Laserové přístroje na hubnutí, Čína

Laserové přístroje na hubnutí, Čína

1. laserové stroje Lipo jsou 100% neinvazivní, laser na bázi odbourávání tuku a systémy konturování těla .
2. Nový design, jeho vlnové délky 650nm 940nm mohou spolupracovat, a také mohou pracovat samostatně. 650nm zlepšuje metabolismus, 940nm jde hluboko do pokožky, dvě vlnové délky spolupracují harmonicky a pomáhají zhubnout efektivně
3. Japonsko importující diodový laser. 26 diodové laserové lampy, mohou dosáhnout 100 mW, zajistí rychlé výsledky pro každé ošetření.
Vysoce kvalitní elektronická deska, každá podložka má svůj vlastní zdroj elektrické energie a chladící systém, který je vhodný pro údržbu a prodlužuje životnost diodových laserů.
4. Podložky mohou být pevně spojeny obvazem, který je účinnější k dosažení hubnutí.
5. IC řídicí karta kontrolního systému nebo heslo systému pro možnost, díky čemuž se snadno řídí celková doba léčby přístrojem.
6. údržba je velmi snadná. Každá podložka má svoje vlastní ovládání, a každá dioda má svůj vlastní řídicí modul. Takže je velmi snadná vyměna, pokud jsou rozbité.
7. Nabízíme 7/24 poprodejního servisu a on-line školení.
8. 6, 8, 10, 12, 14 16 podložek nebo více podle vaší volby.
9. lipo laser s 14 až 16 podložkami, může léčit 2 pacienty současně. Tak můžete ušetřit mnoho času.

Výsledky jsou patrné ihned po ošetření. Typicky 2-4 cm úbytek v břiše, po obvodu lze dosáhnout s každým ošetřením. Průběh - 8 ošetření se doporučuje po dobu 4 týdnů, 2 procedury za týden.

GOMECY Ltd.
T: 0086-731-88616132: 0086-18175986132
WhatsApp/LINE/Viber: 0086-18175986132 | Skype: gomecybeauty
Add 1: 1913, Building A, AUX Plaza, Changsha, 410006, China
Add 2: Plaza A, Jinri Science Park, No.26 Jinyuan Road, Daxing District, Beijing, 102600, China.

Původní znění:
Inquiry
Immediate results
Results can be seen immediately after treatment. Typically a 2-4cm loss in abdomen circumference can be achieved with every treatment. A course of 8 treatments is recommended over 4 weeks with 2 treatments per week.
Features:
1. Lipo laser machines are 100% non-invasive, laser-based, spot fat reduction and body contouring systems.
2. New design, its wavelengths 650nm 940nm can work together, and they also can work independently. 650nm enhances metabolism, 940nm go deep into the skin, the two wavelength collaborate harmoniously to lose weight efficiently
3. Japan imported diode laser. 26 diode laser lamps for each big pads, which the single output of each diode can reach 100mw, ensure fast results for each treatment.
High quality electronic board, every pad has its own power source and air cooling system, which is convenient to maintain, and prolongs lifespan of diode lasers.
4. The pads can be connected tightly by bandage, which is more effective to lose weight.
5. IC card control system or password control system for option, which is easy to control the total treatment time of machine.
6. The maintenance is very easy. Each paddle has its own control ower, and each diode has its own control module. So its very easy to replace if its broken.
7. We offer 7/24 after sales service and online training.
8. 6, 8, 10, 12, 14 16 pads or more for your option.
9. lipo laser with 14 or 16 paddles and it can treat on 2 patients at the same time. So it can save much time.
The prices are different according to different paddles you choose. So how many paddles do you need?
Waiting for your further information and discussion.
Best regards.
Jeff Huang

GOMECY Ltd.
T: 0086-731-88616132: 0086-18175986132
WhatsApp/LINE/Viber: 0086-18175986132 | Skype: gomecybeauty
Add 1: 1913, Building A, AUX Plaza, Changsha, 410006, China
Add 2: Plaza A, Jinri Science Park, No.26 Jinyuan Road, Daxing District, Beijing, 102600, China.
Poptávka byla vložena dne:
13.05.2016 11:50

Platnost poptávky:
13.08.2016 11:28

Kontaktní osoba:
GOMECY Ltd.

Kontaktní email:

Telefon:
008 673 188 616 132

Země:
China

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velkoobchod vlasové kosmetiky Hradec Králové, rozvoz zboží do kadeřnických salonů v Hradci zdarma

Velkoobchod vlasové kosmetiky Hradec Králové, rozvoz zboží do kadeřnických salonů v Hradci zdarma

Představujeme Vám velkoobchod vlasové kosmetiky v Hradci Králové, který provozuje paní Martina Brůnová. Ve své prodejně v Gajerových kasárnách nabízí široký sortiment značek Subrina professional, Vitality's, Black, Londa, Schwarzkopf, Matuschka, Hessler, Cormen, Lisap, Wonder, Echosline, Fanola, Duko, Oster, Wahl, REVLON, Hair majesty a další značky zabývající se profesionální vlasovou kosmetikou. Chcete doma barevně experimentovat se svými vlasy? Potřebuje svým vlasům dodat kvalitní výživu a další péči? Nebo vlastníte kadeřnictví a rádi byste měli spolehlivého dodavatele vlasové kosmetiky? Pak firma Martina Brůnová - velkoobchod vlasové kosmetiky v Hradci Králové je tu pro Vás!


Nehtová kosmetika, materiál na modeláž nehtů UV gelem a akrylem, přírodní manikúra a pedikúra

Nehtová kosmetika, materiál na modeláž nehtů UV gelem a akrylem, přírodní manikúra a pedikúra

Dopřejte svým nehtům tu nejlepší možnou péči s firmou Tasha Cosmetics CZ s.r.o. z Prahy. Na našem e-shopu i prodejně naleznete široký sortiment nehtové kosmetiky prvotřídní kvality. Připravili jsme pro Vás nejrůznější materiály pro modeláž nehtů UV gelem i akrylem. K dispozici máme rovněž výrobky pro přírodní manikúru i pedikúru. Veškeré produkty máme v několika typech, barvách, odstínech i tvarech. Každá manikérka jistě ocení pestrou paletu barevných gel laků, tipů, pilníků a dalšího příslušenství. Naše olejíčky i výživné laky na nehty ještě více podpoří zdraví a pevnost Vašich nehtů. Dlouhotrvajícího účinku gelových nehtů dosáhnete pomocí našich přístrojů a nástrojů určených na nehtovou modeláž. Vybírat můžete z nepřeberného množství UV lamp, brusek, ale také manikúrních nůžek a kleštiček.


Kadeřnické potřeby – kompletní sortiment v prodejně v Praze i na e-shopu

Kadeřnické potřeby – kompletní sortiment v prodejně v Praze i na e-shopu

Hledáte profesionální vlasovou kosmetiku nebo vybavení pro svůj kadeřnický salon? U nás si vybere každý. Naše společnost PULS - PRAHA, s r.o. Vám nabízí kompletní sortiment pro kadeřníky. Vlasovou kosmetiku, kadeřnické potřeby i kadeřnický nábytek si můžete vybrat v našem e-shopu nebo na naší prodejně v Praze na ul. 5 května 851/70. Navštívit nás můžete každý všední den. Bezkonkurenční ceny a bohatý sortiment. To je naše společnost PULS-PRAHA, s.r.o. Najdete u nás téměř všechny kadeřnické potřeby pro profesionály jako jsou kadeřnické nůžky, kosmetika tuzemských i světových značek, strojky, fény, kulmy, kartáče a hřebeny, spony, aplikátory, jednorázové rukavice, pláštěnky i cvičné hlavy. Neváhejte a nakupujte on-line nebo na naší prodejně v Praze.


Kadeřnické a kosmetické potřeby pro salóny krásy

Kadeřnické a kosmetické potřeby pro salóny krásy

Vlastníte či pracujete v kadeřnickém nebo kosmetickém salonu? Hledáte dodavatele, který Vám nabídne to nejlepší? Pak jsme tu přesně pro Vás. Naše společnosti PULS - PRAHA, s r.o. Vám dodá vše pro Váš kadeřnický i kosmetický salon. Najdete u nás nejen všechny kadeřnické či kosmetické potřeby, ale také např. nábytek. Prostě vybavíme Váš salon od A do Z. Vybírejte přímo u nás na prodejně v Praze 4 nebo v našem internetovém obchodě. Vše dodáme rychle, ve špičkové kvalitě a za bezkonkurenční ceny. Široký sortiment vlasové kosmetiky tuzemských i světových značek, kulmy, žehličky, fény, strojky, ale i cvičné hlavy, mobilní kufříky, umyvadla či stolky i vozíky. U nás v e-shopu PULS - PRAHA, s r.o. najdete vše, co Váš salon potřebuje.


Internetový e-shop s nehtovou kosmetikou pro profesionály i laiky

Internetový e-shop s nehtovou kosmetikou pro profesionály i laiky

Vlastníte nehtové studio? Nebo si upravujete nehty samy doma? V dnešní době je stále častější, že si ženy pořizují tuto výbavu a nemusí chodit do salonu. Proto navštivte náš internetový obchod s profesionálními potřebami Krásné Nehty s.r.o. V nabídce máme rozsáhlý sortiment věcí potřebných k přípravě krásných nehtů. Najdete kompletní vybavení od základních sad, UV Lamp, doplňkového menšího zařízení až po nespočetný výběr laků, gel laků, zdobení a různých razítek a tipů. Navíc poskytujeme v našem centru spousty seminářů a školení pro odborníky nebo hobby poskytovatele nehtového designu. Také můžete navštívit naše salony na adrese Vinohradská 44 v Praze. Máme mnoho kladných recenzí i od známých osobností. Novinkou s naší nabídce jsou gely a laky Wild Instinct nebo stojany na laky zdarma. Navštivte naše webové stránky a dozvíte se více, i o našem sortimentu a službách. Využít můžete našeho blogu nebo videí na našich stránkách. Pokud si nevíte s něčím rady, rádi Vám odpovíme na naší lince.


Velkoobchod nehty Praha - produkty se zárukou kvality a tradicí

Velkoobchod nehty Praha - produkty se zárukou kvality a tradicí

Provozujete salón krásy s péčí o ruce a nehty? S dodávkou kvalitního materiálu Vám bude nápomocná naše společnost Krásné nehty s.r.o., která sídlí v Praze. Jsme velkoobchod s profesionálním sortimentem na realizaci manikúry. Nabízíme nehtovou kosmetiku Jessica se zárukou kvality a 50tietou tradici. Můžete si zakoupit produkty jako dezinfekce, peeling, krémy na ruce a nehty, lázeň na ruce, laky na nehty, nadlaky, podlaky, lepidlo na nehty, odlakovač. V našem portfoliu si můžete vybrat také potřeby pro gelové a akrylové nehty, UV lampy, brusky, pilníky a jiné přípravky.