Poptávám odhad nemovitosti na Slovensku

Poptávám odhad nemovitosti na Slovensku

Poptávám odhad nemovitosti na Slovensku. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
27.06.2016 08:47

Platnost poptávky:
27.07.2016 08:44

Kontaktní osoba:
Josef Kalinay

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Znojmo

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Oceňování a převody majetku, ocenění ochranných známek, zjištění tržní hodnoty firem

Oceňování a převody majetku, ocenění ochranných známek, zjištění tržní hodnoty firem

Prodáváte či kupujete nemovitost a potřebujete znát její tržní hodnotu? Jsme společnost Ing. Tomáš Hurta - Oceňování nemovitostí ze Vsetína, která se zaměřuje na oceňování hmotného i nehmotného majetku včetně zjištění jeho tržní hodnoty. Naši odborníci Vám ocení vše od nemovitostí, obchodních korporací přes akcie, nepeněžité vklady až po nehmotný majetek, jako jsou ochranné známky a know-how. Oceníme Vám také věci za účelem převodu majetku, exekuce či dražby. Naše společnost má bohaté zkušenosti s odhadem ceny movitého a nemovitého majetku a zaměstnává pouze kvalifikované nezávislé znalce, kteří se na tuto oblast úzce specializují. V současné době spolupracujeme s různými bankovními sektory, jako jsou ČSOB a.s., Česká spořitelna a.s., mBank a.s. a další.


Posudky k dědictví, odhady cen realit nemovitosti - Opava

Posudky k dědictví, odhady cen realit nemovitosti - Opava

Řešíte problémy s dědictvím, rozvod nebo jiné právní spory a potřebujete odborný posudek? Společnost AVAPO - realitní kancelář je tu pro vás. Jsme víc než jen realitní kancelář, my se postaráme také o veškerou dokumentaci, která se vaší nemovitosti týká. Posudky pro soudy i notáře, či odhady ceny realit tak pro nás nejsou žádný problém. Pozemky, byty, domy i jiné nemovitosti jsou často tou největší životní investicí. Není proto divu, že v případě jakéhokoli sporu je nezbytný důkladný odborný posudek. Přesně pro takové případy je tu společnost AVAPO - realitní kancelář z Opavy. Vyhotovíme posudky pro odhad cen bytů, domů, pozemků, chat, kancelářských prostor i orných půd a to nejen podle aktuálního vývoje, ale také v minulosti. Přesně tak určíme, jakou cenu má váš byt či dům, ale i jak cenný byl před pěti lety. Posudky od společnosti AVAPO - realitní kancelář využijete při soudech, jednání s notáři, nebo třeba sousedy. Myslíme totiž skutečně na všechno a v oblasti posudků vám nabízíme kompletní služby. Zhotovíme vám tak například: - Posudky k dědictví - Posudky k odhadu trží ceny nemovitosti - Posudky k rozvodovému řízení - Posudky pro daň z nabytí nemovitosti Neponechejte nic náhodě a v případě potřeby se obraťte na naši společnost. S našimi posudky totiž máte jistotu, že vše proběhne přesně podle předpisů a váš majetek bude správně oceněn.


Daňové poradenství, právní pomoc Hradec Králové, soudní znalectví v oboru ekonomika, daně

Daňové poradenství, právní pomoc Hradec Králové, soudní znalectví v oboru ekonomika, daně

EXPERTUS, spol. s r.o. Hradec Králové Nevíte si rady s přiznáním daně? Máte toho moc a nechcete plýtvat časem u vyplňování daňových tiskopisů? Už nemusíte, oslovte firmu EXPERTUS, spol. s r.o. Působíme hlavně v Královéhradeckém kraji. Naše firma sídlí na adrese Třída Karla IV. 502/23, Hradec Králové. Naše firma se zabývá kompletním daňovým poradenstvím. Služby obsahují právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb. Dále Vám pomůžeme ve věci soudního znalectví v oboru ekonomika, správy konkurzní podstaty a likvidace. Pokud Vás naše služby zaujaly, neváhejte nás kontaktovat.


Oceňování dřevin– stanovení hodnoty stromů dle metodiky AOPK ČR

Oceňování dřevin– stanovení hodnoty stromů dle metodiky AOPK ČR

Potřebujete zjistit hodnotu Vašich stromů? Oslovte certifikovaného arboristu, pana Bc. Roberta Kohouta z ArboKohout, který poskytuje komplexní služby v oblasti péče o zeleň. ArboKohout, to je záruka kvalitně a profesionálně odvedené práce. Zajistíme odborné posouzení stavu stromu a zpracování ocenění dle metodiky AOPK ČR (Agentury ochrany přírody a krajiny ČR). Posuzujeme stromy, keře i skupiny stromů z hlediska jejich stáří, vitality, zdravotního stavu a významnosti v prostoru. Stanovíme rozsah náhradních výsadeb, vypočteme výši kompenzační újmy při kácení či poškození dřevin. Pro více informací nás kontaktujte!


Projektová činnost, pozemní stavby Uherské Hradiště, projekce obytných, průmyslových staveb

Projektová činnost, pozemní stavby Uherské Hradiště, projekce obytných, průmyslových staveb

Ing. Pavel Titl Uherské Hradiště Naše firma Ing. Pavel Titl se zabývá projekcí zejména projektovou činností pro výstavbu občanských a průmyslových staveb. Dále pak svým zákazníkům provádíme odhady nemovitostí a odhady ceny. Zabýváme se projektováním obytných, průmyslových a zemědělských staveb. Služby: - projektová činnost (projekce): - pozemní stavby - ekonomická činnost: - ekonomika -ceny, odhady nemovitostí. Znalec: - hypoteční úvěry Komerční banky. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Svatopluka Čecha 212, Uherský Ostroh, Uherské Hradiště.


Už se nemusíte trápit s odhady tržní ceny nemovitostí či bytu

Už se nemusíte trápit s odhady tržní ceny nemovitostí či bytu

Jsme připraveni vám pomoci s vyhotovením odhadů tržních cen a posudků. Realitní kancelář RELIA Liberec se přímo specializuje na odhady tržní ceny nemovitostí. Vyzkoušejte nás. V co nejkratší době pro vás RELIA Liberec vyhotoví: Zjednodušený posudek pro dědické řízení posudek pro dědické řízení tržní ocenění nemovitostí Zjednodušený odhad tržní ceny vyjádření k obecné ceně nemovitosti hrubý odhad obvyklé ceny Bez jakýkoliv průtahů vám na požádání stanovíme tržní cenu bytu, pozemku nebo domu. Stavte se u nás!