Poptávám podlahový materiál - PVC

Poptávám podlahový materiál - PVC

Poptávám podlahovinu, PVC Fatra DOMO 1, 5mm v roli 2m. Celkový počet 225m2. Termín dodání do 10 dnů.
Děkuji předem za nabídku.
Poptávka byla vložena dne:
30.10.2015 13:03

Platnost poptávky:
30.11.2015 12:56

Kontaktní osoba:
Stanislav Hajdušek

Kontaktní email:

Telefon:
+420 602 490 843

Okres:
Praha-západ

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


PVC a vinylové odolné a snadno udržovatelné podlahy - prodej i odborná pokládka

PVC a vinylové odolné a snadno udržovatelné podlahy - prodej i odborná pokládka

Má již podlaha u Vás v bytě v kanceláři nebo prodejně nejlepší léta za sebou? Hledáte podlahovou krytinu, která se bude snadno udržovat? Navštivte vzorkovnu společnosti NOKO Podlahy v Praze 5 a vybírejte z pestré nabídky PVC a vinylových podlah v mnoha vzorech, odstínech a designech. Společnosti NOKO Podlahy nabízí nejen prodej PVC a vinylových podlah, ale také odbornou pokládku od profesionálů pro dokonalý výsledek. PVC a vinylové podlahy jsou odolné, snadno se udržují a jsou vhodné téměř do jakýchkoliv prostor. Neváhejte a vyberte si ve vzorkové prodejně NOKO Podlahy.


Koberce i PVC podlaha v rolích, v metráži, kusové koberce nebo vinyl v dílcích si vyberete z široké nabídky za super cenu

Koberce i PVC podlaha v rolích, v metráži, kusové koberce nebo vinyl v dílcích si vyberete z široké nabídky za super cenu

V Podlahářství Jiří Machů naleznete koberce v rolích na metráž nebo si můžete vybrat z kusových koberců: -Bytové koberce (Pokud máte rádi teplo a příjemný dotek hebkého koberce, u nás si vyberete z široké škály barev, vzorů i materiálu. Bytové koberce představují určitý komfort a pohodlí, často se používají především do dětských pokojů nebo obýváků.) -Zátěžové koberce (Vysokou odolnost proti zatížení Vám zajistí naše zátěžové koberce, které se hodí především do kancelářských prostor, kde zpříjemní atmosféru a splní estetickou i praktickou funkci.) -Čistící zóny a rohože (Zvolte si čistící zónu tak aby Vás už nečekaly v domě či bytě nepříjemné kaluže vody nebo špinavé čmouhy z bot. Díky vnitřním či venkovním rohožím zamezíte zanášení špíny a různých nečistot do vnitřních prostor a ušetříte si tak zbytečnou práci navíc s úklidem.) -Běhouny (Běhouny jsou vhodné především do chodeb, hal, předsíní, na schody nebo jako předložky před nábytek. Díky gelovým podkladům či protiskluzovým podložkám si můžete být jistí, že se Vám žádný běhoun nebude posouvat po podlaze.) PVC podlahy nabízíme od prověřených a kvalitních výrobců: -Gerflor -Fatra -Tarkett -Lentex -Forbo PVC podlahy představují tradiční krytinu s dlouhodobou životností a vysokou odolností. V dnešní době se jedná o velmi moderní a oblíbený povrch, s velmi širokým výběrem barev a designu. Naše společnost Vám nabízí PVC podlahy a linoleum v rolích a vinyl v dílcích. Navštivte naší prodejnu v Opavě a naši profesionální pracovníci Vám poskytnou odborné poradenství nebo si vyberte z pohodlí domova na našich webových stránkách.


Podlahy plovoucí laminátové, dřevěné i vinylové, vzorkovna a prodej

Podlahy plovoucí laminátové, dřevěné i vinylové, vzorkovna a prodej

Potřebujete vybudovat nové podlahy, ať již v novostavbě či při rekonstrukci obydlí, kanceláře? Nejlépe je požádat profesionály v tomto oboru, a to naši společnost Jan Kořínek - Vaše podlahy a dveře, která sídlí v Chomutově. Specializujeme se na prodej a pokládku interiérových podlahových krytin. V našem sortimentu naleznete podlahy plovoucí laminátové, dřevěné, vinylové, PVC a koberce nejrůznějších barev a dekorů. Dodáváme a montujeme podlahy s potřebným příslušenstvím jako jsou izolace, nivelační stěrky, lišty, přípravky pro údržbu. Neváhejte a přijďte si vybrat do naší vzorkové prodejny. My Vám uděláme nové podlahy, které Vám vylepší interiér místnosti.


Derby povrchy - podkladové desky pro výcvik, kruhový trénink koní i do stáje

Derby povrchy - podkladové desky pro výcvik, kruhový trénink koní i do stáje

Podkladové tlumící pryžové desky mají široké využití. Jedním z nich jsou podlahy pro koně a jiná hospodářská zvířata. Využití těchto derby povrchů je nejen pro výcvik a kruhový trénink, ale také do stájí. Vhodnost těchto podkladových desek je dána zejména jejich specifickými vlastnostmi, jimiž jsou: - vysoká odolnost - vlastnosti se nemění ani v extrémních podmínkách (vlhkost, teplota, prašnost apod.) - dlouhá životnost pryžových podkladových desek - povrchová odolnost ve střihu - nízká hodnota nasákavosti - pod 2% - odolnost proti ozónu - izolace proti radonovému riziku. Pokud tedy sháníte vhodný podklad pro koně či hospodářská zvířata, pořiďte si derby povrch od společnosti NOKO Servis Praha, která Vám podkladové desky prodá a zároveň zajistí jejich odbornou pokládku.


Podlahářství Opava - podlahové krytiny, koberce, vinylové podlahy, dřevěné podlahy

Podlahářství Opava - podlahové krytiny, koberce, vinylové podlahy, dřevěné podlahy

Podlahářství Tom&Ka s.r.o. Vám poradí s výběrem nejvhodnějšího typu podlahových krytin do vašeho domu či bytu. Vybrat si můžete v naši vzorkové prodejně na ulici Čapákovo nábřeží 691/42 vedle ulice Mostní v Opavě Kateřinkách ze široké škály designů koberců, vinylových dílců, čistících zóny, PVC, laminátových podlah, plovoucích podlah, korkových podlah, dřevěných podlah a marmolea. Zajistíme položení, olištování i lepení podlahových krytin, schodů. Pokud sháníte kvalitní podlahy s kompletním servisem, obraťte se na firmu Tom&Ka s.r.o. na tel.: 608798122.


Dřevěné, laminátové podlahy, koberce, pvc-podlahové krytiny

Dřevěné, laminátové podlahy, koberce, pvc-podlahové krytiny

Podlahové krytiny všeho druhu má na prodej podlahářská firma FRANC spol. s r.o. Zlín - pokládáme dřevěné, laminátové podlahy, koberce, pvc, linoleum, marmoleum i umělé travní koberce. Pokud potřebujete odbornou pokládku podlahových krytin, nebo nakoupit koberce či podlahoviny za výhodné velkoobchodní ceny, obraťte se na nás - tel.:577210938. Pokud u nás nakoupíte, zajistíme dopravu podlahovin na místo určení. Vybírejte: -dřevěné podlahy klasický i moderní design - Magnum, Kärs, Empiri, Esco, Vito -laminátové podlahy - Forte original, Forte struktur, Witex, Tarkett, Quick Step, Floorline, Terbürne -koberce do dětského i obývacího pokoje - kusové, celoplošné -PVC podlahoviny vynikající svou tvrdostí, odolností proti poškrábání a otěru, imitace dřeva, plovoucích podlah, kachlí, kamínků - značky Novilon, Stella, Jupiter, Woodmark, Fatra, Bohemia, Amstrong, Gerflor, Tarkett, Astro -linoleum - 100% přírodní produkt z obnovitelných přírodních materiálů - Marmoleum (Forbo), Veneto (Tarkett), Marmorette (DLW), Marmoleum home, Marmoleum click -korkové plovoucí podlahy click, obkladový korek -rohože, zátěžové koberce -umělá tráva vhodná pro balkony, prostory kolem bazénů, venkovní posezení. Doplňky: -stěrky, laky, čistící prostředky, podložky, lepidla, protiskluzné mřížky, obvodové a přechodové lišty, tvrzené podložky. Specializujeme se na byty, domy, nemocnice, penziony, školy, hotely, banky, firemní kanceláře, komerční prostory.