Poptáváme ubytování a prostory pro svatbu

Poptáváme ubytování a prostory pro svatbu

Poptávám ubytování v Jizerských horách pro 60 osob, sál pro 80 osob se salónkem pro tanec - vše z důvodu svatby. Co se týče ubytování jde pouze o přespání (stačí postel bez TV, lednice apod.). Termín prosinec, únor - na víkend.
Poptávka byla vložena dne:
28.08.2015 07:51

Platnost poptávky:
28.09.2015 07:46

Kontaktní osoba:
Milan Zavřel

Kontaktní email:

Telefon:
+420 736 601 086

Předpokládaná cena:
20 000 Kč

Okres:
Jablonec nad Nisou

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Soukromé oslavy, firemní akce, vánoční večírky, teambuilding, školení v restauraci

Soukromé oslavy, firemní akce, vánoční večírky, teambuilding, školení v restauraci

Prostory pro soukromé oslavy a firemní akce plánované na konec roku je třeba si zarezervovat již nyní. Hotel a restaurace U RACKA má k dispozici několik salónků. Najdete nás nedaleko Uherského Hradiště v Ostrožské Nové Vsi. Ať už plánujete vánoční veřírek, teambuilding, nebo rodinnou oslavu, rezervaci podejte s předstihem - tel. 572598119. K dispozici salonky: -pro velké akce až pro 90 osob -pro menší oslavy 25-30 osob -soukromý salónek nebo vinárna -prostory pro školení, teambuilding -školící místnosti pro 25 nebo 80 osob.


Pronájem salonku na předváděcí akce, obchodní schůzky Žďár nad Sázavou

Pronájem salonku na předváděcí akce, obchodní schůzky Žďár nad Sázavou

Hledáte pronájem prostor pro Vaši předváděcí akci, obchodní schůzku či na konání školení, seminářů a motivačních setkání? Restaurace a hotel u Hrocha poskytuje ideální prostory a služby. Kapacita ve společenském sálu 120 míst, ve vnitřních prostorách letní restaurace 48 míst, ve venkovním posezení letní restaurace 140 míst. Společenský sál je vybavený audio zařízením i projektorem. Zajistíme dobré jídlo a pití. Lze si také vybrat z hudby z reproduktorů nebo živou hudbu. Firemní události můžete zpestřit nejen sportovní relaxací, ale lze využít i privat wellness. Dále hotel nabízí relaxační pobytové balíčky. Bližší informace a možnost rezervace online naleznete na našich webových stránkách.


Hotel Antoň  poskytuje ubytování v historickém jádru města Telč s bezbariérovým přístupem

Hotel Antoň poskytuje ubytování v historickém jádru města Telč s bezbariérovým přístupem

Chystáte se na návštěvu města Telč a nevíte, kde se ubytovat? Pak zavítejte do našeho Hotelu Antoň s polohou vedle zámeckého parku, kde se budete cítit jako doma a kde Vás pohltí atmosféra historie.Hotel navíc disponuje velice snadnou dostupností a bezbariérovým přístupem. Poskytujeme ubytování v nově vybudovaných jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, apartmánech anebo pokoje pro imobilní, zařízené moderním interiérem. V nejmladší části objektu se pak nachází stylová restaurace, kde si můžete vybrat z nabídky hotových jídel, minutkových pokrmů a specialit nejen české kuchyně. Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Svatomartinské husí hody - pečená husa a další speciality

Svatomartinské husí hody - pečená husa a další speciality

Pokud si v listopadu nechcete nechat ujít tradiční pečenou husu, srdečně vás zveme na Svatomartinské husí hody pořádané 9.11-15.11.2018 v Restauraci U Racka Ostrožská Nová Ves. Rezervace stolu přijímáme na telefonu: 572598119, 775622460. Přijďte ochutnat sváteční svatomartinské menu, sestavené z tradičních husích specialit: - klasický husí vývar - krémová polévka - pečená husa (husí stehno či prsa) se zelím a variací knedlíků - husí steaky na různé způsoby - plátek na medu, s hermelínem a ořechy nebo se švestkovou omáčkou - Svatomartinská směs, játra na červeném víně a příloha dle chuti - husi paštika, sádlo, škvarky. Můžete u nás také ochutnat letošní Svatomartinská vína, Plzeňskou 12° nebo pivni speciály od Starobrna. Na Vaši návštěvu se těsí Robert Šivel a Team Restaurace U Racka.


Levné a dlouhodobé ubytování s veřejným parkovištěm v Olomouci

Levné a dlouhodobé ubytování s veřejným parkovištěm v Olomouci

Levné a dlouhodobé ubytování v Olomouci? Jedině v Hotelu - Hotelový dům kde také můžete využít veřejného parkoviště. Hotel - Hotelový dům se nachází v blízkosti lékařské fakulty UP, výstavního areálu Flora a především centra města Olomouc. Využít můžete i možnosti snídaně nebo navštívit místní restauraci. Pokoje jsou nekuřácké a jsou vybaveny sociálním zařízením, lednicí a neomezeným připojením k internetu.


Zámecký pivovar, ubytování v historických pokojích - hotel pro náročné klienty

Zámecký pivovar, ubytování v historických pokojích - hotel pro náročné klienty

Ubytujte se v Ostravě na zámku. Renesanční zámek z počátku 16. století, ve kterém se můžete ubytovat v 8 historických a 9 standardních pokojích. Pobyt si můžete zpříjemnit v zámeckém pivovaru. Zámek Zábřeh je luxusní hotel nejen hotel pro náročné klienty. Hotel neboli zámek Zábřeh je výjimečný už jen tím, že patří mezi kulturní památky České republiky. Ubytování v historických pokojích: - Renesance – renesanční pokoj, kde jsou originál novorenesanční skříně a truhly, kde usnete v posteli s nebesy - Panský pokoj - útulný barokní pokoj je vybaven dubovým intarzovaným nábytkem a postelí s nebesy - Lovecký pokoj – v pokoji jsou lovecké motivy na intarziích dubového barokního nábytku a výjimečné trofeje z loveckých výprav Evropou - Dámský pokoj - romantický pokoj s původním barokním stropem je zařízen originály barokního nábytku s florálními motivy - Apartmá Afrika – v pokoji se nachází unikátní sbírka trofejí z exotických loveckých výprav - Cestovatelský pokoj - atmosféru dálek navodí starožitný cestovní kufr, růžice světových stran na barokním nábytku a originály map - Magický pokoj – v pokoji je perský koberec, barokní skříň, dřevěné táfloví se sníženým stropem odkryje pohled na původní barokní strop - Věžní pokoj – dokonalý klid a útěk od okolního světa naleznete pod staletou střechou, věž je velmi výlučná a její kouzlo si vás získá Můžete si zde užít romantický víkend ve dvou, ale také dlouhodobější pobyt dle vaší libosti s rodinou. K tomu si rozhodně nenechte ujít návštěvu zámeckého pivovaru. V restauraci vás čeká pivní a vinné menu. Zámek Zábřeh je místo, kde na vás dýchá ze všech stran úžasný klid, elegance a jakási harmonie, díky které nebude pro vás problém navodit si ten pravý odpočinek.