Poptávám díla českých malířů

Poptávám díla českých malířů

Poptávám díla českých umělců např.Načeradský Jiří, Kremlička Rudolf, Sýkora Zdeněk, Matal Bohumír a dalších. Na vyžádání zašlu kompletní seznam preferovaných umělců.

Seriozní odkup za nejvyšší možnou cenu !
Nabídněte.
Poptávka byla vložena dne:
20.06.2016 12:36

Platnost poptávky:
20.07.2016 12:04

Kontaktní osoba:
Roman Smělík

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sběratelské potřeby Leuchtturm prodej Praha - atraktivní pomůcky pro numismatiky

Sběratelské potřeby Leuchtturm prodej Praha - atraktivní pomůcky pro numismatiky

Sortiment představuje lupy, alba, lampy, náhradní listy do alb, kapsle a pouzdra na mince, krabičky na mince a plata a celou řadu dalších doplňků. Všechny sběratelské potřeby máme připraveny k okamžitému odběru či zaslání přímo na naší kamenné prodejně na Praze 8. Nabízíme veškeré potřeby pro numismatiku, mince, bankovky, odbornou literaturu. Máme dlouholeté zkušenosti v tomto oboru a patříme k významným prodejcům v České republice.


Prodej, výkup investiční zlato a stříbro Praha

Prodej, výkup investiční zlato a stříbro Praha

Společnost ANTIUM AURUM s.r.o. nabízí prodej investičního zlata a stříbra. Zlato a sříbro vykupujeme ve všech formách. Vykupujeme a prodáváme zlaté a sříbrné slitky mince a cihly. Se zlatem a stříbrem je obchodováno v celé EU. Zlato a stříbro lze nakoupit i on-line. Jedná se o investici, kam uložit své peníze, aniž by přicházely o svou hodnotu. Také nabízíme prodej a nákup mincí, bankovek, plaket, pohlednic a sběratelských potřeb. Vykupujeme celé sbírky a pozůstalosti za hotové peníze. Poradenstí poskytujeme k výkupu zdarma.


Praha výkup bankovek

Praha výkup bankovek

Výkupem bankovek za hotové se v Praze zabývá společnost ANTIUM AURUM s.r.o. Bankovky: - Česká republika - Slovenská republika - Československá republika - Protektorát Čechy a Morava - ČSSR - ČSFR - Slovenská republika. Dále vykupujeme mince, medaile a ostatní sběratelské předměty. Při výkupu provádíme odborné ohodnocení podle znalce a katalogů. Určitě nás kontaktujte!


Výkup, nákup a prodej starožitností, obrazů, šperků a uměleckých děl

Výkup, nákup a prodej starožitností, obrazů, šperků a uměleckých děl

Jste vášnivý sběratel starožitností a hledáte nový kousek do své sbírky? Nebo jste na půdě objevili starý obraz a zajímají Vás možnosti jeho výkupu? Tak či tak se neváhejte obrátit na pana Zdeňka Skolka, který v Plzni provozuje obchod se starožitnostmi Antique a zabývá se tak jejich nákupem, výkupem i prodejem. V širokém sortimentu starožitnictví naleznete unikátní předměty z různých historických období, od starožitných šperků, obrazů, soch, sošek a lustrů až po vázy, porcelán, hodiny či jiné dekorace a umělecká díla, nabídku navíc neustále obohacujeme o další zajímavé kousky. Přijďte nás navštívit a přesvědčte se na vlastní oči o naší bohaté nabídce starožitných skvostů!


Starožitné věci.

Starožitné věci.

Pokud si zařizujete chatu, chalupu, nebo hledáte vhodný hodnotný dárek, nakoupíte u nás v prodejně ve Znojmě za přijatelné ceny krásné věci. Můžete se podívat na naše stránky WWW Antik D+D Znojmo. Kromě nábytku drobnější věci zasíláme poštou i do zahraničí.