Jateční býci, jalovice, Slovensko

Jateční býci, jalovice, Slovensko

Poptáváme jateční býky a jalovice masných plemen. Minimální odběr 5 kusů. Cena dohodou.

Původní znění:
Inquiry
Kupujeme jateční býky a jalovice masových plemen. Minimální odběr 5 kusů. Cena dohodou. Kontakt. Štefan Kolody +421903431862, Ing. Vladimír Orlovský +421903706675, e-mail: bovinex@bovinex.sk
Poptávka byla vložena dne:
03.02.2014 14:59

Platnost poptávky:
03.05.2014 14:46

Kontaktní osoba:
Bovinex, s.r.o.

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
SLOVAKIA

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rostlinná i živočišná výroba s pěstováním obilovin, pícnin a chovem hovězího dobytka

Rostlinná i živočišná výroba s pěstováním obilovin, pícnin a chovem hovězího dobytka

Pestrou rostlinnou i živočišnou výrobu vhodnou k dalšímu zpracování Vám každoročně vypěstuje firma Zemědělské družstvo Lipová v Olomouckém kraji. V rámci rostlinné produkce se věnujeme převážně pěstování obilovin, jako jsou ječmen, pšenice, žito či jednoleté pícniny. Dále se zabýváme chovem hovězího dobytka pro účely jatečního zpracování i na získávání mléka. Veškeré plodiny pěstujeme za pomocí moderních technologií a metod, které jsou maximálně šetrné k životnímu prostředí. Důležitou součástí našich prací je pravidelné obhospodařování orné půdy, ať už hnojením, zavlažováním či sklizní.


Rostlinná a živočišná výroba, produkce mléka, bramborárna

Rostlinná a živočišná výroba, produkce mléka, bramborárna

Zemědělské družstvo Kunžak je sdružení devíti původních JZD v okrese Jindřichův Hradec v jižních Čechách. Naše družstvo hospodaří na 2 500 ha půdy v bramborářské oblasti do 700 m. n. m. Na 1 000 ha orné půdy pěstujeme obiloviny, konzumní a průmyslové brambory, silážní kukuřici, pícniny a řepku. Brambory určené pro konzumaci skladujeme v klimatizované bramborárně, kde je možno uskladnit až 2 400 tun. Jsme vybaveni i loupací linkou, kde oloupané brambory i vakuujeme. ZD má i divizi živočišné výroby, ve které se specializujeme na produkci a výrobu mléka, hovězího a vepřového masa. Zaměřujeme na chov býků na výkrm a pastevního skotu, prasnic a selat.


Rostlinná a živočišná výroba Plzeň-sever

Rostlinná a živočišná výroba Plzeň-sever

V okrese Plzeň – sever se zaměřuje společnost Bílovská zemědělská a.s. na vybraná odvětví rostlinné i živočišné výroby. Mezi hlavní produkty rostlinné výroby naší společnosti řadíme řepku, pšenici určenou jak ke krmným účelů, tak k dalšímu zpracování v potravinářství a ječmen ozimý. Živočišnou výrobu úspěšně zastupuje vzhledem k místním podmínkám chov mléčného skotu a pastva krav bez tržní produkce mléka. Máte-li zájem o produkty společnosti Bílovská zemědělská a.s. neváhejte využít kontaktu na internetových stránkách.


Zemědělská produkce obilovin, řepky, mléka, provoz bioplynové stanice

Zemědělská produkce obilovin, řepky, mléka, provoz bioplynové stanice

Zpracováváte obiloviny či řepku? Hledáte kvalitní dodavatele těchto surovin? Tak neváhejte a kontaktujte naše Zemědělské družstvo Hříšice, které se nachází v jihočeském kraji. Věnujeme se rostlinné výrobě, při které pěstujeme obiloviny, pšenici, ječmen, žito a řepku na 2137 ha. Dále vykonáváme i živočišnou výrobu, a to především chov krav na produkci mléka. Součástí činnosti družstva je provoz bioplynové stanice, ze které se vzniklé teplo využívá k vytápění budov a soukromých objektů v obci. Nabízíme i zemědělské práce pro jiné osoby jako sklizeň obilovin, pícnin či traktorovou dopravu.


Rostlinná a živočišná výroba, chov skotu a prasat, produkce mléka

Rostlinná a živočišná výroba, chov skotu a prasat, produkce mléka

Máte rádi kvalitní české potraviny jako je maso či mléko? Na tuto produkci se zaměřuje naše společnost AGRO Jesenice u Prahy a.s., sídlící v obci Zlatníky – Hodkovice. Naše zemědělské družstvo se specializujeme na rostlinnou a živočišnou výrobu. Živočišná divize je zaměřena na chov prasat, prasnic, selat a skotu. Chováme více jak tisíc krav, dojnic a s tím je spojená i produkce mléka, kterou máme 13,5 mil. litrů za rok. Pro zajištění krmiva pro dobytek, vykonáváme rostlinnou výrobu, při které ohospodařujeme 5,5 tis. hektarů zemědělské půdy. Dále pěstujeme obiloviny, potravinářskou pšenici, sladovnický ječmen, mák, řepku, hrách.


Bílovská zemědělská a.s., rostlinná a živočišná výroba v okrese Plzeň-sever

Bílovská zemědělská a.s., rostlinná a živočišná výroba v okrese Plzeň-sever

Naše zemědělské družstvo se zaměřuje na rostlinnou i živočišnou výrobu, kterou provozujeme v obci Potvorov v okrese Plzeň – sever, již od roku 1996. Činnost našeho družstva zahrnuje rostlinou výrobu, kde se především věnujeme pěstování a sklizni krmné a potravinářské pšenice, řepky, ozimého ječmene atd. Živočišná výroba je zaměřena na chov mléčného skotu a pastvu krav bez tržní produkce mléka. Můžeme Vám nabídnout i jiné služby z přidružené činnosti družstva jako jsou: prodej osiva, prodej ovocných stromků, drcení a vakuování kukuřice, zajištění traktorové dopravy, v předvánočním období dodáváme vánoční stromky.