Poptáváme broušení nůžek na trávu

Poptáváme broušení nůžek na trávu

Poptávám broušení nůžek na trávu /Bosch/.Děkuji předem za zprávu. Korandová
Poptávka byla vložena dne:
22.06.2015 09:28

Platnost poptávky:
22.07.2015 08:26

Kontaktní osoba:
Milena Korandová


Telefon:
+420 607 961 558

Okres:
Ústí nad Labem

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej kypřičů a kultivátorů půdy – skvělí pomocníci při obdělávání půdy

Prodej kypřičů a kultivátorů půdy – skvělí pomocníci při obdělávání půdy

S namáhavou prací na Vaši zahradě Vám pomůžou naše kypřiče a kultivátory půdy. Kypřiče a kultivátory půdu nejen kypří a provzdušňují, ale dokonce ji i promísí s hnojivy či kompostem. Kypřiče a kultivátory navíc skvěle poslouží k rozdělání velkých hrud hlíny a vyrovnání povrchu půdy. Zákazníci si můžou v naší prodejně vybrat kypřiče a kultivátory od předních výrobců zahradní techniky, jako je Hecht, Vari, Viking či Solo. V naší prodejně naleznete jak elektronické, motorové či rotační kypřiče, tak i motorové kultivátory.


Prodej zahradní techniky kvalitních, známých značek

Prodej zahradní techniky kvalitních, známých značek

Pokud Vám nečekaně vypoví službu travní sekačka, motorová pila, nebo jiná technika, oceníte široký výběr zahradní techniky kvalitních, známých značek na prodejně firmy Zahradní technika - Robert Bílka v Modré u Uherského Hradiště. Máme velký výběr zboží skladem a můžeme Vám doporučit kvalitní a cenově přijatelný produkt k okamžitému odběru. Sortiment zahradní techniky: - motorové travní sekačky - vyžínáče - křovinořezy - motorové pily - kypřiče půdy - postřikovače. Zahradní technika známých značek: - Seco, DOLMAR, Dakr, MTD, McCULLOCH, Gardena, GTM, Cub Cadet, Alpina a další. Zajistíme údržbu dodané zahradní techniky i v budoucnu.


Špičkové a vysoce spolehlivé štípače a štípačky na dřevo pro domácí i profesionální využití

Špičkové a vysoce spolehlivé štípače a štípačky na dřevo pro domácí i profesionální využití

Chcete si usnadnit práci? Stačí si pořídit štípač dřeva od známé francouzské společnosti AMR. Ve společnosti GreenMech, s.r.o. v Bořeticích u Břeclavi Vám pomůžou s výběrem štípaček na dřevu. V nabídce naleznete špičkové a vysoce spolehlivé štípače a štípačky na dřevo pro domácí i pro profesionální využití, pro živnostníky nebo firmy, kteří zpracovávají palivové dřevo. Štípače a štípačky máme v provedení, jak horizontálním, tak vertikálním o štípací síle 6 až 28 tun. Štípače a štípačky na dřevo AMR: - stroje s pohonem na elektromotor nesené za traktorem s pohonem přes hydrauliku nebo vývodovou hřídel traktoru (kardan) - mobilní štípače na podvozku s benzínovým nebo dieselovým agregátem Hydraulické štípače a štípačky od společnosti AMR jsou spolehlivé, bezpečné a velmi výkonné. Šetří čas i Vaši energii!


Motorové pily značky Stihl - prodej a servis, lesní technika

Motorové pily značky Stihl - prodej a servis, lesní technika

Hledáte firmu, která je autorizovaným prodejcem motorových pil značek Stihl a Husqvarna či jiné lesní techniky v Třebíči? Neváhejte a přijďte si vybrat do prodejny Zahrada Vysočina kvalitní motorovou pilu či jakoukoli jinou lesní techniku! Jsme autorizovaní prodejci zahradní a lesní techniky nejen značky STIHL, ale i Viking a Honda - Var. Zkušenosti máme i s výrobky firem Solo, Dolmar a Husqvarna. Zabýváme se nejen prodejem, ale i opravami a servisem lesní techniky. V naší prodejně máme širokou škálu motorových pil a další výkonnou techniku vhodnou na přípravu palivového dřeva. V nabídce i kompaktní pily pro domácí použití nebo střední zatížení, vhodné pro řezání palivového dřeva přímo v lese. Vše se zárukou 2 roky.


Obráběcí práce, kovoobráběčství - elektroerozivní obrábění, soustružení, frézování

Obráběcí práce, kovoobráběčství - elektroerozivní obrábění, soustružení, frézování

Firma KOVOBA, s.r.o. podniká v oboru strojírenství, kovoobráběčství. Obráběcí práce zahrnují elektroerozivní obrábění, soustružení a frézování i práce na horizontálních vrtačkách. Zakázková výroba: - strojních, zámečnických dílů - ozubených kol - rotačních dílců - svařovaných konstrukcí - ventilátorů pro lakovací kabiny. Obráběcí práce: - elektroerozivní obrábění - soustružení, frézování - práce na horizontálních vyvrtávačkách - rovinné i kulaté broušení. Zhotovíme zakázky dle požadavků zákazníka a dbáme na přesné dodržení smluvených termínů.


Stavebnicová bubnová sekačka DAKR Panter do náročného terénu, na vysokou trávu

Stavebnicová bubnová sekačka DAKR Panter do náročného terénu, na vysokou trávu

Pro sekání přerostlé trávy, do náročného i kopcovitého terénu jsou ideální bubnové sekačky Panter - DAKR. Na prodejně Agro-centrum Uherský Brod si můžete vybrat z několika modelů. Stavebnicová bubnová sekačka Panter je multifunkční - může se pomocí řady adaptérů snadno přestavět na mulčovač, rotavátor a drtič větví, obraceč a shrabovač, radlici a frézu na sníh, zametací kartáč i doplnit o vozík. Obsluha může připojit sedačku a při práci sedět. Skvělá příležitost pořídit kvalitní zahradní techniku - pro všechny z regionu Zlín, Uherské Hradiště. Sekačka Panter FD-2 + RZS 70: - do náročného terénu - pojezd vpřed 2,1/3,0/4,4 km/h - motor 4takt Briggs&Stratton I/C, 850 Series OHV - šířka záběru 69 cm - max. výkon 3036 m2/h Sekačka Panter FD-2H + RZS 70: - do náročného, kopcovitého terénu - s hydrostatickou nápravou - je možné plynule volit rychlost vpřed i vzad - pojezd vpřed/vzad - plynulý 0-6/0-3 km/h - motor 4takt Briggs&Stratton I/C, 950 Series OHV - šířka záběru 69 cm - max. výkon 3036 m2/h. Sekačka Panter FD-3 500 cm3 + RZS 121: - pro sečení velkých pozemků - louky, pastviny - pojezd vpřed/vzad - plynulý 0-10/0-5 km/h - motor 4takt Briggs&Stratton I/C, Powerbuilt OHV - šířka záběru 121 cm - max. výkon 9680 m2/h.