Poptávám palivové bukové dříví

Poptávám palivové bukové dříví

Poptávám palivové bukové dřevo, cca 30 m3.Třímetrové kusy nebo stromy.
Poptávka byla vložena dne:
04.02.2014 07:48

Platnost poptávky:
04.03.2014 07:44

Kontaktní osoba:
petr

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Hodonín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Konstrukční obkladové desky  Durélis vhodné i do vlhkého prostředí

Konstrukční obkladové desky Durélis vhodné i do vlhkého prostředí

Pila Hartman Jičín působí regionálně i v těchto městech Hořice, Nová Paka. Provádíme ucelené zpracování dřeva, zajišťujeme těžbu, pořez, dopravu a prodej hotových výrobků ze dřeva. Voděodolné konstrukční desky Durélis Konstrukční desky Durélis / Populair nabízíme v provedení s perem a drážkou po celém obvodu . Označení desky PD4. Tato konstrukční mikroštěpková deska má třísky rozložené všemi směry ve všech vrstvách. Tím je deska určena především k nosným účelům. Vodovzdorná obkladová deska Durélis je vhodná i do vlhkého prostředí.  Působíme regionálně Jičín, Hořice, Nová Paka


Okrasné kmeny do interiéru i pro výrobu nábytku - Carapanauba, Quari quara

Okrasné kmeny do interiéru i pro výrobu nábytku - Carapanauba, Quari quara

Interiér domu i jeho okolí můžete obohatit o originální prvek - okrasný kmen. Firma Wood Cité z regionu Uherského Hradiště dováží okrasné kmeny Carapanauba a Quari quara z daleké Brazílie. Jsou z tvrdého, odolného exotického dřeva, mají netradiční tvarování a strukturu, každý kus je tedy originální. Kmen se může vyjímat jako solitér moderního interiéru, vhodný je ovšem jako výchozí prvek pro výrobu nábytku a dekoračních prvků - designových stolů, židlí, sochařských výrobků apod. Pořídit můžete kmeny v různých velikostech - výška 40-120cm. Okrasné kmeny Carapanauba jsou z pevného, tvrdého dřeva, dostupné jsou do průměru až 1m. Mají široké využití. Okrasné kmeny Quari quari jsou také neobyčejně tvrdé a odolné, mají lehce nažloutlou barvu dřeva, lesklý a hladký povrch. Již brzy je můžete mít doma i Vy. Navštivte naši prodejnu v Pašovicích u Uherského Hradiště.


Uhlí hnědé a černé, palivové dřevo, dřevěné brikety, dovoz štěrku a písku

Uhlí hnědé a černé, palivové dřevo, dřevěné brikety, dovoz štěrku a písku

Potřebujete si udělat zásoby paliva na zimu? Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost Paliva Stránský a Stránský, která sídlí v obci Smržovka v okrese Jablonec nad Nisou. Specializujeme se na prodej a dopravu Bílinského nízkosirnatého hnědého a černého uhlí, koksu a briket. Dále nabízíme i palivové dřevo štípané či v pytlích a dřevěné brikety. Veškerá paliva Vám v okolí našich skladů ve Smržovce a Tanvaldu dodáme do tří dnů. Po domluvě je možnost objednání složení uhlí za pomoci dopravních pásů až na místo určení například do sklepa. Poskytujeme i přepravní služby pro dovoz štěrku a písku.


Europalety, dřevené palety, pilařský provoz, pila, dodávka palet do 24 hodin!

Europalety, dřevené palety, pilařský provoz, pila, dodávka palet do 24 hodin!

Sháníte-li výrobce dřevěných palet v blízkosti Dačic, pak neváhejte a přijeďte k nám. Naše firma Pila Benda s.r.o., sídlí v Dačicích a zabývá mimo jiné také výrobou dřevěných palet, europalet. Pilařský provoz je zaměřen na výrobu dřevěných palet eur. Ročně naše firma vyrobí až čtvrt milionu ks palet. Výrobu palet provozujeme na dvou plně automatizovaných linkách zn. Storti. Naše společnost má vlastní autodopravu, takže dodání palet je zajištěno do 24 hodin na místo určené našim zákazníkem. Vlastníme také sušku zn. Mühlböck. Výrobky tak umíme vysušit na určitou vlhkost, nebo ji umíme tepelně ošetřit proti dřevokaznému hmyzu. Vše plníme dle požadavků našich zákazníků. Neváhejte a navštivte nás na pile v Dačicích, nebo nás kontaktujte telefonicky či emailem. Těšíme se na Vás. Více informací najdete na našich webových stránkách.


Prodej kvalitního černého a hnědého uhlí, koksu a briket i s dopravou vč. složení

Prodej kvalitního černého a hnědého uhlí, koksu a briket i s dopravou vč. složení

Hledáte-li dodavatele uhlí, který Vám dodá kvalitní uhlí za nízkou cenu a ještě se Vám postará o dopravu i složení přímo do sklepa, pak společnost Uhelné sklady Havířov s.r.o. splní Vaše přání. Uhelné sklady Havířov jsou dobře dostupné zákazníkům, kteří jsou z okolí Ostravy, Havířova, Karviné, Bohumína, Orlové nebo Českého Těšína. Zabýváme se prodejem kvalitního černého a hnědého uhlí, koksu a briket. Máme toto zboží nejen volně ložené, ale i pytlované v prodyšných jutových pytlech. Při nakládce uhlí je pro nás samozřejmostí přítomnost a osobní kontrola zákazníka zboží na cejchované váze. Před zakoupením zboží, si můžete pro vyzkoušení odebrat vzorek zdarma. V rámci péče o naše zákazníky máme pro Vás službu dopravu zdarma do 20-30 km dle druhu a množství zakoupeného zboží. Více informací k podmínkám této služby naleznete na webu u každého druhu sortimentu zvlášť. Dále složení zakoupeného uhlí dopravníkovým pásem přímo k Vám do sklepa. Naší prioritou je prodej kvalitního zboží a spokojený zákazník.


Výrobce kvalitních dřevěných europalet pro všestranné využití

Výrobce kvalitních dřevěných europalet pro všestranné využití

Palety jsou důležitým prvkem k převozu nejrůznějších nákladů v každé přepravní, logistické a dopravní společnosti. Pokud tedy sháníte kvalitní europalety, obraťte se na společnost Pila Benda s.r.o., která se specializuje na jejich výrobu. Zajišťujeme kompletní výrobu dřevěných europalet, které vyrábíme ze smrkových a borových výřezů. Výroba se řídí přísnými normami a prochází složitým procesem opracování dřeva, aby bylo dosaženo charakteristické podoby palety. Následně dochází k sušení palet a jejich skladování. Palety najdou využití hlavně v přepravních a logistických společnostech, používají se však i v mnoha dalších odvětvích, ať už v potravinářském průmyslu, obchodu a skladování, tak i v každé domácnosti, a to v podobě nábytku. Více informací naleznete na našich webových stránkách.