Kremace – zpopelnění a rozloučení v obřadní síni, prodej uren a rakví

Pohřební služba POSPA

Kremace – zpopelnění a rozloučení v obřadní síni, prodej uren a rakví

Pro poslední rozloučení se svým blízkým si můžete v Pohřební službě POSPA v Uherském Brodu vybrat kremační služby, které zahrnují převoz zesnulého ke kremaci, úprava zesnulého, zpopelnění a rozloučení v obřadní síni, kterou vyzdobíme smutečními věnci a květinami. Pomůžeme s výběrem rakve a tiskem smutečního oznámení.

Sportovní oblečení, míče, Pákistán

Sportovní oblečení, míče, Pákistán

Hledáme odběratele fotbalových míčů, fotbalových dresů, ponožek, sportovních košilí, teplákových souprav, triček, batohů apod.

Mahek Butt
Ducati International
Tel :- +92 - 52 -3541289, Fax:- +92 - 52 -3542922
export@ducatiinternational.com, export@ducatisports.com
www.ducatiinternational.com, www.ducatisports.com

Původní znění:
Inquiry
Dear Sir/Madam

Hopefully, you are enjoying good health and business.

Let me shortly introduce you ourselves, we are manufactures and exporters of Soccer Balls and Soccer Collections.
Please note our prices for soccer balls bellow, if you are interested to know the prices, of soccer jerseys, socks, shirts, Track Suits, Training shirts, Kit Bag etc... so please inform us, so that we send you our pdf cataloge along with prices and detail specification.

1) 100% TUP shine material, 4 ply PC cross lamination, size 5 (68-69 cm) weight 420-440 Grams, 70-75 grams Latex bladder @ US $ : 4.85/Each Ex-Work
2) 100% PU shine material, 4 ply PC cross lamination, size 5 (68-69 cm) weight 420-440 Grams, 70-75 grams Latex bladder
@ US $ : 3.95/Each Ex-Work
3) 100% PVC shine material, 4 ply PC cross lamination, size 5 (68-69 cm) weight 400-420 Grams, 60-65 grams Latex bladder
@ US $ : 3.40/Each Ex-Work

For Kids footballs and Futsal prices :
1) 100% PU shine material, 2 ply PC cross lamination, size 2 (47-48 cm) weight 200-220 Grams, Latex bladder
@ US $ : 2.80/Each Ex-Work
2) 100% PU shine material, 3 ply PC cross lamination, size 2 (47-48 cm) weight 300-320 Grams, Foami bladder
@ US $ : 3.95/Each Ex-Work

If you have any question please ask freely?

Looking forward to hear from you soon,
Born to provide the quality.
We are here to serve you 24/7.

Thank You,
Mahek Butt
Ducati International
Tel :- +92 - 52 -3541289, Fax:- +92 - 52 -3542922
export@ducatiinternational.com , export@ducatisports.com
www.ducatiinternational.com, www.ducatisports.com

Add: Neka Pura, Sialkot (51310) Pakistan.
Poptávka byla vložena dne:
04.03.2016 11:19

Platnost poptávky:
04.06.2016 10:44

Kontaktní osoba:
Ducati International

Kontaktní email:

Telefon:
+92 523 541 289

Země:
Pakistan

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Fotbalový míč Adidas

Fotbalový míč Adidas

Fotbalový míč Adidas je určen pro trénink na všech výkonnostních úrovních. Míče značky Adidas si hráči oblíbí. Objevte pro svůj náročný trénink fotbalové míče Adidas. Fotbalové míče Adidas Míče nabízíme v cenově dostupných verzích, které jsou vhodné pro dětské zápasy a hry. Profesionální fotbalové míče jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou určeny pro tréninkové účely nebo pro soutěžní utkání. Hráči se tak budou cítit, jako na opravdovém zápase. V naší nabídce najdete míče ve velikostech 3,4,5 a také 290 g. Ty splní účel pro začínající fotbalisty. Vybírejte ze široké nabídky, která bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám. K radosti ze hry dopomůže fotbalový míč Adidas. Kupujte prověřené zboží. Naše stránky se sportovním náčiním jsou vám k dispozici.


Thermoprádlo – hokejová ribana ze čtyř typů materiálu - Bodycool, Thermo, 50/50 a bavlna s potiskem i bez potisku

Thermoprádlo – hokejová ribana ze čtyř typů materiálu - Bodycool, Thermo, 50/50 a bavlna s potiskem i bez potisku

Chcete si nechat vyrobit na míru ribana s logem hokejového klubu? Potřebujete ribana s dlouhým nebo krátkým rukávem nebo nohavicemi? Firma Boháček – sport z Vyškova zajistí výrobu hokejového ribana podle Vašich představ. Ribana je z hlediska délky nohavic a rukávů možné nakombinovat. Ribana vyrábíme jednodílná i dvoudílná se zipem nebo bez zipu. Ribana jsou vyráběna ze čtyř typů materiálů – čistě z bavlny, thermo materiálu, s 50% podílem bavlny nebo materiálu bodycool (profi ribana), který je vhodný pro extraligové hráče. Thermoprádlo je možné opatřit sublimačním potiskem nebo na něj aplikovat výšivku podle Vašeho přání.


Outdoorové vybavení prodej Praha – široký výběr mnoha značek

Outdoorové vybavení prodej Praha – široký výběr mnoha značek

Sháníte kvalitní outdoorové vybavení? Pak Vás jistě potěší nabídka společnosti PROSPORT PRAHA s.r.o. V podnikové prodejně nebo na eshopu naleznete široký výběr mnoha značek. Outdoorové vybavení z naší Vám umožní dlouhý pobyt v přírodě i v ne zrovna příznivých podmínkách. Nabízíme kvalitní spacáky, stany, matrace, dámské i pánské funkční oblečení, včetně vyhřívaných doplňků. Samozřejmě u nás naleznete také nejrůznější batohy a turistické doplňky. Pro zážitek z pobytu v přírodě nezapomeňte a vhodné outdoorové vybavení od společnosti PROSPORT PRAHA s.r.o.


Velkoobchod se sportovním zbožím Praha – kvalitní světové značky

Velkoobchod se sportovním zbožím Praha – kvalitní světové značky

Kamenná prodejna nebo eshop firmy PROSPORT PRAHA s.r.o. se specializovaným sportovním vybavením nabízeným velkoobchodně i maloobchodně poskytuje široký výběr a zboží mnoha světových značek té nejlepší kvality. Zastupujeme významné značky jako LOWA, NORDISK, YETI, GABEL, THORLO, GRAND CANYON, SOLDA, SUNFLEX a mnoho dalších kvalitních produktů pro sport. Společnost funguje převážně jako velkoobchod pro celou Českou republiku a Slovensko. Kvalitní sportovní zboží najdete u firmy PROSPORT PRAHA s.r.o., neváhejte se na nás obrátit.


Ochranná síť za fotbalovou branku s dlouhou životností, Varnsdorf

Ochranná síť za fotbalovou branku s dlouhou životností, Varnsdorf

Každé fotbalové hřiště musí mít při tréninku a zápase funkční ochranné sítě za brankou či kolem celého hřiště. Proto si pořiďte síť z našeho e-shopu či prodejny PRODEX AZ s.r.o., kterou naleznete ve městě Varnsdorf. Nabízíme polypropylenové sítě, které májí dlouhou životnost a jsou odolné proti mrazu, vlhku a UV záření. Pro fotbalové účely nabízíme ochranné sítě s velikostí oka 120 mm a síly sítě 3, 4 a 5 mm. Můžete si vybrat i z barev bílá či zelená. Cena je 41 – 51 Kč za M2 dle síly vlákna. U nás seženete i potřebné doplňky pro instalaci jako gumolano, ocelové lano, svorky, napínací šroub i karabiny.


Silniční, trekingová, horská, dětská jízdní kola, elektrokola - eshop, prodej

Silniční, trekingová, horská, dětská jízdní kola, elektrokola - eshop, prodej

Kvalitní jízdní kola a elektrokola známých značek pořídíte aktuálně se slevou v eshopu firmy SENZA Sport. Osobně si můžete kola vyzkoušet a zakoupit na kamenné prodejně ve Starém Městě u Uherského Hradiště. V případě zájmu u nás můžete nechat v komisi starší jízdní kolo či jiné sportovní vybavení. Dodržujeme sezónní prodej. Prodej, eshop: - elektrokola - silniční kola - trekingová a crossová kola - silniční kola - dětská jízdní kola - koloběžky - sportovní vybavení pro raketové sporty, inline, zimní sporty - sportovní oblečení.