Vrstvené sklo, Rakousko

Vrstvené sklo, Rakousko

Potřebuji nabídku na vrstvené sklo VSG 10, 10mm průhledné nebo trochu bílé 1050 ×880 mm 2 ks a 2090×600mm 2 ks broušené hrany a dodání do Rakouska

Předem děkuji
Herl Siegfried

Původní znění:
Anfrage
Hallo ich brauche ein Angebot über VSG 10, 10mm transparent oder ein wenig in weiss 1050 ×880 mm 2stk und 2090×600mm 2stk kanten geschliffen und lieferung nach Österreich danke vorab Herl Siegfried
Poptávka byla vložena dne:
16.06.2016 13:44

Platnost poptávky:
16.09.2016 12:56

Kontaktní osoba:
Siegfried herl

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Österreich

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Skleněné pracovní desky Liberec, výroba  a montáž včetně zaměření, designové řady skel

Skleněné pracovní desky Liberec, výroba a montáž včetně zaměření, designové řady skel

Nechcete přemýšlet kam urychleně odstavíte horký hrnec z plotny? Chcete svěřit přípravu oběda Vašemu muži, ale děsíte se na čem bude naklepávat nedělní řízky? Se skleněnou pracovní deskou můžete myslet úplně na něco jiného! Představujeme Vám firmu TRESEBURG s.r.o. Liberec, která se zabývá výrobou skleněných obkladů z tvrzeného skla. Na českém trhu působíme jako přední výrobci obkladového skla, známého pod značkou LONDON GLASS. Dodáváme nejen po celé ČR, ale i do zahraničí. Skleněné pracovní desky jsou jednoduché na údržbu a splňují ty nejvyšší hygienické nároky a co víc, vydrží toho opravdu dost. Na zaměření a montáže vyjíždíme z těchto lokalit: Praha, Liberec, Plzeň, Karlovy Vary, Domažlice, Louny, Žatec, Český Krumlov. Otestujte pracovní desku ze skla již dnes! Stačí nás kontaktovat telefonicky, mejlem či poctít osobní návštěvou na adrese Domky 578/27, Liberec.


Výrobky ze skla - dveře, obklady, dělící stěny, sprchové kouty na míru ze sklenářství

Výrobky ze skla - dveře, obklady, dělící stěny, sprchové kouty na míru ze sklenářství

Udržet dostatek světla v bytě je důležité, proto se stále častěji v interiéru objevují skleněné dveře, dělící stěny i obklady stěn. Využívá se propustnosti skla, docílíme projasnění a optického zvětšení prostor. Výrobky ze skla na míru Vám vyrobí ve sklenářství Skloservis-Brod s.r.o. Po domluvě provedeme zaměření a připravíme návrh řešení. Zajistíme montáže v okolí Uherského Brodu - Uherské Hradiště, Zlín, Luhačovice. Výrobky na míru: - dveře, nábytek, bytové doplňky ze skla - dělící stěny, obklady stěn ze skla - skleněné sprchové kouty - zrcadla.


Hygienická a nenáročná na údržbu to jsou barevná interiérová skla

Hygienická a nenáročná na údržbu to jsou barevná interiérová skla

Hledáte vhodné řešení pro svůj interiér? Chcete si pořídit nové obklady ze skla do kuchyně nebo originálně obložit zdi v interiéru? Barevná interiérová skla působí naprosto jednoduše a zároveň velice elegantně. Navíc perfektně splňují požadavky pro alergiky. Barevná interiérová skla jsou totiž elegantně krásné a transparentní, hygienické, nenáročné na údržbu, moderní a nadčasové. Stačí si vybrat z naší standardní nabídky, která nyní nabízí 17 odstínů – od střízlivějších tónu zemitých barev, až po ty odvážné. Nebo si vyberte individuálně, dle vzorkovníků RAL a NCS. Neváhejte a pořiďte si vkusné obklady ze skla standardních i větších rozměrů.


Kvalitní fotosklo do obýváku nebo kuchyně či koupelny

Kvalitní fotosklo do obýváku nebo kuchyně či koupelny

Společnost Treseburg s.r.o. Liberec se kreativně zabývá výrobou interiérového obkladového skla, skleněných pracovních desek nebo fotoskla. Obklady a stejně tak fotoskla dodáváme po celé ČR a také máme zákazníky v zahraničí. Nabízíme kompletní servis což zahrnuje poradenství, dodávky a montáže. Nechte si od nás navrhnout, vyrobit a namontovat váš vysněný motiv fotoskla. Perfektně se hodí k zakrytí nevzhledné zdi, skříně, nebo jen k oživení nevýrazné části vašeho bytu. Zkrátka kvalitní a originální fotosklo se hodí kamkoliv do interiéru.


Skleněné výrobky na míru - celoskleněné dveře, stěny, zástěny do kuchyně, zábradlí, nábytek, obklady ze skla

Skleněné výrobky na míru - celoskleněné dveře, stěny, zástěny do kuchyně, zábradlí, nábytek, obklady ze skla

Sklo je stále častěji používaným materiálem v interiéru, lze jej vhodně kombinovat a hodí se pro různé styly bydlení, proto jsou žádané jak celoskleněné dveře, dělící stěny, zábradlí i obklady a nábytek ze skla. Skleněné výrobky na míru dodá společnost SKLOSERVIS-BROD s.r.o.. Firma působí převážně v lokalitě Uherské Hradiště, Uherský Brod, Zlín, Luhačovice. Provedeme zaměření a dodáme návrh řešení. Vyrobíme skleněné výrobky na míru a zajistíme montáž i následný servis. Výroba, montáž: - skleněné obklady do kuchyně - celoskleněné dveře - skleněné zábradlí - dělící stěny ze skla - nábytek ze skla - zrcadla.


Prosklení vchodových dveří – bezpečnostní, tepelně-izolační, čiré a dekorativní

Prosklení vchodových dveří – bezpečnostní, tepelně-izolační, čiré a dekorativní

Firma PERITO s.r.o, která sídlí v Dyji u Znojma, je výrobcem ozdobných výplní pro vchodové dveře. Pokud se jedná o prosklení vchodových (vstupních) dveří, můžete si vybrat z několika variant prosklení – čirá skla, ornamentní skla, dekorativní, bezpečnostní a tepelně-izolační sklo nebo zrcadlové sklo. V následujícím textu Vám v krátkosti představíme jednotlivá specifika prosklení. Čiré sklo je extra čiré, bez zeleného nádechu a vyniká vysokou světelnou propustností. Ornamentní prosklení je volitelné u všech modelových řad dveřních výplní. Aby byla údržba takových dveří jednoduší, je hrubá strana situována dovnitř prosklení. Jsou zde použity neprůhledné, ale zároveň průsvitné typy skel. Zrcadlové sklo (stopsol) je doporučeno umístit z exteriérové strany výplně pro plný efekt zrcadlení. Stopsol je dostupný v čirém, bronzovém, šedém, supersilver čirém a supersilver modrém provedení. Dekorativní (vitrážové) sklo je volitelné pro všechny prosklené výplně. Nabídka vitráží je specifická pro každý model. Vybírat je možné z více druhů – colora, crystal, finesa, fusing, tavené sklo či grafosklo. Vitráže se vzhledem k údržbě umisťují směrem dovnitř prosklení. Tepelně-izolační sklo je kombinací skla planibel s tepelně-izolační fólií. Aby došlo ke snížení tepelné prostupnosti prosklení, je meziskelní prostor dithermu, resp. trithermu vyplněn plynem Argonem. Bezpečnostní sklo (connex) je složeno ze dvou slabších skel, která jsou spojená protinárazovou (PVB) fólií. Pokud dojde k poškození skel, zůstanou střepy přilepeny na PVB fólii a nehrozí poranění osob ostrými střepy. Mezi další klady bezpečnostního skla patří také vysoká odolnost a pružnost. Je také důležité upozornit na to, že se nejedná o nerozbitné sklo – neslouží jako aktivní překážka pro případného pachatele.