzrát na rovnou nebo zvlněnou montáž desek dukta. Na stránkách FK dřevěné lišty najdete: - instruktážní video pro rovnou nebo zvlněnou montáž desek dukta - jaký použít montážní materiál - seznam montážního příslušenství pro desky dukta – typ LINAR, SONAR a FOLI


Prodej OSB desek z dřevotřísky - vhodný materiál pro každé staveniště

Prodej OSB desek z dřevotřísky - vhodný materiál pro každé staveniště

Jste z okolí Jihlavy a sháníte firmu, která poskytuje kvalitní stavební řezivo? Pak se obraťte na jihlavskou firmu RV DŘEVO Radka Vintra, která poskytuje kvalitní stavební řezivo. Mezi stavební řezivo firmy RV dřevo patří i pevné a vlhkosti odolné OSB desky, které jsou z dřevotřísky a najdou využití na každém staveništi. OSB desky vynikají svou pevností především proto, že jsou složeny ze tří vrstev desek lisovaných z velkoplošných třísek a následně jsou slepeny pryskyřicí. OSB desky najdou využití pro: - provizorní plot - výplň nedokončených oken - výplň stavebních otovorů - jako bednění základů - jako podklad pod podlahu - levné police - levné skříně OSB desky lze řezat, frézovat či přibíjet a samozřejmostí je i natírání barvou. Uplatnění tedy najdou jak ve stavebnictví, tak i v domácí dílně, kde si z nich může šikovný kutil postavit levné police či skříně, které pak může pro větší estetický dojem nabarvit. Pro více informací ohledně OSB desek se obraťte na webové stránky jihlavské firmy RV DŘEVO Radka Vintra, která Vám ochotně a ráda zodpoví Vaše případné dotazy.


Masivní dřevěné podlahy, stoly a schody Nymburk, pohodlné vnitřní prostředí bez chemie a barviv

Masivní dřevěné podlahy, stoly a schody Nymburk, pohodlné vnitřní prostředí bez chemie a barviv

Představujeme Vám firmu BOHEMIA - PARKET s.r.o. z okresu Nymburk, která vyrábí dřevěné podlahy, schody a stoly s jejich přirozenými vlastnostmi. Používáme jen čistě přírodní dřevo z certifikovaných zdrojů PEFC, které neobsahuje toxické látky jako jsou chemické postřiky ani barvivo. K vytápění naší sušárny na dřevo využíváme biomasy. Dřevěné podlahy, stoly či schody jsou vynikající v tom, že mají schopnost absorbovat vlhkost ze vzduchu a později ji uvolňovat zpět, když jsou podmínky sušší. Tímto způsobem přispívají naše dřevěné produkty k udržování pohodlného vnitřního prostředí. Naše činnost: Výroba dubových a jasanových podlah Výroba dubových a jilmových stolů Výroba dubových a jasanových schodů Pokud Vás naše produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Na samotě 383, Třebestovice, Nymburk.


Helolit - vnitřní parapety z laminované dřevotřísky – do novostavby i zrekonstruovaných prostor

Helolit - vnitřní parapety z laminované dřevotřísky – do novostavby i zrekonstruovaných prostor

Nejen do novostaveb, ale i do zrekonstruovaných prostor se výborně hodí parapety Helolit od společnosti MYSTIC DISTRIBUTION, s.r.o. z Prahy, které jsou určeny do vnitřních prostor. Jejich jádro je vyrobeno z lisované dřevotřísky a povrch z HPL laminátu o tloušťce 0,8 mm. Parapety jsou odolné vlku, mají dlouhou životnost, velice snadno se udržují a v nabídce jsou ve čtyřech základních dekorech. Nechte se okouzlit elegantním tvarem a vynikajícími vlastnostmi vnitřních parapetů Heliot a žádejte nezávaznou cenovou nabídku u společnosti MYSTIC DISTRIBUTION, s.r.o.


Obkladové desky STEPWOOD® Original a STEPWOOD® Natural

Obkladové desky STEPWOOD® Original a STEPWOOD® Natural

Pokud vybíráte dřevěné desky podle kvality, neváhejte se obrátit na firmu FK dřevěné lišty spol., s.r.o., která dodává designové desky z masivního dřeva. Obkladová deska je vytvořena jednotlivými lamelami z masivního dřeva různé tloušťky a šířky, čímž se docílí jedinečného trojrozměrného efektu. Dřevěná obkladová deska v sobě spojuje přirozenost s designem a je významným přínosem na téma zdravé bydlení - STEPWOOD® získal prestižní ocenění Interzum Award 2013 za vysokou kvalitu výrobku. V našem sortimentu jsou obkladové desky vyrobené nejen ze standardních, ale i exotických dřevin. STEPWOOD® Natural umožňuje pohled dovnitř stromu. Každá lamela má individuální charakter a rustikální povrch štípaného dřeva silně zdůrazňuje charakteristickou strukturu dřeva. STEPWOOD® Natural v interiéru obzvlášť vynikne navoskovaný přírodním voskem a olejovaný. Standardní provedení se zakončením "rapport". Více informací na webových stránkách firmy.


Patina-dodatečná povrchová úprava nábytkových dvířek

Patina-dodatečná povrchová úprava nábytkových dvířek

Řešíte renovaci kuchyně nebo obývacího pokoje a toužíte po rustikálním provedení, nebo vzhledu nábytku ze staré Anglie ? Můžete se rozhodnout pro výměnu nábytkových, kuchyňských dvířek. Možnost nedradičního zpracování nabízí dodatečná, finální povrchová úprava dvířek Patina - tento typ dvířek pořídíte u firmy Trachea,a.s. Holešov, okres Kroměříž. Patina je prováděna v několika dezénech a barevných provedení: - Provence - modřín latté – fialová, cappuccino, hnědá, šedá, zelená - Scandia - vanilka, dub světlý, dub pískový, dub mirrain crosscut, ořech sněhový, buk kaschmir, javor horský, bříza vermont, akácie, wende, modřín latté - Rustikál – dub winchester, windy, ořech dijon, buk tabák, olše tmavá a mat, třešeň koňak, calvados, švestka.